|   15:07:40
  עמיחי שיקלי  
שר התפוצות הליכוד
דוא"ל בלוג/אתר רשימות מעקב
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
הבטיחו לעצמכם גיבוי חשמל תמידי עם סולר לגנרטורים
קבוצת ירדן
צליל אסולין: אני עדה לכך שהמודעות בציבור ליכולות הטיפול האלטרנטיבי - הולכת וגדלה
בנט. סחיטה ורמייה [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]

האביר על הסוס הלבן

אחרי שני כטב"מים שירה חיזבאללה חתמת איתו על הסכם כניעה מביש נכנעת ללחצי הממשל האמריקני הכנסתם עשרות אלפי פועלים עזתים ללא שום בקרה ופיקוח
13/06/2024  |   עמיחי שיקלי   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

היום לפני שלוש שנים הפרת את שבועתך למאות אלפי בוחרים שלא להקים ממשלה עם מי שתומכים בתביעת קציני צה"ל בהאג, שלא להיות שותף לחרם על מפלגת הימין הגדולה ביותר, שלא להקים ממשלה עם מפלגה איסלאמיסטית מסוכנת. הפרת גם את השבועה שלא לדרוש את ראשות הממשלה עם פחות מעשרה מנדטים.

אחרי שני כטבמ"ים שירה חיזבאללה חתמתם איתו על הסכם כניעה מביש תוך ויתור על גבולנו הימי ומשאבי אנרגיה פוטנציאלים. נכנעת ללחצי הממשל האמריקני ולמעשה פירקתם את הסכמי אברהם תוך השבת הסוגיה הפלשתינית למרכז הזירה. הכנסתם עשרות אלפי פועלים עזתים ללא שום בקרה ופיקוח ועוד התגאתם בזה. נמנעת מסיכול בכירי חמאס מחשש שהממשלה תפורק. לראשונה במבצע צבאי נמנעתם לחלוטין מפגיעה בחמאס מתוך הנחה שהוא שחקן רציונאלי שחותר לרגיעה.

יש הרבה מה לתקן ולשפר אין ספק. המלחמה הזו היא קשה ומורכבת, תולדה של תהליכי עומק מאוסלו, עבור לנסיגה מלבנון ומגוש-קטיף. היא מתנהלת תחת לחץ בינלאומי שכמותו לא ידענו מעולם. אבל בוא נהיה ישרים, לו לפיד היה עכשיו ראש ממשלה שנינו יודעים שספק אם הייתה פעולה קרקעית עצימה בעזה, בוודאות לא הייתה פעולה ברפיח וכנראה הייתם צועדים יחד עם בלינקן לאור שקיעה אל הקוראלס של עסקת כניעה.

תחסוך מאתנו את פוזת האביר על הסוס הלבן. הונית ושיקרת מאות אלפים והתיישבת אך ורק מכוח סחיטה ורמייה בכסא ראש הממשלה.

תאריך:  13/06/2024   |   עודכן:  13/06/2024
עמיחי שיקלי
+נתק בין רה"מ נתניהו לראש אמ"ן חליוה לפני 7 באוקטובר
22:44 13/06/24  |  עידן יוסף
הנתק בין רה"מ נתניהו לראש אמ"ן חליוה לפני 7 באוקטובר: מתחילת כהונת ראש הממשלה בדצמבר 2022 ועד בוקר הטבח, השניים קיימו שתי פגישות עבודה בלבד, בניגוד לנוהג לפיו תדירות הפגישות 'תהיה תכופה'.
+גנץ רמז שמשפחת ביבס אינה בחיים; קרוביהם זועמים
22:37 13/06/24  |  עידן יוסף
התבטאות קשה ומפתיעה מפיו של יו"ר המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ. הוא נשאל בראיון למיכל רבינוביץ בנוגע לגורלם של בני משפחת ביבס שנחטפה לעזה ורמז כי אינם בין החיים: "ישראל יודעת מה עלה בגורלה של משפחת ביבס".

כנשאל מתי הציבור בישראל התעדכן בנוגע לכך, השיב: "כשהדברים יבשילו, וכרגע צריך לעשות את כל המאמצים שהם כולם ישובו. אין ספק שזה אסון נוראי, אנושי, והוא גם במידה לא קטנה הסמל הכואב של המערכה".

