|   15:07:40
דלג
  |   תגובות
  |     |  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
בחירת משכנתה נכונה במצב הריביות הנוכחי
קבוצת ירדן
פתרונות בית חכם לאנשים עם מוגבלות: NISKO SMART
אסמאעיל הניה הרצחת וגם ירשת?
מה עומד מאחורי העמידה הבלתי המתפשרת של חמאס? מה גורם להם להעמיד מאות אלפי אנשים חפים מפשע בסכנה ממשית? לאסמאעיל הניה חלק נכבד בהחלטות הללו. מה מניע אותו? מה החולשות שלו? ומה התכונה הכי חשובה באישיותו? למפה הטארונומרולוגית פתרונים
27/07/2014  |     |   מאמרים   |   מבצע צוק איתן   |   תגובות
איסמאעיל הנייה. מה מניע אותו? [צילום: AP]

   רשימות קודמות
  ארגון טרור הרומס גם את עמו שלו
  עזה ממוות: עתיקה, פרועה ובלתי ניתנת לשליטה
  צוק איתן על המפה: מבצע שנועד לגדולות

אִסמאעיל עבד א-סלאם אחמד הניה נולד ב-29.1.1962. היה ראש ממשלת הרשות הפלשתינית ה-5, ולאחר ההפיכה בעזה המשיך לכהן כראש הממשלה של חמאס בפועל ברצועת עזה. הניה הוא אחד מראשי הנהגת ארגון החמאס לאחר חיסול שייח יאסין ועבד אל עזיז רנתיסי (מייסדי חמאס) ובאפריל 2012 נבחר גם לכהן כראש הלשכה המדינית של חמאס בעזה‏.

אסמעיל הניה הוא אומנם אינו המנהיג היחיד בארגון אבל הוא אחד המרכזיים בו. הבנה טובה יותר של התנהלותו, אופיו ודרך חשיבתו הם מפתח להבנת הצורה בה ארגון חמאס חושב ומתנהל.

ספירת תפארת 3 = הייעוד


מפתו של הניה מאופיינת על-ידי הכוכב צדק (יופיטר) המסמל באסטרולוגיה את מזל קשת מיסוד האש. מייצגת את המערכת הרגשית ואת הייעוד והצרכים הרגשיים.

ייעודו של אסמאעיל הנייה לעמוד על במה ולהעביר מסר, להיות יצירתי, לשמח את הזולת, להיעזר ביכולות הטבעיות בפן התקשורתי והוורבלי במיוחד.

מבנה אישיותו כולל את התכונות הבאות: יצירתי, אינטליגנטי, ורבאלי, בעל יכולת ביטוי טובה מאוד. אדם בעל דמיון. אדם שפעם פועל במשנה זהירות ופעם מתלהב ופועל ללא שיקול דעת מעמיק; נטייה להשכלה. אדם הנוטה לחיות את היום ולא חושב על המחר. הרפתקן, זקוק לגירויים, כשרוני, בעל כושר אלתור. אדם בעל יכולת מכירה, משתעמם בקלות, בעל נטייה לחופש ותנועה מתמדת. אדם רגיש שאינו מראה זאת ליקום.

עם זאת יש אצל הניה פן שלילי בולט. הוא אדם אגוצנטרי (מרוכז בעצמו), אגואיסט - חושב רק על עצמו, בעל התנהגות ילדותית, לא בוגר, ספקן וחסר אחריות. הוא חסר סבלנות כלפי הזולת. גאוותן, לא ממוקד, קופץ מדבר לדבר מבלי למצות שום דבר, קושי בריכוז, לא מפוקס למטרה, גוזמאי, חייב חופש, בעל נטייה לרמאות, מתיש את הזולת והסביבה.

ספירת כתר 5 = המחשבות


מאופיינת על-ידי הכוכב, כוכב (מרקורי) המסמל את מזל תאומים מיסוד האוויר. ספירת הכתר מייצגת את המניעים, המוטיבציות, האידיאלים המודעים ואת סגנון המחשבה והלימוד.

