|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
כל מה שצריך לדעת על הפסקת הריון
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים

שעת כושר: נדחו ההסתייגויות לחוק ההמלצות

ועדת הפנים דחתה את כל ההסתייגויות על חוק ההמלצות יו"ר הוועדה, ח"כ אמסלם: החוק לא בא להגן על ראש הממשלה אלא על גנן בעיריית ירושלים שבגלל חקירה מתחילים נגדו בהליך השעיה מיקי לוי: להחיל את החוק כשביבי יהיה בן 120
11/12/2017  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 20   |   תגובות
הצבעה מייגעת
מיקי לוי ויעל גרמן [צילום: דוברות הכנסת]

ועדת הפנים דחתה את כל 1,281 ההסתייגויות על חוק ההמלצות, שהגישו סיעות האופוזיציה בדיון שנמשך החל בשעה 08:30 ועד השעה אחת בצהריים. רביזיה על ההצבעות התקיימה חלקית. היא הופסקה בשל ישיבות הסיעות ותתחדש מחר בבוקר. לפיכך לא תתקיים הלילה ההצבעה במליאה על החוק.

לפני ההצבעות אמר יו"ר הוועדה ומציע החוק, ח"כ דוד אמסלם: "החוק בא למנוע הרס משפחות. לכל אדם יש חזקת חפות, אבל זו הפכה למדע בדיוני. זהו השקר הכי גדול. למה להרוס לאנשים את החיים? אני לא מדבר על ראש הממשלה אלא על גנן בעיריית ירושלים, שהמעסיק שלו מקבל פתק על חקירה שהוא מעורב בה ומתחיל הליך השעיה. ב-80% מהמקרים המלצות המשטרה לא רלוונטיות והתיקים נסגרים.

החוק מתמקד במניעת הפרסום. הבנאדם ישמור על כבודו. עד עכשיו אתם קוראים על רוב החקירה בעיתון. בניגוד לחוק הכל מודלף. למה לא להכפיש ולהרוס חיים? מי יחזיר לאנשים את המשפחות המתפרקות? וכל זה סתם, בגלל כבוד מקצועי של המשטרה. עשיתם עוול ציבורי. אותי מעניין זכויות יסוד של בן אדם. החוק חשוב לעם ישראל. רוב הסובלים ומגיעים לכתבי אישום זה אנשים קשי יום.

באף חוק חוץ מחוק קמיניץ (להגברת אכיפה בתחום התכנון והבניה) לא הקדשתי כל כך הרבה שעות דיון. אבל החוצפה שוברת שיאים. לא רואים שום עובדה".

ח"כ מיקי לוי: "אתה עכשיו מכפיש אותנו".

בתחילת הדיון אמר ח"כ מיקי לוי: "החוק בונה עוד חומה מסביב ראש הממשלה". יו"ר הוועדה, ח"כ אמסלם: "גם אם תיפתח נגד יאיר לפיד חקירה החוק יחול עליו, כמו על חקירות חדשות אם יהיו נגד ראש הממשלה". ח"כ מיקי לוי: "אם תוציא מהחוק את נבחרי הציבור, אני מצביע בעד. זכות הציבור לדעת אם נבחרי ציבור קיבלו שוחד או עברו כל עבירה שיש עמה קלון. אם תוציא את הח"כים מהחוק, כך שליועץ המשפטי תהיה זכות לפרסם, אני מצביע אתך. הכנסת אותנו למשבצת של משפחות פשע". יו"ר הוועדה, אמסלם: "לא קראת את החוק".

ח"כ מיקי לוי מחה על כך שיו"ר הוועדה נתן לסיעתו רק 20 דקות להקראת מאות ההסתייגויות, והודיע: "אני שולח מכתב ליועץ המשפטי של הכנסת". יו"ר הוועדה ח"כ אמסלם: "שלח חוברת".

אחת ההסתייגויות של יש עתיד שהקריא ח"כ מיקי לוי הייתה: "תחילתו של חוק זה תהיה ב-21.10.2069, יום ההולדת ה-120 של ראש הממשלה בנימין נתניהו".