מבני משפחתם המורחבת של משפחת ביבס תקפו בתגובה את גנץ ואת כאן חדשות: "היינו עדים הערב לחוסר אחריות של פוליטיקאי ושל תקשורת, שבחרו לפרסם ידיעה מבלי להתחשב במשפחה שיושבת בבית ונאלצת להתמודד עם זה, ללא כל הכנה מוקדמת ויכולת לעצור את זה. המשפחה בקשר רציף עם המודיעין ואנחנו עדיין מאמינים בלב שלם שעוד נשמע חדשות טובות".
גנץ. אסון נוראי
+אחד החטופים העיד: "הוחזקתי עם גיא דלאל"
21:53 13/06/24  |  עידן יוסף
אחד החטופים שחולצו בעדות ראשונה על החטוף גיא דלאל - השניים הוחזקו באותו החדר לפני כמה חודשים (חדשות 12).
+ארה"ב חוששת מהסלמה בצפון; שני חיילים נפצעו קל-בינוני
20:58 13/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
אזעקות הופעלו בשורת יישובים בגליל העליון וברמת הגולן  ▪  שני חיילי צה"ל נפצעו באורח בינוני וקל מפגיעת טיל נ"ט בצפון  ▪  ברקע ההסלמה בצפון: דרמר והנגבי יערכו פגישות דחופות בוושינגטון  ▪  ארה"ב הזהירה את ישראל מפעולה בלבנון "שתצא מכלל שליטה"
שרפה שנגרמה ליד קצרין [צילום: מיכאל גלעדי/פלאש 90]
+מטח חריג של 7 רקטות נורה מצפון הרצועה
20:30 13/06/24  |  עידן יוסף
מטח חריג לחוף אשקלון: שבעה שיגורים חצו מצפון הרצועה, ארבעה מהם יורטו, השאר נפלו ככל הנראה בשטחים לא מאוכלסים, לא ידוע על נפגעים או נזק.

+הוארכו צווי שר התקשורת נגד אל-ג'זירה
20:28 13/06/24  |  עידן יוסף
הוארכו הצווים שעליהם חתם שר התקשורת להגבלת פעילות אל-ג'זירה בישראל. השר שלמה קרעי מסר: "אל-ג'זירה הוא שופר הטרור של חמאס. מטעמים משפטיים מופרכים אנחנו נאלצים לאשר מחדש את סגירתו בישראל בכל 45 יום. נמשיך לעשות ככל שיידרש כדי לנקות את השטח מטרור והסתה. אולי אחרי שסיים לעשות סיבוב על כולנו, יתפנה סוף-סוף שר הבטחון ויואיל בטובו להורות לאלוף פקמ"ז לסגור אותם גם ביהודה ושומרון, דבר שבאופן לא מובן טרם קרה".
+כוחותינו השלימו מבצע מוצלח בג'נין; לוחם נפצע קל
19:37 13/06/24  |  עידן יוסף
בסיום מבצע בן 13 שעות, לוחמי דובדבן, סיירת חרוב ומג״ב בהכוונה מודיעינית של אמ״ן ושב״כ השלימו מבצע לסיכול טרור במרחב ג׳נין שבמנשה. במהלך המבצע הכוחות עצרו מספר מחבלים וניהלו חילופי אש עם חמושים. כוחות הנדסיים חשפו צירים במרחב בהם הוטמנו מטענים לפגיעה בכוחותינו.

לוחמי יחידת דובדבן ביצעו נוהל ״סיר לחץ״ על מבנה בו שהו שני מבוקשים בכירים במרחב ג׳נין. הלוחמים ניהלו חילופי אש עם המבוקשים שכללו ירי של טילי כתף לעבר המבנה, שני המבוקשים חוסלו ונמצאו שני נשקים על גופותיהם. המבוקשים ואמצעי הלחימה שהוחרמו הועברו להמשך טיפול כוחות הביטחון.

לוחם צה״ל נפצע באורח קל במהלך חילופי הירי, הלוחם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה.

+השר ישראל כ"ץ בערוץ 14: "נצטרך להיכנס קרקעית ללבנון"
19:34 13/06/24  |  עידן יוסף

