|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
צליל אסולין: אני עדה לכך שהמודעות בציבור ליכולות הטיפול האלטרנטיבי - הולכת וגדלה
כתיבת המומחים
בימינו, קניית קרקעות למכירה זה לא מורכב כמו שחושבים
שרפה שנגרמה ליד קצרין [צילום: מיכאל גלעדי/פלאש 90]

ארה"ב חוששת מהסלמה בצפון; שני חיילים נפצעו קל-בינוני

אזעקות הופעלו בשורת יישובים בגליל העליון וברמת הגולן שני חיילי צה"ל נפצעו באורח בינוני וקל מפגיעת טיל נ"ט בצפון ברקע ההסלמה בצפון: דרמר והנגבי יערכו פגישות דחופות בוושינגטון ארה"ב הזהירה את ישראל מפעולה בלבנון "שתצא מכלל שליטה"
13/06/2024  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

דובר צה"ל התיר לפרסום (13.6.24) כי שני חיילים נפצעו באורח בינוני וקל כתוצאה מפגיעת שיגור נ"ט במרחב בצפון הארץ. "החיילים שנפצעו פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחותיהם עודכנו".

כמעט 300 התראות הופעלו היום בצפון מחשש לירי רקטות ושיגור כטב"מים. עם זה, בצה"ל בודקים את טענת חיזבאללה ולפי שיגרו 150 רקטות ואומרים כמספרם קטן מ-50. בצבא מוסיפים כי רק חמש מהרקטות שוגרו לבסיסים ולמפקדות של צה"ל ולא 30, כפי שטען חיזבאללה. על-פי נתונים של רשות הטבע והגנים, בשבועיים האחרונים כילו השריפות בצפון 45 אלף דונם של חורש וצמחייה.

בצל ההסלמה בצפון, הערב התכנס קבינט המלחמה המצומצם במתכונתו החדשה הכוללת את ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון יואב גלנט, השר לעניינים אסטרטגיים רון דרמר וחבר הכנסת אריה דרעי.

גורם מדיני אומ כי ארצות הברית הזהירה את ישראל מפני מהלך צבאי בלבנון "שייצא מכלל שליטה". בכאן חדשות צוטט הגורם אומר כי "גוברים הקולות הקוראים להעביר את מרכז הכובד מהדרום לצפון". זאת, לנוכח העובדה כי עד עתה הונחה הדרג הצבאי כי לבנון היא זירה משנית.

ברקע המתיחות הגוברת בגבול הצפון והמלחמה הנמשכת ברצועה, השר לעניינים אסטרטגיים רון דרמר וראש המל"ל צחי הנגבי יטוסו בימים הקרובים לוושינגטון במטרה לקיים פגישות עם בכירים בממשל ביידן.

על-פי פרסום בחדשות 13, לראשונה מזה חודשים, דרמר והנגבי יקיימו פגישות פנים אל פנים עם בכירים אמריקנים - לאחר שפגישות דומות בוטלו בעבר על-ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו, במחאה על התנהלותה של ארצות הברית במועצת הביטחון של האו"ם.

תאריך:  13/06/2024   |   עודכן:  13/06/2024
עידן יוסף
+לבנון: טיל ששוגר מהים הפיל בניין מגורים
06:52 14/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
בלבנון מדווחים על שתי נשים שנהרגו ויותר מ-20 אזרחים שנפצעו  ▪  הבניין ממזרח לצור היה מוחכר לחיזבאללה  ▪  שגריר צרפת בישראל: חיזבאללה אינו מורתע - להפך, הוא צובר ביטחון
זירת התקיפה
+נתק בין רה"מ נתניהו לראש אמ"ן חליוה לפני 7 באוקטובר
22:44 13/06/24  |  עידן יוסף
הנתק בין רה"מ נתניהו לראש אמ"ן חליוה לפני 7 באוקטובר: מתחילת כהונת ראש הממשלה בדצמבר 2022 ועד בוקר הטבח, השניים קיימו שתי פגישות עבודה בלבד, בניגוד לנוהג לפיו תדירות הפגישות 'תהיה תכופה'.
+גנץ רמז שמשפחת ביבס אינה בחיים; קרוביהם זועמים
22:37 13/06/24  |  עידן יוסף
התבטאות קשה ומפתיעה מפיו של יו"ר המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ. הוא נשאל בראיון למיכל רבינוביץ בנוגע לגורלם של בני משפחת ביבס שנחטפה לעזה ורמז כי אינם בין החיים: "ישראל יודעת מה עלה בגורלה של משפחת ביבס".