ח"כ יעל גרמן: "הטעו אותך חגבי הנוהל במדינות אחרות. ביקשתי ממרכז המחקר והמידע שיבררו, ומתברר שבאנגליה, אירלנד וארה"ב, הרשות החוקרת ממליצה לפרקליטות".

ח"כ יעל פארן: "אני מביעה הסתייגות גדולה מציוץ שלך במוצאי שבת. השווית את מפגיני המחאה בתל אביב למפגינים בעזה ובגדה. זה מביש. אתה איבדת כל כבוד למה שאתה אמור לייצג. זו העלבת הציבור, פגיעה והסתה נגד ציבורים שלמים. לעניין החוק - היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה מתנגדים לחוק ואומרים שהוא פוגע ברשויות אכיפת החוק. מה שאתם עושים התחיל בשביל נתניהו. אז החרגתם חקירות שהתחילו. עושים עוול בשביל אדם אחד. עוול למדינה שלמה".

ח"כ זוהיר בהלול: "אני מבקש לא לכנות אותי פלשתיני כי אני מרגיש פה שזו מילת גנאי. אני מקריא ידיעה שפורסמה: ח"כ מסיעתך, מיקי זוהר, אמר שחוק ההמלצות שנועד להשתיק את המשטרה נולד בגלל חקירת ראש הממשלה, כי 'רצינו להגן על שמו הטוב'. הוא הוסיף: 'חברי טעו שלא אמו מהיום הראשון שהחוק מגן על זכותו לחפות עד שהיועץ המשפטי יכריע'. החוק נולד בחטא".

בשעה זו נשמעת הרביזיה על ההצבעות על ההסתייגויות לחוק.