+דיווח: צה"ל העביר עשרות גופות מרפיח לישראל
19:04 13/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
בעזה מדווחים שחיילי צה"ל שלפו מאות גופות מארבעה בתי קברות שונים ברפיח  ▪  גופות שמוצאות מקביהן מועברות לבדיקה בישראל על-מנת לוודא שלא מדובר בחטופים
חיילים בבית הקברות [אילוסטרציה]
+ארץ ישראל היפה
18:43 13/06/24  |  יזהר שי   |   לרשימה המלאה
הוא מנכ"ל של חברת הייטק מצליחה, אחרי אקזיט, מאות עובדים ברחבי העולם, המוצרים שלהם מוכרים היטב בכל העולם  ▪  את הארוחות שלנו הוא מבשל בעצמו, באהבה
גם קינוח [צילום: פלאש 90]
+ישראל והמתווכות מיישרות קו להבהיר שהשינויים שחמאס דורש מהותיים
18:33 13/06/24  |  עידן יוסף
גורם מדיני בכיר תדרך כי ישראל והמתווכות מיישרות קו בצורה מובהקת, שברור שהמתווה כפי שחמאס הביא אותו הוא בעצם תשובה שלילית מוחלטת למתווה של ביידן. לדבריו, אין מדובר בשינויים מזעריים כפי שחמאס מציג - אלא בשינויים מהותיים שמשנים את ההסכם מן היסוד ושאינם מאפשרים לצדדים להתקדם לעבר עסקה. מדובר בעשרות רבות של סעיפים ששונו. חמאס טען כי השינויים ה"מזעריים" הוכנסו בעקבות פלישת ישראל לציר פילדלפי.
+שלוש מטרות אוויריות יורטו בצפון הגולן
17:42 13/06/24  |  עידן יוסף
בהמשך להתרעות שהופעלו על חדירת כלי טיס עוין בשעה 16:36 ו-16:53 במרחב רמת הגולן, לוחמי ההגנה האווירית יירטו שלוש מטרות שזוהו, האירוע הסתיים. התרעה על ירי טילים ורקטות במרחב מבואות חרמון הופעלה מחשש לנפילת שברי יירוט.
מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו תשתיות טרור של חיזבאללה במרחב דיר סירין שבדרום לבנון.+הוגשה הצהרת תובע נגד מיידי אבנים על שוטרים במזרח ירושלים
17:40 13/06/24  |  עידן יוסף
חמישה ערבים תושבי מזרח ירושלים נעצרו בחשד ליידוי אבנים לעבר כוחות משטרה ומג"ב. במהלך חקירה בימ"ר ירושלים הוגשה נגדם הצהרת תובע, ומעצרם הוארך עד להגשת כתב אישום.

החקירה החלה בעקבות הפרות סדר אלימות שהתרחשו בשכונת א-טור בחודש שעבר. במהלך הפרעות, מפרי סדר יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון.

החשודים, תושבי א-טור בני 15 נעצרו בשבועיים האחרונים. אחד החשודים חשוד גם במעורבות בייצור בקבוקי תבערה. החקירה העלתה כי חלק מהם יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון בתאריך 22.5. חשוד נוסף היה מעורב ככל הנראה באירועים נוספים של יידוי אבנים. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית המשפט.

היום, עם סיום החקירה, הוגשה נגדם הצהרת תובע ומעצרם הוארך שוב בחמישה ימים עד לתאריך 17.6, לצורך הגשת כתב אישום.
+כלב של יחידת עוקץ נהרג בפעילות בקבאטיה
16:57 13/06/24  |  עידן יוסף
בקבאטיה שבנפת ג׳נין פועל צה"ל לסיכול טרור. הכוחות מבצעים כיתור של אחד הבתים בנוהל ׳סיר לחץ׳ שמסכן את חייהם, במהלכו מתנהלים חילופי אש משמעותיים במסגרתם נורה טיל נ״ט על ידי כוחותינו לעבר הבית, כלב של יחידת עוקץ נהרג.
+דיווח: לוין מציע למנות את אלרון לנשיא העליון
15:42 13/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
על פי הדיווח בחדשות 12, לוין מבקש למנות את אלרון למשך 11 חודשים לאחר פרישתו של פוגלמן באוקטובר  ▪  להצעה אין סיכוי להתקבל בוועדה לבחירת שופטים
עמית ואלרון. אין נשיא קבוע [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]
+הצפון בוער: מטחים כבדים לעבר הגליל והגולן
15:41 13/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
זוהו 40 שיגורים ו-5 כטב"מים חצו לשטח ישראל  ▪  בקצרין נפצעו שני צעירים באורח קל מרסיסים  ▪  בצפת הופסקו הלימודים במוסדות החינוך בעיר  ▪  כוחות כיבוי פועלים ביותר מ-10 מוקדי שריפה פעילים
נפילת רקטה בקצרין [צילום: סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים]
שריפות בקריית שמונה [צילום: אייל מרגולין/פלאש 90]
שריפה ויירוטים מעל צפת [צילום: דובר צה"ל]
+צה"ל: זוהו כ-40 שיגורים לעבר מרחב הגליל והגולן
15:21 13/06/24  |  מירב ארד
צה"ל: בהמשך להתרעות שהופעלו בצפון הארץ בשעות האחרונות, זוהו כ-40 שיגורים לעבר מרחב הגליל והגולן, מתוכם מספר שיגורים יורטו בהצלחה על ידי לוחמי ההגנה האווירית. זוהו מספר נפילות שגרמו לפריצת שריפות במרחב. חמש מטרות אוויריות חשודות זוהו החל מהשעה 14:00, לוחמי ההגנה האווירית יירטו שלוש מתוכן.
+עקב נפילות ויירוטים: התקבלו דיווחים על 15 מוקדי שריפות במרחב רמת הגולן והגליל העליון
14:49 13/06/24  |  מירב ארד
כבאות והצלה לישראל: התקבלו דיווחים על 15 מוקדי שריפות במרחב רמת הגולן והגליל העליון שפרצו עקב נפילות ויירוטים מהמטחים האחרונים. לוחמי האש עושים דרכם אל האירועים תחת ירי בלתי פוסק.

