|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
צנתור לב בבית חולים - מה צריך לדעת
קבוצת ירדן
כיצד להיות מוכנים לוועדה רפואית של ביטוח לאומי?
שותים קפה [מתוך סרטון של הקמפיין]

קמפיין חדש: לגרום לציבור לחשוש מנתניהו

אנשי פרסום מישראל הנהנים ממימון במיליוני דולרים מתורמים בארה"ב פתחו במסע פרסומי להחלפת שלטון נתניהו בשלטון המזוהה עם ערכי השמאל-מרכז החילוני
11/02/2015  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   בחירות 2015   |   תגובות
איל ארד [צילום: פלאש 90]

מסע פרסומי חדש מבקש להבליט את מה שהוא מכנה "חששות הציבור מבנימין נתניהו וממדיניותו ולטעון כי היא משרתת אינטרסים. יוזמי הקמפיין טוענים להיותו עצמאי ולא-מפלגתי. על-פי דיווח בחדשות2, מדובר במסע פרסום של מיליוני דולרים במימון תורמים אמריקנים.

את הקמפיין, שכותרתו "אין ברירה - חייבים לשנות" מובילה קבוצה של פרסומאים - יועץ התקשורת איל ארד, שהיה שותף לפורום החווה של שרון ונטען כלפיו כי הוא אשם בהחדרת "תרבות הספין" למרחב הציבורי, עמיתיו לעמותה אבי וידרמן - לשעבר יועץ לקדימה - וברק לוי שילת שהיה יועץ במקינזי וכן דיוויד אייכנבאום, יועץ תקשורת למפלגה הדמוקרטית בארה"ב, ששמו נחשף כאן לראשונה.

הקמפיין ילווה בסרטונים ברשת, בפרסום חוצות ובאלמנטים נוספים שטרם נחשפו. מאחוריו עומדת הנחת היסוד לפיה רוב הישראלים מעוניינים בכיוון אחר מזה של שלטון הימין - מוכנים לפשרות כדי להגיע להסדר עם הפלשתינים, חותרים להסדר שלום ולנורמליזציה עם מדינות האזור, תומכים בשוויון ובסובלנות ביחסי דתיים-חילוניים ובגיוס חרדים, ובעד חיזוק חיבורה של ישראל לתרבות העולם המערבי ולערכיו - חיבור העומד בניגוד לערכי הדת והמסורת היהודיים המקובלים.

היוזמה לשינוי המדינה ברוח ערכי השמאל-מרכז החילוני קרויה "הרוב החדש", ולדברי העומדים מאחוריה היא נועדה לפיתוח תשתית פוליטית חדשה בישראל שתלחץ על המערכת הפוליטית לפעול לאורם בדגש על כך שמדובר בתנועה פוליטית-עממית אך לא מפלגתית. כלומר, ארגון חוץ-פרלמנטרי. בהתייחסם לחוק תעמולת הבחירות, הם אומרים כי הם משוחררים ממגבלות בין מפלגתיות ופנים מפלגתיות והיוזמה תהיה מבוססת נתונים, אגרסיבית ומהירה, תוך שימוש בשפה פוליטית חדשה שתיטמע בציבור.