תאריך:  11/12/2017   |   עודכן:  11/12/2017
עידן יוסף
+חוק הבחירות המקדימות אושר בקריאה ראשונה
01:57 12/12/17  |  
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק המפלגות (תיקון מס' 24) (הוראות מיוחדות לעניין בחירות מקדימות לתפקיד חבר הכנסת) התשע"ח-2017, של חבר הכנסת דוד אמסלם. הצעת החוק מציעה הסדר שיאפשר למועמדים בבחירות המקדימות לתפקיד חבר הכנסת מקורות מימון ממלכתיים למימון הוצאותיהם, כאשר מועמדים שהם נבחרי ציבור המכהנים בממשלה או בכנסת יזכו למימון מאוצר המדינה של הוצאותיהם בגובה תקרת ההוצאות המותרת מחד גיסא, אך לא יורשו עוד לגייס תרומות או לקבל הלוואות כלשהן למימון הוצאות כאמור מאידך גיסא. להבדיל, מועמדים שאינם נבחרי ציבור יוכלו לקבל הלוואה מאוצר המדינה למימון התמודדותם בבחירות המקדימות שסכומה יהיה עד תקרת ההוצאות המותרות באותן בחירות, וזאת במקביל לאפשרות לגייס תרומות, כאשר ההלוואה כאמור תהפוך למענק בכפוף לתנאים מסוימים, ובמידה ויחלו המועמדים לכהן בכנסת בתוך שנה ממועד הבחירות הכלליות לכנסת. לבסוף, מוצע לקבוע כי סיעה שנבחרה לכנסת היוצאת אך בתקופה זו לא קיימה בחירות מקדימות לתפקיד חבר הכנסת תהיה זכאית לקבל לאחר הבחירות לכנסת תוספת למימון הוצאות הבחירות שלה בסך 50,000 שקלים חדשים עבור כל מנדט שבו זכתה בכנסת היוצאת.
+רוזין: השחיתות והכפייה הדתית יביאו להחלפת השלטון
01:56 12/12/17  |  
ח"כ מיכל רוזין (מרצ): ניסיתי לפנות לשכל הישר של המפלגות החרדיות ששכרון הכוח לא יאדיר את היהדות אלא יזיק. אבל אני לא פונה אליהם וצריך לשים סוף לסחטנות שבה מיעוט כופה דעתו על הרוב. לא ייתכן שלקנות פיצה אוכל אבל לקנות מהמרכול הסמוך - לא. השחיתות והכפייה הדתית יביאו להחלפת השלטון.
+שמולי: גם חילונים יצטרכו לעשות ויתורים בשבת
01:49 12/12/17  |  
ח"כ איציק שמולי: חוק המרכולים פוגע ביכולת ישראלים לנוע ולרכוש בשבת. מסחר בשבת אינו דבר קדוש, אבל יש דברים שחשובים לנו כמו תחבורה ציבורית בשבת. בניסיון להסדרה גם חילוניים יצטרכו לעשות ויתורים. יש פה התערבות בצביון של הערים. החוק רק הולך ומגביה את החומות בין שבטי החברה הישראלית.
+אושר קיצוץ רוחבי בסך 1.12 מיליארד ש"ח
01:44 12/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
גפני הפשיר העברת 560 מיליון שקל להמשך פיתוח הרכבת לירושלים לאחר חודשיים של עיכוב בגין העבודות בשבת  ▪  נוכח יעדי הכספים, בין השאר למיגון הניוד ביו"ש והגדלת מענקים לניצולי השואה, לחץ יו"ר ועדת הכספים לאשר אותו. "אם היינו מאשרים לפני סוף דצמבר, המטרות הללו לא היו מתוקצבות"
(גפני. מתנגד עקרונית לקיצוץ-פלאט [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90])
+הוצגה תוכנית 13 העיקרים לטיפול בזקנים
01:08 12/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הוועדה משותפת לבניית תוכנית אב לאומית בנושא הזקנה בראשות טלי פלוסקוב החלה את דיוניה
(השרה גמליאל וטלי פלוסקוב [צילום: הדס פרוש/פלאש 90])
+"מיצאו בורר מוסכם לעניין הקו הסגול"
01:07 12/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת הכלכלה תובע מעיריית ר"ג ונת"ע להסכים על בורר שיפסוק תוך חודשיים במחלוקת על תוואי הקו הסגול  ▪  ראש העירייה זינגר קיבל את ההצעה והציע חלופה שלא תעכב את המיזם ותעלה כ-50 מיליון שקל  ▪  נציגי העיר הזהירו מ"אסון תחבורתי"  ▪  מנכ"ל נת"ע: החלופה של העירייה תעכב את המיזם בשנתיים ותעלה 360 מיליון שקל - הקו הסגול לא יפגע בתנועה
(תוואי הקו הסגול)
+חוק המסתננים אושר בכנסת
00:33 12/12/17  |  עומר כרמון   |   לרשימה המלאה
ח"כ חנין: "מי שתמך בחוק הרע הזה שכח מה זה להיות יהודי"  ▪  ח"כ זחאלקה: "צר לנו שכמה אנשים באופוזיציה תומכים בעמדה הלא מוסרית של הממשלה"  ▪  ח"כ זנדברג: "אני רוצה להגיד לחברי באופוזיציה: יש ערכים בסיסיים, יש מוסר ראשוני, קודם לכל אסטרטגיה, קודם לכל פוליטיקה, קודם לכל חישוב קולות"
(ח"כ דוד אמסלם ותמר זנדברג[צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+הלוואות המונים: האם הבנקים מנסים לסכל