כנשאל מתי הציבור בישראל התעדכן בנוגע לכך, השיב: "כשהדברים יבשילו, וכרגע צריך לעשות את כל המאמצים שהם כולם ישובו. אין ספק שזה אסון נוראי, אנושי, והוא גם במידה לא קטנה הסמל הכואב של המערכה".

מבני משפחתם המורחבת של משפחת ביבס תקפו בתגובה את גנץ ואת כאן חדשות: "היינו עדים הערב לחוסר אחריות של פוליטיקאי ושל תקשורת, שבחרו לפרסם ידיעה מבלי להתחשב במשפחה שיושבת בבית ונאלצת להתמודד עם זה, ללא כל הכנה מוקדמת ויכולת לעצור את זה. המשפחה בקשר רציף עם המודיעין ואנחנו עדיין מאמינים בלב שלם שעוד נשמע חדשות טובות".
גנץ. אסון נוראי
+אחד החטופים העיד: "הוחזקתי עם גיא דלאל"
21:53 13/06/24  |  עידן יוסף
אחד החטופים שחולצו בעדות ראשונה על החטוף גיא דלאל - השניים הוחזקו באותו החדר לפני כמה חודשים (חדשות 12).
+מטח חריג של 7 רקטות נורה מצפון הרצועה
20:30 13/06/24  |  עידן יוסף
מטח חריג לחוף אשקלון: שבעה שיגורים חצו מצפון הרצועה, ארבעה מהם יורטו, השאר נפלו ככל הנראה בשטחים לא מאוכלסים, לא ידוע על נפגעים או נזק.

+הוארכו צווי שר התקשורת נגד אל-ג'זירה
20:28 13/06/24  |  עידן יוסף
הוארכו הצווים שעליהם חתם שר התקשורת להגבלת פעילות אל-ג'זירה בישראל. השר שלמה קרעי מסר: "אל-ג'זירה הוא שופר הטרור של חמאס. מטעמים משפטיים מופרכים אנחנו נאלצים לאשר מחדש את סגירתו בישראל בכל 45 יום. נמשיך לעשות ככל שיידרש כדי לנקות את השטח מטרור והסתה. אולי אחרי שסיים לעשות סיבוב על כולנו, יתפנה סוף-סוף שר הבטחון ויואיל בטובו להורות לאלוף פקמ"ז לסגור אותם גם ביהודה ושומרון, דבר שבאופן לא מובן טרם קרה".
+כוחותינו השלימו מבצע מוצלח בג'נין; לוחם נפצע קל
19:37 13/06/24  |  עידן יוסף
בסיום מבצע בן 13 שעות, לוחמי דובדבן, סיירת חרוב ומג״ב בהכוונה מודיעינית של אמ״ן ושב״כ השלימו מבצע לסיכול טרור במרחב ג׳נין שבמנשה. במהלך המבצע הכוחות עצרו מספר מחבלים וניהלו חילופי אש עם חמושים. כוחות הנדסיים חשפו צירים במרחב בהם הוטמנו מטענים לפגיעה בכוחותינו.

לוחמי יחידת דובדבן ביצעו נוהל ״סיר לחץ״ על מבנה בו שהו שני מבוקשים בכירים במרחב ג׳נין. הלוחמים ניהלו חילופי אש עם המבוקשים שכללו ירי של טילי כתף לעבר המבנה, שני המבוקשים חוסלו ונמצאו שני נשקים על גופותיהם. המבוקשים ואמצעי הלחימה שהוחרמו הועברו להמשך טיפול כוחות הביטחון.