תאריך:  11/02/2015   |   עודכן:  11/02/2015
עידן יוסף
+שידור נצור מהקונגרס
00:35 12/02/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משלוח מוקדם של נאום ראש הממשלה בקונגרס והתחייבות מצד נתניהו להיצמד לטקסט הכתוב עשויים לייתר את העתירה הטוענת לחשש שתבוצע עבירה על חוק תעמולת הבחירות
([צילום: מן הטלוויזיה])
+פרויקט 61: נתניהו מוזמן לעלעל בישראל היום
23:30 11/02/15  |  
ראשי פרויקט "שישים ואחת", שהיועץ המשפטי המליץ לוועדת הבחירות לדחות את העתירה נגדם, אומרים כי עתירת הליכוד נגדם מופרכת ומשוללת כל תשתית עובדתית מינימלית. לדבריהם, מטרתה אחת ויחידה: להטיל פחד על ארגונים שמעבירים ביקורת לגיטימית על השלטון ולסלק מעל סדר היום הציבורי את השאלות שחשובות באמת לאזרחים במערכת הבחירות הנוכחית. "אנחנו מתחייבים להמשיך לחשוף בפני הציבור נתונים מכעיסים ועובדות חשובות על המערכת הפוליטית בישראל. אם נתניהו מתקשה להתמודד עם המציאות, הוא מוזמן לעלעל בנעימים בישראל היום".
+מועצת החכמים: לפעול למען ש"ס במקום ללמוד תורה
23:25 11/02/15  |  
מועצת החכמים של ש"ס, בראשות הרב שלום כהן, קוראת לאברכי הישיבות להפסיק את לימודם ולפעול להצלחת מפלגת ש"ס בבחירות. במכתב המתפרסם בשבועון ש"ס "יום ליום", נאמר כי מדובר בחובה קדושה שיש למלאה מהיום ועד יום הבחירות. בקריאת המועצה הוסבר שביטול לימוד התורה האמור נועד כדי לאפשר את קיומה. הקריאה הופנתה לבני ישיבות נשואים ולא לרווקים, שיש סיכוי שייתפסו ויגויסו בידי הרשויות אם יימצאו מפרים את החוק המחייב אותם ללמוד בישיבה.
+יעקב אילון: הערוצים צריכים להתאחד בעימות
23:04 11/02/15  |  
המגיש יעקב אילון קרא בשם הערוץ הראשון לחברות החדשות של הערוצים המסחריים - 2 ו-10 שלא לקיים עימותים טלוויזיוניים בנפרד, אלא להתאחד עם הערוץ הראשון ולשדר במשותף. הוא אמר את הדברים בעת שידור "מבט".
+נדחתה עתירה נגד ססמת הבחירות של ישראל ביתנו
22:55 11/02/15  |  
יו"ר ועדת הבחירות המרכזית דחה את בקשתם של ח"כ עיסאוי פריג' ושל ד"ר יוסף ג'בארין לתת צו מניעה נגד ססמת מסע הבחירות של ישראל ביתנו - "אריאל לישראל, אום אל-פחם לפלשתין". לדברי השופט סלים ג'ובראן, דעתו אינה נוחה מן הססמה, אך פסילתה תגנוז את מצע המפלגה, והדבר אינו בסמכותו. בהחלטתו ציין: "אין זה בסמכותי לפסול קמפיין שלם ובכלל זה מצע של מפלגה. נראה לי, שסוגיה זו משיקה וקרובה יותר לסמכותה של מליאת ועדת הבחירות המרכזית לפסול מועמדים או רשימות מועמדים בהתאם לעילות הקבועות בסעיף 7א לחוק יסוד: הכנסת, וזאת כמובן מבלי להביע עמדה לגופו של עניין".
+הרשימה המשותפת חשפה קמפיין בעברית
22:34 11/02/15  |  