ספירת כתר מאפיינת יכולת תקשורתיות יוצאת מגדר הרגיל. הוא בעל חשיבה פורצת מסגרות, פיקחות, אינטליגנציה, הולכים עד לקצה ומפלרטטים עם המוות. מחשבה יצירתית, בעלת כושר קליטה מהיר, מניפולאטור, יודע להסתדר, חריף, שנון, קליטה מהירה, צורך בגירויים משתנים, מפתיע, על כל שאלה יש לו תשובה אפילו מתחכמת, מאמין במה שאומר (גם בשקרים של עצמו), אוהב כסף ובזבוזן.

הוא בעל מחשבה חופשית, מהירה, חריפה, חדה, קולטת מהר מאוד את הסיטואציה, מבריקה, בעלת ניצוצות של רעיונות, גמישות מחשבתית. מחשבה המזהה את הדרך הקצרה ביותר אל המטרה. מחשבה בעלת יכולת לזהות פרצות. ערנות מחשבתית גבוהה וחושים מאוד מחודדים. מחשבה המסוגלת לשנות סדרי עדיפויות.

ספירות חסד גבורה 5=14 = העשייה.


ספירות אלה מייצגות את הכישורים הנרכשים של האדם, הכלים שלו לתפקד בחיי היומיום והתנאים בהם יוציא מעצמו את המיטב.

במפתו של הניה מאופיינת על-ידי צרוף הכוכבים השולטים: שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש, כוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל בתולה מיסוד האדמה וכוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל תאומים מיסוד האוויר. שילוב שלושת הכוכבים שחלקם דיס הרמוניים (אינם מסתדרים האחד עם השני) ולכן, גורמים את מירב בעיותיו.

מפתו של הניה מתארת יכולות תקשורת וורבליים מצוינים ומצד שני קושי לנהל מו"מ והקשחת עמדות מתוך חולשה וחוסר ביטחון מוחלט.

ספירת בינה 4=13 = השם הפרטי.


מייצגת את הציפיות והדרישות שלאדם יש מעצמו. את השיח הפנימי שיש לו עם עצמו. במפתו של הניה מאופיינת על-ידי צרוף הכוכבים: שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש, כוכב צדק (יופיטר) המסמל באסטרולוגיה את מזל קשת מיסוד האש וכוכב (מרקורי) המסמל באסטרולוגיה את מזל בתולה מיסוד האדמה. שילוב שלושת הכוכבים שחלקם דיס הרמוניים (אינם מסתדרים האחד עם השני) ולכן, גורמים את מירב בעיותיו.

מפתו מספרת עליו, על אדם אשר עלול לצפות מעצמו להתנהגויות נוקשות, עקשניות, קטנוניות וירידה לפרטים הקטנים. מצפה לשים גבולות נוקשים, בו-זמנית חסכן וקמצן ופזרן. מצפה מעצמו שלא לבטא רגשות. מצפה מעצמו להיות אדם גאה, תמיד צודק, דומיננטי, החלטי, קשוח, נטול רגשות, אנליטי, מוביל דרך ועצמאי.

עם זאת התכונה החשובה ביותר באישיותו היא: מה חושבים עליו ולקבל כבוד. ללא שני אילו אין לו חיים.

ספירות הדעת הנסתרת ויסוד 2=11 המניע הנסתר, התדמית ויצירת הרושם.


מאופיינות על-ידי הכוכב אוראנוס המסמל באסטרולוגיה את מזל דלי מיסוד האוויר. המניע הנסתר שעוזר לך להגשים את ייעודך המאפשר לממש את הפוטנציאל שבך.

מפתו מתארת שהינו בעל תכונות נעלות ואנרגיות אדירות ועם זאת הצלחתו מותנית ביכולת להיות באנרגיות גבוהות כל היום. תנאי זה מהווה בעיה עבורו.