23:28 11/12/17  |  עומר כרמון   |   לרשימה המלאה
מיטב דש הלוואות: "בשל העובדה שבנקים אחרים לא מוכנים בכלל לעבוד אתנו, בנק לאומי היום הוא מונופול ואנחנו לקוח שבוי, אז אין להתפלא שהוא מעלה מחירים"  ▪  נציגת איגוד הבנקים: . לבנקים יש מתחרים יותר גדולים מכם. מה שבאמת מטריד את הבנקים ולא נפתר בחקיקה בשום דרך, זה איסור הלבנת ההון"
(ח"כ רחל עזריה [צילום: נתי שוחט/פלאש 90])
+הושג הרוב הדרוש לחוק המרכולים
22:56 11/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
נתניהו הפעיל מכבש לחצים על שרן השכל כדי שתימנע בהצבעה  ▪  כחלון הצליח לשכנע את פלוסקוב להצביע בעד  ▪  בלשכת דרעי לא מאשרים שמועה כאילו יתפטר מהממשלה  ▪  אילן גילאון יתקזז עם שר שעובר הליך רפואי
מכבש לחצים. בנימין נתניהו ושרון השכל[צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
נתניהו במזנון הח"כים
+מפעל הפיס רוצה להיכנס להימורים ברשת
22:09 11/12/17  |  עומר כרמון   |   לרשימה המלאה
עוזי דיין: "היקף ההימורים הבלתי חוקיים בישראל הוא בין 12 ל-15 מיליארד ש"ח בשנה, פי 1.5 מההימורים החוקיים. כשאנחנו מנסים לעסוק בזה משרד המשפטים אומר שעד שלא יהיה חוק אי-אפשר יהיה לעסוק בזה. אין עד היום אפילו תזכיר חוק בנושא"
(יו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין [צילום: פלאש 90])
+זנות נערות: סקס תמורת טרמפ
21:30 11/12/17  |  עומר כרמון   |   לרשימה המלאה
דיון בוועדה לביקורת המדינה של הכנסת בטיפול בזנות בקטינים: "בכל מקום שיש בני נוער - יש זנות"  ▪  "נערות לוקחות טרמפ תמורת אקט מיני ולא מבינות שמדובר בזנות"  ▪  "בשנים 2016/17 לא נפתח אפילו תיק אחד"  ▪  ח"כ שלי יחימוביץ': "יש 1,200 קטינים העוסקים בזנות, אך ברור שהמספרים האמתיים גדולים הרבה יותר"  ▪  ח״כ עליזה לביא: "את אות הקלון הזה צריך למחוק"
(יו"ר ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים, ח״כ עליזה לביא [צילום: נתי שוחט/פלאש 90])
+הופץ תזכיר "חוק ליצמן"
21:18 11/12/17  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
משרד המשפטים מציע לתקן את חוק יסוד הממשלה, כך שנתניהו יוכל להאציל לליצמן את סמכויותיו כשר הבריאות - אך ימשיך לשאת באחריות על המשרד בפני הכנסת והציבור
(ליצמן. כמו עובד ציבור [צילום: פלאש 90])
+"רק 2000 קבלני שיפוצים רשומים"
19:26 11/12/17  |  אלעזר לוין   |   לרשימה המלאה
ח"כ אילת נחמיאס-ורבין: "הברדק הזה לא יכול להמשך"  ▪  משרד העבודה לא ערך בחינות בשלוש השנים האחרונות ונציגיו התעלמו מהזמנת הכנסת לבוא לישיבת ועדה שדנה בנושא  ▪  לקבלני בניין קטנים מותר לעבוד ללא רישיון
(ח"כ אילת נחמיאס-ורבין [צילום: הדס פרוש/פלאש 90])
+שר הביטחון: כל הרשימה המשותפת הם פושעי מלחמה
19:15 11/12/17  |  עומר כרמון   |   לרשימה המלאה
אביגדור ליברמן: "אתם מנצלים את החולשות והיתרונות של מדינה דמוקרטית כדי להרוס אותנו מבפנים. אין לנו אשליות. אתם נמצאים פה בטעות ויהיה זמן שלא תהיו פה"  ▪  ח"כ אחמד טיבי בתגובה: " איך זה שאנחנו עם 13 מנדטים והוא בקושי מגרד את אחוז החסימה"
"נמצאים בטעות". אביגדור ליברמן וחנין זועבי [צילום: מרים אלסטר ואדי רפאל/פלאש 90]
+ייאסר על עובדי המוסד להתאגד במשך שנה נוספת
16:20 11/12/17  |  
ועדת החוץ והביטחון אישרה פה אחד את צו הסכמים קיבוציים (הארכת תחולתו של פטור לגבי עובדים מסוימים), התשע"ח -2017. הצו מאריך את אי התחולה של חוק הסכמים קיבוציים על עובדי המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים בשנה נוספת, עד 31.12.18, ובכך אוסר עליהם להתאגד במשך תקופה זו.
+חוק הלאום: התנגדות לסעיף "העליונות הפרשנית"
16:16 11/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
משרד המשפטים הודיע כי מנדלבליט מתנגד לנוסח בשל האמירה הגורפת שכל זכויות האדם לעולם יהיו כפופות לאופי היהודי של המדינה  ▪  היו"ר אוחנה העלה חשש לפגיעה בקבוצות המיעוט והציע לקבוע את הוראת העליונות על כל חוק היסוד
(מנדלבליט. מתנגד [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+לפיד: הסכם הפיוס עם טורקיה - טעות