לוחם צה״ל נפצע באורח קל במהלך חילופי הירי, הלוחם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה.

+השר ישראל כ"ץ בערוץ 14: "נצטרך להיכנס קרקעית ללבנון"
19:34 13/06/24  |  עידן יוסף

+דיווח: צה"ל העביר עשרות גופות מרפיח לישראל
19:04 13/06/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
בעזה מדווחים שחיילי צה"ל שלפו מאות גופות מארבעה בתי קברות שונים ברפיח  ▪  גופות שמוצאות מקביהן מועברות לבדיקה בישראל על-מנת לוודא שלא מדובר בחטופים
חיילים בבית הקברות [אילוסטרציה]
+ארץ ישראל היפה
18:43 13/06/24  |  יזהר שי   |   לרשימה המלאה
הוא מנכ"ל של חברת הייטק מצליחה, אחרי אקזיט, מאות עובדים ברחבי העולם, המוצרים שלהם מוכרים היטב בכל העולם  ▪  את הארוחות שלנו הוא מבשל בעצמו, באהבה
גם קינוח [צילום: פלאש 90]
+ישראל והמתווכות מיישרות קו להבהיר שהשינויים שחמאס דורש מהותיים
18:33 13/06/24  |  עידן יוסף
גורם מדיני בכיר תדרך כי ישראל והמתווכות מיישרות קו בצורה מובהקת, שברור שהמתווה כפי שחמאס הביא אותו הוא בעצם תשובה שלילית מוחלטת למתווה של ביידן. לדבריו, אין מדובר בשינויים מזעריים כפי שחמאס מציג - אלא בשינויים מהותיים שמשנים את ההסכם מן היסוד ושאינם מאפשרים לצדדים להתקדם לעבר עסקה. מדובר בעשרות רבות של סעיפים ששונו. חמאס טען כי השינויים ה"מזעריים" הוכנסו בעקבות פלישת ישראל לציר פילדלפי.
+שלוש מטרות אוויריות יורטו בצפון הגולן
17:42 13/06/24  |  עידן יוסף
בהמשך להתרעות שהופעלו על חדירת כלי טיס עוין בשעה 16:36 ו-16:53 במרחב רמת הגולן, לוחמי ההגנה האווירית יירטו שלוש מטרות שזוהו, האירוע הסתיים. התרעה על ירי טילים ורקטות במרחב מבואות חרמון הופעלה מחשש לנפילת שברי יירוט.
מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו תשתיות טרור של חיזבאללה במרחב דיר סירין שבדרום לבנון.+הוגשה הצהרת תובע נגד מיידי אבנים על שוטרים במזרח ירושלים
17:40 13/06/24  |  עידן יוסף
חמישה ערבים תושבי מזרח ירושלים נעצרו בחשד ליידוי אבנים לעבר כוחות משטרה ומג"ב. במהלך חקירה בימ"ר ירושלים הוגשה נגדם הצהרת תובע, ומעצרם הוארך עד להגשת כתב אישום.

החקירה החלה בעקבות הפרות סדר אלימות שהתרחשו בשכונת א-טור בחודש שעבר. במהלך הפרעות, מפרי סדר יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון.

החשודים, תושבי א-טור בני 15 נעצרו בשבועיים האחרונים. אחד החשודים חשוד גם במעורבות בייצור בקבוקי תבערה. החקירה העלתה כי חלק מהם יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון בתאריך 22.5. חשוד נוסף היה מעורב ככל הנראה באירועים נוספים של יידוי אבנים. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית המשפט.