בתל אביב חשפה הרשימה המשותפת את קמפיין הבחירות שלה בשפה העברית בנוכחות ארבעת ראשי המפלגות המרכיבות את הסיעה. ססמת הבחירות היא "הרשימה המשותפת, התשובה שלי לגזענות". ראשי הסיעה טענו להדרת ערבים והכריזו כי קהל היעד הוא מי שרוצה להיאבק על שוויון, דמוקרטיה ושלום. יו"ר הרשימה, איימן עודה, אמר כי מי שהעלה את אחוז החסימה כדילהשאיר את הערבים בחוץ, יגלה שהפכו לכוח פוליטי גדול ומשמעותי. החרה-החזיק אחריו ח"כ אחמד טיבי, שאמר: "ליברמן רצה אותנו מחוץ לכנסת וכרה לנו בור. על זה נאמר: בור כרה ויחפרהו - בעצמו יפול בו. והפרחים לליברמן". ח"כ ג'מאל זחאלקה העריך כי מלבד 14 המנדטים שצופים להם הסקרים יתקבל מנדט נוסף מהציבור היהודי.
(0)
+פעילי ש"ס הזמינו אמבולנסים כדי לפוצץ כנס של יחד
22:20 11/02/15  |  
באלעד ניסו פעילים של מפלגת ש"ס להפריע לכינוס בחירות של מפלגת יחד. הפעילים קראו קריאות בוז לחבר הכנסת אלי ישי ושרו בזכות יו"ר ש"ס אריה דרעי. הם לא הסתפקו בכך ואף פנו בקריאות שווא למוקדי חרום והצלה - הזמינו ניידות משטרה ואמבולנסים, תוך סיכוי לסיכון חיי אדם שרכבי הצלה אלה עשויים להציל.
+נתניהו בודה מלבו תדרוכים של ריבלין
21:45 11/02/15  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לשכת הנשיא דוחה את טענת ראש הממשלה כאילו יבחר הנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על העומד בראש מפלגה הגדולה ביותר  ▪  הטענה הושמעה במסגרת ניסיונות הליכוד למשוך קולות מהבית היהודי
(נתניהו. ממציא דברים בשם ריבלין? [צילום: קובי גדעון/לע"מ])
+סקר הערוץ הראשון: עלייה לליכוד; ירידה לבית היהודי
20:10 11/02/15  |  
סקר הערוץ הראשון (TNS טלסקר): הליכוד 27, המחנה הציוני 23, הרשימה המשותפת 12, הבית היהודי 11, יש עתיד 10, יהדות התורה 8, ישראל ביתנו, כולנו 7, ש"ס 6, מרצ 5, יחד 4.
+נתניהו: אשקול בחיוב עימות טלוויזיוני
19:57 11/02/15  |  
ראש הממשלה בנימין נתניהו אומר כי אחרי שובו מארה"ב ישקול בחיוב הגעה לעימות טלוויזיוני מול יצחק הרצוג וציפי לבני. בהודעת הליכוד בעניין נאמר כי כעת עסוק נתניהו בבלימת ההסכם המסוכן המתגבש עם אירן, בהכנות לנסיעתו ובניהול ענייני המדינה. נתניהו מעוניין שמולו יהיו רק שני האישים הנ"ל וששניהם יַחלקו בזמן המוקצה למפלגת המחנה הציוני.
+דרעי ללפיד: בוא נתעמת, אפילו בשערי מעשיהו
19:36 11/02/15  |  
יושב-ראש ש"ס ח"כ אריה דרעי פנה ליושב-ראש יש עתיד והמין אותו לעימות פומבי במועד ובמקום שיבחר ("מבחינתי אפילו ליד שערי מעשיהו...", - כתב. לדברי דרעי, הוא מבקש להזמין את לפיד לעימות על דרך חברתית וכלכלית. בתוך כך, פנה יושב-ראש יחד אלי ישי ליושב-ראש הכנסת ולראשי הסיעות בבקשה לקיים דיון פגרה מיוחד בפיטורים הצפויים של 140 עובדי מפעל תרכובות ברום.
+יש עתיד הציגה את מצעה בנושא חינוך
19:28 11/02/15  |  
מפלגת יש עתיד הציגה את מצעה בענייני חינוך תחת הכותרת "תוכנית החינוך המקיפה לילדי ישראל". היא עשתה זאת במסיבת עיתונאים בהשתתפות היו"ר יאיר לפיד וח"כ שי פירון. בתמצית, גורסת התוכנית כי יש להמשיך את הרפורמות בהן החל פירון בעת שכיהן כשר החינוך.