15:33 11/12/17  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
אומר כי הפיוס עם הטורקים, לאחר אירועי המרמרה, היה טעות מדינית והוא נכשל  ▪  קרא להכרת הכנסת ברצח העם הארמני  ▪  מייקל אורן: לפיד הוא פוליטיקאי שמחפש אויב
(לפיד. אויב טורקי [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+ליברמן: בע"ה חוק המרכולים לא יעבור
14:55 11/12/17  |  עידן יוסף
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אומר בפתח ישיבת הסיעה כי חוק המרכולים מצוי על סדר יומה של הכנסת, והוא מקווה שבעזרת השם חוק המרכולים לא יעבור. לדבריו, הסטטוס-קוו הוא שמרכולים פתוחים עשרות שנים. הוא קרא ליו"ר ש"ס אריה דרעי להתנצל על כך שלדבריו אמר שעולי חבר העמים עלו לארץ כדי לקנות נקניק מחנויות שפתוחות בשבת. שרת המשפטים איילת שקד אמרה כמוקדם יותר כי החוק אינו מפר את הסטטוס-קוו, ומחזיר את המצב שהיה קיים בשנות השמונים בו שר הפנים היה צריך לאשר את חוק העזר בעניין.
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אברהם נגוסה / Avraham Neguise   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אורי מקלב / Uri Maklev   אורי יהודה אריאל / Uri Yehuda  Ariel   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורן חזן / Oren Hazan   אחמד טיבי / Ahmad  Tibi   איוב קרא / Ayoob Kara   איילת נחמיאס-ורבין / Ayelet Nahmias-Verbin   איילת שקד / Ayelet Shaked   איימן עודה / Eiman Ode   אילן גילאון / Ilan Gilon   איתן ברושי / Eitan Broshi   איתן כבל / Eitan Cabel   אכרם חסון / Akram Hasson   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אלאלוף / Eli Alaluf   אלי כהן / Eli Cohen   אליהו בן-דהן / Eliyahu Ben-Dahan   אלעזר שטרן / Elazar Shtern   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אראל מרגלית / Erel Margalit   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   באסל גטאס / Basel  Ghattas   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   ג'מאל זחאלקה / Jamal  Zahalka   דני עטר / Danielle Attar    דני בן יוסף דנון / Dani Danon   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   זאב בנימין בגין / Ze'ev Binyamin Begin   זוהיר בהלול / Zohir Bahalul   ז'קי לוי / jackie Levy   חיים ילין / Haim Yalin   חיים כץ / Haim Katz   חיליק (יחיאל) בר / Yehiel Bar   חמד עמאר / Hamad Amar   חנין זועבי / Haneen  Zoabi   טלי פלוסקוב / Tali  Ploskov   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יגאל גואטה / Igal  Guetta   יהודה גליק / Yehuda Glick   יואב בן-צור / Yoav Ben-Tzur   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב קיש / Yoav Kish   יואל חסון / Yoel Hason   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יואל קוסטנטין רזבוזוב / Yoel Konstantine  Razvozov   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוסף גריף / Yosef Garif   יוסף תיסיר ג'בארין / Yousef Taysir Jabareen    ינון מגל / Yinon  Magal   יעל גרמן / Yael  German   יעל כהן-פארן / Yael  Cohen Paran   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יעקב מרגי / yaakov Margi   יעקב פרי / Yaakov  Perry   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק (איציק) שמולי / Itzik  Shmuli   ירון מזוז / Yaron Mazuz   יריב לוין / Yariv Levin   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייקל אורן / Michael Oren   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכל בירן / Michal Biran   מיכל רוזין / Michal Rozin   מיקי לוי / Mickey  Levy   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   ממשלת ישראל / Israel Government   מנואל טרכטנברג / Manuel Trajtenberg   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   מרדכי (מוטי) יוגב / Mordhay  