היום, עם סיום החקירה, הוגשה נגדם הצהרת תובע ומעצרם הוארך שוב בחמישה ימים עד לתאריך 17.6, לצורך הגשת כתב אישום.
+כלב של יחידת עוקץ נהרג בפעילות בקבאטיה
16:57 13/06/24  |  עידן יוסף
בקבאטיה שבנפת ג׳נין פועל צה"ל לסיכול טרור. הכוחות מבצעים כיתור של אחד הבתים בנוהל ׳סיר לחץ׳ שמסכן את חייהם, במהלכו מתנהלים חילופי אש משמעותיים במסגרתם נורה טיל נ״ט על ידי כוחותינו לעבר הבית, כלב של יחידת עוקץ נהרג.
+דיווח: לוין מציע למנות את אלרון לנשיא העליון
15:42 13/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
על פי הדיווח בחדשות 12, לוין מבקש למנות את אלרון למשך 11 חודשים לאחר פרישתו של פוגלמן באוקטובר  ▪  להצעה אין סיכוי להתקבל בוועדה לבחירת שופטים
עמית ואלרון. אין נשיא קבוע [צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]
+הצפון בוער: מטחים כבדים לעבר הגליל והגולן
15:41 13/06/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
זוהו 40 שיגורים ו-5 כטב"מים חצו לשטח ישראל  ▪  בקצרין נפצעו שני צעירים באורח קל מרסיסים  ▪  בצפת הופסקו הלימודים במוסדות החינוך בעיר  ▪  כוחות כיבוי פועלים ביותר מ-10 מוקדי שריפה פעילים
נפילת רקטה בקצרין [צילום: סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים]
שריפות בקריית שמונה [צילום: אייל מרגולין/פלאש 90]
שריפה ויירוטים מעל צפת [צילום: דובר צה"ל]
+צה"ל: זוהו כ-40 שיגורים לעבר מרחב הגליל והגולן
15:21 13/06/24  |  מירב ארד
צה"ל: בהמשך להתרעות שהופעלו בצפון הארץ בשעות האחרונות, זוהו כ-40 שיגורים לעבר מרחב הגליל והגולן, מתוכם מספר שיגורים יורטו בהצלחה על ידי לוחמי ההגנה האווירית. זוהו מספר נפילות שגרמו לפריצת שריפות במרחב. חמש מטרות אוויריות חשודות זוהו החל מהשעה 14:00, לוחמי ההגנה האווירית יירטו שלוש מתוכן.
+עקב נפילות ויירוטים: התקבלו דיווחים על 15 מוקדי שריפות במרחב רמת הגולן והגליל העליון
14:49 13/06/24  |  מירב ארד
כבאות והצלה לישראל: התקבלו דיווחים על 15 מוקדי שריפות במרחב רמת הגולן והגליל העליון שפרצו עקב נפילות ויירוטים מהמטחים האחרונים. לוחמי האש עושים דרכם אל האירועים תחת ירי בלתי פוסק.

+מעבר למילים היפות
14:41 13/06/24  |  ארווין קליין   |   לרשימה המלאה
אל לנו לחפש את הצדק ולא את הרחמים, אנו צריכים לפעול בכל הכוח!  ▪  הם לא משלימים עם קיומה של ישראל ועל כן לישראל אין ברירה אלא לא להסכים עם קיומם שלהם
בלי רחמים [צילום: חאתם עלי/AP]
+שני פצועים קל במטח האחרון לצפון
14:30 13/06/24  |  מירב ארד
בהמשך לאזעקות שנשמעו בדקות האחרונות בגזרת רמת הגולן: חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על שני פצועים כבני 20 במצב קל, שנפגעו מרסיסים, ומעניקים להם טיפול רפואי במקום.
+התרעות מפני חדירת כלי טיס עוין באזור ביריה וצפת ובאזור צפון רמת הגולן
14:16 13/06/24  |  מירב ארד
התרעות מפני חדירת כלי טיס עוין באזור ביריה וצפת, קלע, דפנה ובאזור צפון רמת הגולן. במשטרת ישראל התקבלו בדקות האחרונות דיווחים רבים על נפילות בכמה מוקדים בתחום המחוז הצפוני, בשלב זה ללא דיווח על נפגעים. שוטרים וחבלני המשטרה של עושים דרכם כעת אל הזירות וסורקים לשם הסרת סיכון לציבור.