מפתו מספרת שמזלו האסטרולוגי "דוחף" אותו להיות מאסטר, מוביל דרך לעמו. הוא אדם מעמיק, אדם היודע ל"מגנט" אליו אחרים, אדם בעל כוחות נפש. אדם אנרגטי, מבריק, גאון, מחונן, אופטימי, וורבאלי ובעל יכולת שכנוע טובה. אדם מקורי, מיוחד ולא שיגרתי. אדם בעל כישורי הנהגה, אדם בעל תכונה ייחודית אשר "הולכים באש ובמים". אדם אמיץ, המשתלב בכל מקום ובכול תחום. אדם בעל יכולת לרפא אחרים במיוחד מההיבט הרוחני. אולם הנייה לקח מתנות אילו שקיבל מהיקום אל הפן השלילי, הקשה של המספרים.

למרות היותו בן מזל דלי, לא בטוח שיצליח להגיע לדרגת המאסטר של מזל דלי ולכן יהיו איכויות תכונותיו כמזל סרטן.

ה"דורש" ממנו להצליח בשיתופי פעולה. מזלו האסטרולוגי מתאר אדם רגיש, עדין, ותרן, מעדיף עבודת צוות, חברותי, מופנם, שקול, צנוע, גמיש, משתף פעולה, מכיל, מטפל, תומך, אינטימי, מעודן, נעים, מעניק, רומנטי, שקט, פועל בשקט, אוהב שלום, רוגע, מתחשב, שמרן, נוסטלגי, שומר על הקיים, ביישן.
תכונות אילו מקשות עליו להשיג מטרותיו.

מפת תקופות החיים


השיא 1 מאופיין על-ידי הכוכב שמש המסמל באסטרולוגיה את מזל אריה מיסוד האש; מתארת תקופה מדהימה מוצלחת באופן בלתי רגיל ומההיבט המלחמתי הצלחות.

תקופה זו מאופיינת על-ידי הצלחה או כישלון. על-מנת למצות את המתנות שנתן לך היקום, מומלץ לפעול על-פי ההנחיות המובילות להצלחה הגדולה ביותר ומצד שני להימנע מפעולות המובילות לכישלון. באופן זה הצלחה תהא הגדולה ביותר.

ההצלחה נובעת מפעילות המאפשרת התחלות חדשות, תקופה טובה להגיעה להישגים, תקופה של יוזמה, הובלה, וניהול, זמן טוב לפתח עסק עצמאי, לעמוד על במה ולהעביר ידע ושפע רעיונות מקוריים. תקופה שקל בה להצליח.

הכישלון נובע מקושי להתמודד עם המציאות, קושי להחליט, קושי להיות יוזמתי ועצמאי.

המחזור 9


מאופיין על-ידי הכוכב מאדים (מארס) המסמל באסטרולוגיה את מזל טלה מיסוד האש

תקופה יחסית קלה: תקופת המאסטר והשיא שלו, כל שירצה לעשות יצליח. מצד שני הסביבה דורשת המון, ולו יש המון לתת לסביבה. תקופה טובה להנהיג, יכולת ייצור רעיונות ובגדול, תקופה שקל להתגבר על מכשולים. תקופה המאופיינת על-ידי סיום תהליכים והתחלות חדשות, במקרה של הניה שינוים ותהפוכות מטוב לרע.

חלק מהן מעבר לעיר ארץ אחרת. משפחה לא מהווה חלק חשוב בהתפתחות, מפתח קריירה בדרך כלל עצמאי או מנהיג ובגדול. תקופה טובה לטיולים/נסיעות בארץ ובחו"ל, חייב תנועה ואקסטרים. תקופה טובה לברוא מציאות. עם זאת ישנה נטייה לעבריינות פשע ובריונות.

היות שמפתו חלשה יתקשה לממש את המתנות הנעלות עד סופן ויחווה תקופה לא קלה של תסכול תוך כדי מחויבויות ודרישות מהסביבה שקשה לך לספקן.