+מעבר למילים היפות
14:41 13/06/24  |  ארווין קליין   |   לרשימה המלאה
אל לנו לחפש את הצדק ולא את הרחמים, אנו צריכים לפעול בכל הכוח!  ▪  הם לא משלימים עם קיומה של ישראל ועל כן לישראל אין ברירה אלא לא להסכים עם קיומם שלהם
בלי רחמים [צילום: חאתם עלי/AP]
+שני פצועים קל במטח האחרון לצפון
14:30 13/06/24  |  מירב ארד
בהמשך לאזעקות שנשמעו בדקות האחרונות בגזרת רמת הגולן: חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על שני פצועים כבני 20 במצב קל, שנפגעו מרסיסים, ומעניקים להם טיפול רפואי במקום.
+התרעות מפני חדירת כלי טיס עוין באזור ביריה וצפת ובאזור צפון רמת הגולן
14:16 13/06/24  |  מירב ארד
התרעות מפני חדירת כלי טיס עוין באזור ביריה וצפת, קלע, דפנה ובאזור צפון רמת הגולן. במשטרת ישראל התקבלו בדקות האחרונות דיווחים רבים על נפילות בכמה מוקדים בתחום המחוז הצפוני, בשלב זה ללא דיווח על נפגעים. שוטרים וחבלני המשטרה של עושים דרכם כעת אל הזירות וסורקים לשם הסרת סיכון לציבור.