+וינשטיין: אין לפסול את מועמדות זועבי
18:16 11/02/15  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
סבור "לא בלי היסוס" שהתבטאויותיה לא יוצרות את התשתית הברורה והחד-משמעית לקבוע שהיא תומכת בטרור ולפיכך אין לאפשר לה להתמודד לכנסת ה-20
(זועבי. סיפקה הסברים [צילום: פלאש 90])
+הליכוד נגד V15 - לא בוועדת הבחירות
16:50 11/02/15  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
וינשטיין סבור שתלונת הליכוד עוסקת, לפיה התנועה מבצעת תעמולה עבור המחנה הציוני, אינה עוסקת בעניינים המצויים במסמכותה של ועדת הבחירות המרכזית
([צילום: פלאש 90])
+יש עתיד: הליכוד הפקיר את היהדות בידי החרדים
15:39 11/02/15  |  
חברי כנסת מיש עתיד אומרים כי הליכוד הוא מפלגה שהפקידה את היהדות בידי העסקונה החרדית עשרות שנים וסינדלה יחד עם הבית היהודי את היוזמות של יש עתיד לשילוב נשים בוועדה למינוי דיינים ובגוף הבוחר את הרבנים הראשיים. הדברים נשלחו ע"י עליזה לביא, אלעזר שטרן ושי פירון במכתב לרב רונן נויבירט מארגון בית הלל.
+מתמודדת בליכוד: זועבי צריכה להיות בכנסת
15:32 11/02/15  |  
התבטאות מפתיעה מפי המשוריינת של בנימין נתניהו ברשימת הליכוד. בראיון לערוץ הכנסת, התייחסה ד"ר ענת ברקו לאפשרות שחברת הכנסת חנין זועבי תיפסל: "לא חובבת את מיס מרמרה אבל הדמוקרטיה צריכה לספוג גם אנשים כאלה. זועבי צריכה להיות בכנסת".
+נתמוך רק כשנדע גישתכם לנושאי 'דת ומדינה'
14:14 11/02/15  |  הרב ישראל רוזן   |   לרשימה המלאה
כשם שלא עולה על הדעת שכל ח"כ ב'בית היהודי' יכריז עמדה עצמאית בשאלות חוץ וביטחון, בניגוד לעמדת היו"ר, למשל, כך בנושאי 'דת ומדינה' זכות המילה האחרונה צריכה להשמר לח"כים הרבניים, על תקן 'מומחים לדבר'
(נפתלי. נדרש להבהרת עמדות [צילום: פלאש 90])
+מחקר: הבורסה תעלה לאחר הבחירות הקרובות
13:34 11/02/15  |  עופר וולפסון   |   לרשימה המלאה
פרופ' יוסי יגיל, מומחה בינלאומי לשוק ההון: "סבירות גבוהה מ-50% שתשואת המניות תהיה גבוהה יותר ואילו תשואת האג"ח תהיה נמוכה יותר מאשר בתקופה שקדמה לבחירות"
(פרופ' יוסי יגיל)
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
קמפיין חדש: לגרום לציבור לחשוש מנתניהו
תגובות  [ 6 ] מוצגות   [ 6 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
עירן
11/02/15 16:27
2
ע_הראל
11/02/15 18:01
3
יתחזק !!!!!!!!!
11/02/15 18:44
4
יעקב יעקב
11/02/15 21:17
 