אם נסכם, המבצע ביחס להניה התחיל ביום בעל יתרונות קלים בלבד וחסרונות גדולים.

היתרון הוא שצפויה ביקורת על מדיניות ישראל והמבצע והוא יכול עם יפעל נכון לצאת מנצח "בקרב" באופן אישי.

החיסרון גדול מאוד, הוא נמצא בתקופה של הפסד, הפסד המלחמה, הפסד דעת הקהל, הפסד משפחתי, ישנה נטייה למוות פתאומי ולא צפוי (שנה אישית 1=19 ויום אישי 7=16) לו או לבני משפחתו או לקרובים אליו. היות שקשה להכניעו הדרך היחידה לנצחו היא להביא לסיום השפעתו בצירופו למייסד החמאס אחמד יאסין.

תאריך:  27/07/2014   |   עודכן:  27/07/2014
שרון נריה בר-און
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
אסמאעיל הניה הרצחת וגם ירשת?
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מבצע צוק איתן
האנתרופולוג הבריטי ויקטור טרנר טען בשנת 1969 כי בכל שלב בחיינו קיים ריטואל (טקס) מסוים אותו אנו עתידים למלא.
27/07/2014  |  רועי אורן  |   מאמרים
ארגון הטרור השולט ברצועת עזה בימים אלה מגדיר עצמו כתנועת ההתנגדות האיסלאמית. פירוש המילה "חמאס" הוא התלהבות, גבורה. החמאס הוא ארגון איסלאמיסטי-סוני פונדמנטליסטי פשתטיני, ששם לעצמו מספר מטרות: הקמת מדינה פלשתינית איסלאמית בשטחי ארץ ישראל, שכוללים הן את שטחי מדינת ישראל (למעט רמת הגולן) והן את שטחי יהודה, שומרון וחבל עזה.
27/07/2014  |  שרון נריה בר-און  |   מאמרים
העיר עזה קיימת כבר כ-3,500, מעטות מהן היו שנות שקט ושלווה. מדוע מוצאת עצמה העיר הזו שוב ושוב בעין הסערה, מה מאפיין אותה והאם מנהיגי עזה מפעילים סחיטה רגשית על העולם? תשובות אלה ועוד נתונים מפתיעים בניתוח המפה הטארונומרולוגית של עזה.
27/07/2014  |  שרון נריה בר-און  |   מאמרים
המילים שעל המסך היכו אותי בתדהמה: "יהיה בסדר"!
למרות שאינו אדם, למבצע צוק איתן מפה טארונומרולוגית מרתקת במיוחדת. מפתו מגלה לנו הרבה על היתרונות והחסרונות של המבצע בעזה, על איך הוא מתקבל בעולם ומה עלינו לעשות כדי לחזק אותו. וגם: מה היה התאריך המושלם מבחינה טארונומרולוגית ליציאה למבצע?
27/07/2014  |  שרון נריה בר-און  |   מאמרים
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
רון בריימן
רון בריימן
הגרי לא היה צריך להתפתל    היה עליו להסביר בפשטות שמדובר בהחלטה של אגף המבצעים בצה"ל, במסגרת סמכותו, ולנוכח המידע שהיה בידיו על תוקפנות צפויה של האויב בשומרון והמידע שלא היה בידיו ב...
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
אין לנו ארץ אחרת    ישראל הינה הבית הלאומי היחיד והאיתן של העם היהודי    המשימה הבלעדית של העומד בראשה היא לנווט את הספינה לחוף מבטחים    כל זאת רק בתנאי שנשמור על אחדות פנימית
אלון קוחלני
אלון קוחלני
ביה"ד קבע שניסיון בבדיקות SOX יחשב כניסיון מוכר בביקורת וציות לא (פ"ה (חיפה) 14721-02-21 עורכי דין לקידום מנהל תקין נ' מ. מ. דייר-חנא)
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il