Yogev   משה גפני / Moshe Gafni   משה כחלון / Moshe Kahlon   משה (בּוֹגי) יַעלון / Moshe  Ya'alon    משולם נהרי / Meshulam Nahari   נאוה בוקר / Nava Boker   נורית קורן / Nurit Koren   נחמן שי   ניסן סלומינסקי / Nissan Slomiansky   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סילבן שלום / Silvan  Shalom   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   סתיו שפיר / Stav Shafir   עאידה  תומא-סלימאן / Aida  Touma-Suleiman   עבד אל-חכים חאג' יחיא / Abd al-Hakim  Hajj Yahya   עבדאללה אבו-מערוף / Abdullah  Abu Ma'aruf   עודד פורר / Oded Forer   עיסאווי פריג' / Issawi Frej   עליזה לביא / Aliza Lavi   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עמר בר-לב / Omer  Bar-Lev   עפר שלח / Ofer  Shelah   פנינה תמנו-שטה / Pnina Tameno-Shete   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   ציפי לבני (שפיצר) / Tzipi  Livni   קארין אלהרר / Karin  Elharar   קסניה סבטלובה / Ksenia Svetlova   רוברט אילטוב / Robert Ilatov   רויטל סויד / Revital Swid   רועי פולקמן / Roei Folkman   רחל עזריה / Rachel  Azaria   שולי מועלם-רפאלי / Shuli  Mualem-Refaeli    שי  פירון / Shai  Piron   שלי רחל יחימוביץ' / Shelly  Yachimovich   שרון גל / Sharon Gal   שרן השכל / Sharren Haskel   תמר זנדברג / Tamar Zandberg 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
שעת כושר: נדחו ההסתייגויות לחוק ההמלצות
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
עיניים פקוחות
11/12/17 19:02
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 20
יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, תקף (יום ב', 11.12.17) את נשיא טורקיה, רג'פ טייפ ארדואן, בפתח ישיבת הסיעה אמר לפיד כי הסכם הפיוס עם הטורקים, לאחר אירועי המרמרה, היה טעות מדינית והוא נכשל. "לא יאיימו עלינו - לא הטורקים, לא הפלשתינים, לא מדינות ערב. אם מישהו לא אהב את הצהרתו של הנשיא טראמפ – בעיה שלו".
11/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
הצעת חוק חדשה של חברי הכנסת שולי מועלם רפאלי ויעקב מרגי מבקשת להסיר את הקשיים הפוגמים ביעילות אסדרת תחום ההשכלה הגבוהה, המתחלקת היום לשתי מועצות - המועצה להשכלה גבוהה הפועלת בשטחי המדינה והמועצה להשכלה גבוהה (יו"ש).
10/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה (יום א', 10.12.17) הצעת חוק המחייבת הימצאות מזרק אפינפרין במקומות הסעדה, במוסדות חינוך ובגני הילדים, שיבטיח את שלומם של אנשים הסובלים מאלרגיה במקרי חרום.
10/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
היעדרות של חברי הכנסת הדתיים מישיבת העבודה והרווחה של הכנסת השבוע (4.12.17), איפשרה את אישורו של תיקון שנותן לכל הורה ללא קשר למינו, זכות להבטחת הכנסה.
08/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לקיים (יום ו', 8.12.17) שיחת ועידה דחופה עם כל ראשי מפלגות הקואליציה לפני כניסת השבת, ויקרא להם "להדק את השורות" ולחדול מדיבורים על בחירות לקראת ההצבעות בשבוע הבא - כך דווח בחדשות 2. זוהי הפעם הראשונה בה נתניהו מקיים שיחה כזו עם כל השותפות הקואליציוניות.
08/12/2017  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
עדנה ויג
עדנה ויג
משוררים רואים בשירה דרך לבטא את הדיוקן העצמי שלהם ואת חלומם    כאן המשורר מבטא זאת כבר מראשיתו כעוּבּר, שגדל להיות משורר
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
גם בשעתה היפה של ישראל, כאשר העולם מוחא לה כפיים והתעשיות הביטחוניות הישראליות זוקפות קומה לנוכח ההצלחות הטכנולוגיות ללא אח ורע, יש בקרבנו כאלה המתעקשים "להשבית שמחות" ולגמד את ממד...
יוסי אחימאיר
יוסי אחימאיר
"ביבי נקלה, ביבי נבל, ביבי מושחת, ביבי שקרן, ביבי מאוס, ביבי תחמן"... כך נפתח ביום שלישי מאמר בעיתון ה"הגון", שופר הפלשתינים - הארץ
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il