+It's the Economy, Stupid
14:14 13/06/24  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
נתניהו וסמוטריץ' מפקירים את הכלכלה  ▪  היבריס שלא ייאמן מול משפחות החטופים  ▪  דני דנון אינו מתאים לתפקיד השגריר באו"ם  ▪  הרגע בו צריך היה להכריז על שירות כללי לכולם
מי היה הטיפש אז ומיהם הטיפשים היום
+האביר על הסוס הלבן
13:53 13/06/24  |  עמיחי שיקלי   |   לרשימה המלאה
אחרי שני כטב"מים שירה חיזבאללה חתמת איתו על הסכם כניעה מביש  ▪  נכנעת ללחצי הממשל האמריקני  ▪  הכנסתם עשרות אלפי פועלים עזתים ללא שום בקרה ופיקוח
בנט. סחיטה ורמייה [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
ארה"ב חוששת מהסלמה בצפון; שני חיילים נפצעו קל-בינוני
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
מקורות עזתיים מדווחים (13.6.24) חיילי צה"ל שלפו מאות גופות מארבעה בתי קברות שונים ברפיח, ומתוכן העבירו עשרות גופות לבדיקה בשטח ישראל.
13/06/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
לכבוד חג השבועות ש' הגיע היום מוקדם יחסית. מאז 7 באוקטובר הוא מגיע אלינו בכל יום שישי, תולה על השער שקית מלאה בכל טוב שמכילה ארוחה למשפחה שלמה ורעבה ונוסע לדרכו, בלי לצלצל בפעמון, בלי "להפריע" חלילה.
13/06/2024  |  יזהר שי  |   יומני בלוגרים
שר המשפטים, יריב לוין, מציע למנות את שופט בית המשפט העליון, יוסף אלרון, לנשיא בית המשפט למשך שנה. כך מדווח (13.6.24) גיא פלג בחדשות 12. להצעה אין סיכוי לעבור בוועדה לבחירת שופטים, למרות שדרושים חמישה קולות בלבד מבין תשעת חבריה כדי למנות את נשיא בית המשפט העליון. הסיכוי (התיאורטי?) היחיד הוא אם לוין יתחייב מראש למנות את יצחק עמית לאחר אלרון.
13/06/2024  |  איתמר לוין  |   חדשות
אזעקות מפני ירי טילים ורקטות נשמעו (יום ה', 13.6.24) באזורים נרחבים בגליל ובצפון רמת הגולן. צה"ל עדכן כי זוהו 40 שיגורים לעבר מרחב הגליל והגולן, מתוכם מספר שיגורים יורטו בהצלחה על-ידי לוחמי ההגנה האווירית. זוהו מספר נפילות שגרמו לפריצת שריפות במרחב. כמו-כן, חמש מטרות אוויריות חשודות זוהו החל מהשעה 14:00, לוחמי ההגנה האווירית יירטו שלוש מתוכן. גורם בחיזבאללה טוען: השיגורים האחרונים לצפון - "תגובה על חיסול המפקד טאלב עבדאללה".
13/06/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
צחוק הגורל הוא שהקריאה של המפגינים הפרו פלשתינים למחוק את ישראל היא בדיוק מה שישראל עושה: מוחקת לאט-לאט את עזה ובעתיד גם את לבנון, מעוזם של גיבורי המפגינים...
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דן מרגלית
דן מרגלית
לאחרונה רבים התצלומים המעידים כי פרחחי ביבי והמשיחיים מגיעים מצויידים במקלות ובכלים אחרים ומכים את המפגינים
איתמר לוין
איתמר לוין
הציון הממוצע של השופטים הגיע בשנה היוצאת ל-9.5, עם שיעור שיא של מקבלי הציון המירבי    הבעיות הרוחביות בהן נתקל המדור: ניהול מו"מ חפוז ובלתי ראוי בתיקי חדלות פרעון, ומאסר ממושך מדי ל...
רפאל בוכניק
רפאל בוכניק
כל המאמין כי מערכת הביטחון תדע לחזור ללחימה בכל עת ולהחזיר לידיה את הנכסים שהוקרבו במסגרת של עסקה עכשיו בתנאים בעייתיים אך משלה את עצמו; שכן העולם כבר מאס בהתמשכות המלחמה ובעיקר בכ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il