+It's the Economy, Stupid
14:14 13/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
נתניהו וסמוטריץ' מפקירים את הכלכלה  ▪  היבריס שלא ייאמן מול משפחות החטופים  ▪  דני דנון אינו מתאים לתפקיד השגריר באו"ם  ▪  הרגע בו צריך היה להכריז על שירות כללי לכולם
מי היה הטיפש אז ומיהם הטיפשים היום
+אזעקות ביישובים רבים בגליל המערבי
12:43 13/06/24  |  מירב ארד
אזעקות מפני ירי טילים ורקטות הופעלו ביישובים רבים בגליל המערבי, בהם: פקיעין, אבירים, אלקוש, בית ג'אן, בית ספר שדה, מירון, דוב''ב, הר-חלוץ, חורפיש, חרשים, מתת, נטועה, סאסא, פסוטה, צבעון וצוריאל. לא דווח על נזק או נפגעים.
+ח"כ טרופר: נתניהו לא פעל בגלל שיקולים פוליטיים
11:58 13/06/24  |  מירב ארד
ח"כ חילי טרופר בראיון לכאן רשת ב': "למרות שעמדות נתניהו בסוגיות מרכזיות היו דומות לשל גנץ ואיזנקוט - הוא החליט לא לפעול בעניין בגלל שיקולים פוליטיים"
+אתה האיש
11:57 13/06/24  |  רון בריימן   |   לרשימה המלאה
חטא אי-השוויון בנטל השירות הסדיר ושירות המילואים הוא צורם ומקומם גם בימים רגילים, קל וחומר בימי מלחמה, והנה, כמו במשל מלפני שלושת אלפי שנים "האיש העשיר" חמל לגייס את "צאנו ובקרו", רבבות המשתמטים מן השירות, ובראשם הציבור החרדי
נתניהו. האיש העשיר [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
+צה"ל: ההתרעות על חדירת כלי טיס עוין במרחב הגליל העליון - זיהוי שווא
10:49 13/06/24  |  מירב ארד
דובר צה"ל מעדכן כי בהמשך להתרעות שהופעלו בשעות 10:23 וב-09:30 על חדירת כלי טיס עוין במרחב הגליל העליון, מדובר בזיהוי שווא.
+השגריר ארדן: העת שישראל תשקול את היתרונות והחסרונות של עזיבת האו"ם
10:45 13/06/24  |  מירב ארד
שגריר ישראל באו"ם גלעד ארדן בריאיון לכאן רשת ב': "הגיעה העת שישראל תשקול בצורה רצינית את היתרונות והחסרונות של עזיבת האו"ם, אבל לפני כן יש לנו הרבה צעדים שישקלו השבוע, בהם לגרש מישראל בכירי או"ם שנמצאים כאן ומפיצים שקרים".
+כאב השכול
09:23 13/06/24  |  יזהר שי   |   לרשימה המלאה
סיפרתי לראש הממשלה את סיפור הגבורה של ירון בקרב בכרם שלום, שבזכותו ניצלו אזרחים רבים מאוד, והוא אמר שאכן מדובר בגיבור אמיתי
לא רק סיפורי ההצלחה [צילום: חיים גולדברג/פלאש 90]
+חיל-האוויר תקף מבנים של חיזבאללה בעייתא א-שעב
07:31 13/06/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
בשעה 5:00 הופעלו האזעקות ביישובים כליל ויחיעם בעקבות שיגור מיירט לעבר מטרה חשודה שהתבררה בדיעבד כזיהוי שווא  ▪  האזעקות הופעלו מחשש לנפילת שברי יירוט
אחד ממבני חיזבאללה שהותקף הלילה [צילום: דובר צה"ל]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
האביר על הסוס הלבן
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
ירושלמית
14/06/24 08:09
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
הכל מכירים את חטאו הכפול של דוד המלך, גם גרימה לנפילת אוריה החיתי בקרב ברבת עמון וגם לקיחת אשתו בת-שבע. הכל מכירים גם את משל כבשת הרש, תגובתו החריפה של נתן הנביא על המעשה שלא ייעשה שעשה דוד המלך (שמואל ב', י"ב):
13/06/2024  |  רון בריימן  |   יומני בלוגרים
אמש, עם צאת החג, קיבלתי שיחת טלפון מראש הממשלה בנימין נתניהו. בעקבות דברים שפרסמתי, מישהו סיפר לו שהבן של יזהר שי נהרג והוא הביע בפניי זעזוע עמוק מכך שלא שמע על זה עד עכשיו. הוא הביע השתתפות כנה בצערנו, ואמר שכמי שאיבד את אחיו וראה את הסבל של הוריו במשך שנים רבות הוא מכיר מקרוב את כאב השכול.
13/06/2024  |  יזהר שי  |   יומני בלוגרים
מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו במהלך הלילה מבנים צבאיים של חיזבאללה במרחב העיירה עייתא א-שעב שבדרום לבנון. כמו-כן הותקפה תשתית טרור נוספת במרחב העיירה עינתא.
13/06/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
משרד החוץ מגיב (12.6.24) לדוח ועדת החקירה של המועצה לזכויות אדם, ואומר כי זוהי עוד דוגמה לתיאטרון הפוליטי הציני ששמו האו״ם, ועוד דוגמה לשפל שהארגון הגיע אליו תחת מזכ״ל האו״ם אנתוניו גוטרש.
12/06/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
חמאס הקשיח את עמדתו בכמה נושאים בתשובה על הצעת נשיא ארה"ב ג'ו ביידן - כך אומר גורם הבקי בפרטים. בין השאר, דרש חמאס לצרף ערבות חדשות להסכם -סין, רוסיה וטורקיה.
12/06/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
עידן יוסף
עידן יוסף
הנחיה פנימית של המשרד קבעה כי אסור לקנוס נוסעים בעלי מנוי שלא תיקפו את הרב-קו, אך המשרד טוען כעת כי ההנחיה הוחלפה בנוהל חדש. הדבר לא מנע מהמשרד להעביר לכנסת את הנוהל שנטען כי אינו ...
איתמר לוין
איתמר לוין
משום שזה מה שמלמדים אירועים בעבר, משום שזה מה שנכון מוסרית, משום שזה מה שכדאי מעשית    ועוד כמה נקודות בעקבות אירועי השבוע
יהודה קונפורטס
יהודה קונפורטס
תובנות בעקבות דוח מבקר המדינה על השלטון המקומי    אחד הממצאים החמורים ביותר מהפרק על המחשוב בדוח המבקר הוא שיש כפילות זועקת לשמיים של פרויקטים
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il