לא יעזור להם
12/02/15 05:54
5
מרשמלו
12/02/15 08:58
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  בחירות 2015
אני פונה בזאת במינשר גלוי לראשי מפלגת 'הבית היהודי' וחברי סיעתה הצפויים, כחבר מרכז המפלגה וכתומך מוצהר בה (עד כה). ידוע לי בבירור שאני משמש כאן לפה ושליח-ציבור לאלפים החושבים כמוני. הדברים נכתבים גם לאחר ששוחחתי בימים האחרונים עם כמה מראשי הרשימה ורבניה-תומכיה.
11/02/2015  |  הרב ישראל רוזן  |   מאמרים
תשואת המניות בבורסת תל אביב בתקופה שלאחר הבחירות הקרובות צפויה להיות גבוהה יותר מאשר התשואה בתקופה המקבילה לפני הבחירות. "ניתן לצפות ברמת סבירות גבוהה מ-50% שאחרי מרס 2015 תשואת המניות תהיה גבוהה יותר ואילו תשואת האג"ח תהיה נמוכה יותר מאשר בתקופה שקדמה לבחירות מרס 2015" .כך עולה ממחקר מקיף ראשון מסוגו על מערכות הבחירות בישראל במשך 60 השנים האחרונות, שערך פרופ' יוסי יגיל, מומחה בינלאומי לשוק ההון וכיום דיקן ביה"ס למנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל. בעבר שמש פרופ' יגיל דיקן הפקולטה לניהול באוניברסיטת חיפה.
11/02/2015  |  עופר וולפסון  |   חדשות
היועץ המשפטי לממשלה סבור (יום ד', 11.2.15) כי שידור נאומו המתוכנן של ראש הממשלה לפני הקונגרס בוושינגטון הוא בעל ערך חדשותי ואין בו משום תעמולת בחירות.
11/02/2015  |  עידן יוסף  |   חדשות
עד להגשת רשימות המתמודדים מטעם המפלגות השונות לוועדת הבחירות המרכזית, ניבאו הפרשנים כי הטלפון הראשון שירים נתניהו במוצאי יום הבחירות, יהיה לבוז'י הרצוג, על-מנת להזמינו להצטרף ללא רוטציה לממשלה בראשותו (כפי שגם מציעים גורמים בליכוד), תמורת אי-אלו כופתאות מפתות, שלבוז'י חובב מנעמי השלטון, קשה יהיה לעמוד בהן.
11/02/2015  |  מנחם רהט  |   מאמרים
מאז שמפלגת העבודה, שרידי קדימה ושרידי התנועה התמזגו למפלגה חדשה תחת השם ההזוי "המחנה הציוני", פרסום שמות המועמדים הציוניים לא מפסיק לעורר בי גלי צחוק והשתאות. סתיו שפיר, מרב מיכאלי, זוהיר בהלול, פרופ' יוסי יונה - הם מייצגי המחנה הציוני?
11/02/2015  |  אברהם פכטר  |   מאמרים
רשימות נוספות   /   בחירות 2015  /  מי ומי  
נתניהו: אנאם בקונגרס, זו חובתי  /  איציק וולף
שוויון בין הליכוד למחנה הציוני; אלי ישי - 5  /  עופר וולפסון
קק"ל: "לפיד קל בדיבורים, אפס במעשים"  /  אלעזר לוין
דלוזיה של אומה  /  אסתר שניאורסון גרי
מאחזי העיניים  /  רפי לאופרט
שובו והצלחתו של הספין בבחירות  /  מוטי קפלן
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
יורם אטינגר
יורם אטינגר
המעבר פועל מכוח תובנות העומדות בסתירה למציאות    תובנות מערביות היכו שורש גם בישראל והביאו לשינוי מדיניות ולפתיחת מו"מ עם ארגוני הטרור פתח ואש"ף, על-אף שחזונם הוא "שחרור פלשתין מהנה...
חיים רמון
חיים רמון
ראשי מערכת הביטחון החליטו לא לכבוש את הרצועה ולא להקים ממשלת צבאי ברצועה    כתוצאה מכך, חמאס חוזר ומשתלט מחדש על כל שטח שמפנים חיילי צה"ל    גלנט והלוי וגם נתניהו מבינים היטב שהם נכש...
רון בריימן
רון בריימן
מטרות המלחמה היו ונשארו: ניצחון על החמאס וחיסול שלטונו הצבאי והאזרחי ברצועה, ובמקביל החזרת החטופים    ניתוח הסיבות להתמסמסות מטרות המלחמה    התנאים העיקריים לפתיחת מלחמה בלבנון ולניה...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il