|   15:07:40
דלג
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
פיצוי על אובדן כושר עבודה בשל מחלת כליות תורשתית? יש דבר כזה!
כתיבת המומחים
הוט, בזק, סלקום, פרטנר סיבים - איזו חברה עדיפה לצרכן?
רונן מנליס [צילום: אבשלום ששוני/פלאש 90]

דובר צה"ל מדבר

תמלול של קטע מרתק ומאלף מתוך ראיון של דובר צה"ל לשעבר, המותח ביקורת נוקבת על התרבות הארגונית של צה"ל לא מיותר לציין שתרבות זו היא של צה"ל בפרט, אבל של החברה הישראלית בכלל, לפחות ב-30 השנים האחרונות, המתפתה שוב ושוב ונאחזת בקש של תפיסות - קונספציות - מסוכנות, שאבד עליהן הכלח
25/03/2024  |   רון בריימן   |   יומני בלוגרים   |   מלחמת חרבות ברזל   |   תגובות

חדשות ערב שבת (22.03.24) של ערוץ 11 כללו ראיון מאלף של תא"ל (מיל') רונן מנליס, אשר התראיין אצל שאול אמסטרדמסקי. הראיון קטע תקופה ממושכת שבה נעלם מנליס מעיני הציבור, בעודו מסייע (במילואים), בתקופת מלחמת שמחת תורה, לתא"ל דניאל הגרי, הדובר הנוכחי של צה"ל.

למי שהחמיץ את הראיון, להלן תמלול של קטע מרתק מתוכו, הקטע שבו תיאר מנליס דברים שאותם הוא ראה בצבא במהלך 80 ימיו במילואים: ".... לא גיליתי על הצבא משהו שלא ידעתי. פגשתי בהרבה מאוד מובנים דברים שראיתי אותם בצבא בסוף תפקידי, ושמעתי שהם הלכו והתבססו בצבא בשנים שלאחר מכן, של פחד להביע דעה נגדית, של לא להתווכח על דעתך, של לא להשמיע דעה אחרת, של רצון לרצות את המפקדים שלך, כי הרמטכ"ל, או בכירים אחרים, לא רוצים לשמוע דעות אחרות. אני דרך אגב יודע שהרמטכ"ל הלוי ניסה להילחם בתופעות אלה, אבל חלקן הושרשו באופן עמוק בתקופת הרמטכ"ל שלפניו, כוכבי. אני חושב שהדיבור במילים גבוהות על רב-ממדיות, על תפיסת הניצחון על צבאות אויב, על כל מיני המשגות, שבינן לבין החייל הפשוט והלוחם הפשוט יש פער קיצוני, יצרו מצב שבו יכולות הצבא הפרקטיות לא מדברות עם התפיסות האסטרטגיות והדיבור שנוצר במטה הכללי .....".

אין ספק שקשה להתמודד ולתקן תרבות ארגונית כזאת, שהתבטאה ושמתבטאת בתפקוד היומיומי של צה"ל. גם עם זה תצטרך להתמודד ועדת החקירה הממלכתית אשר חייבת לקום, וקום תקום, לחקירת הנסיבות שהובילו למלחמת שמחת תורה. כתב המינוי של ועדת חקירה כזאת צריך להשתרע על פני כ-30 שנים ולכלול גם את הנסיבות שהובילו להסכמי אוסלו, תוך יצירת אווירה ציבורית של דיכוי כל דעה נגדית, כל דעה שהצביעה על הסיכונים הכרוכים בתפישה הבלתי מציאותית של "מזרח תיכון חדש", "שלום", "פתרון שתי המדינות" ועוד. כל דעה שחשפה את ערוות אוסלו הוקעה כמחרחרת מלחמה. גם היום סובלת ישראל מן הקונספציה של אוסלו מהכנסת רבבות מחבלים לארץ ישראל המערבית, ממתן נשק וחבלי מולדת לאותם מחבלים בראשותו של רב-המרצחים ערפאת, מהסתמכות על מחבלים אשר יגנו עלינו.

למרבה הצער, הקונספציה לפיה רק על ישראל לשלם תמורת "שלום", בעוד הצד הערבי נותן מילים בלבד קיימת אפילו היום, אחרי ה-7 באוקטובר הנורא. שתי דוגמאות:

  • מנסים לפתות אותנו ל"נורמליזציה" - אפילו לא "שלום" - עם סעודיה תמורת הסכמתנו להתאבד באמצעות הקמתה של מדינה פלשתינית בארץ ישראל המערבית.

  • במקום להציב כיעד המלחמה כניעה ללא תנאי של החמאס, נראה שישראל היא זו שמתקדמת לקראת כניעה ללא תנאי. "צמצום הפערים" מתבצע באמצעות ויתורים ישראלים. מהי "הרחבת סמכויות" של צוות המתן ומתן אם לא יצירת התנאים לעוד ויתור של ישראל על עוד דרישה חיונית שלה?! האם מדינה המכבדת את עצמה הייתה שולחת את בכירי אנשיה אל קטר כדי שימתינו שם לתכתיבים נוספים של סינואר?!

הכותב היה יו"ר חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי.
תאריך:  25/03/2024   |   עודכן:  25/03/2024
רון בריימן
+צה"ל תקף חוליית מחבלים בעמדה צבאית ומבנה צבאי של חיזבאללה
23:04 25/03/24  |  עידן יוסף
מטוסי קרב תקפו מבנה צבאי של ארגון הטרור חיזבאללה במרחב מיס אל ג'בל. כלי טיס זיהה מחבלים של הארגון בתוך עמדה צבאית באבו שש, מטוסי קרב הוכוונו לתקיפה ותקפו את העמדה ואת המחבלים שבה.

במהלך היום זוהו שיגורים משטח לבנון למספר מרחבים בשטח ישראל, צה"ל תקף בארטילריה את מקורות הירי.
+פיגוע בגוש-עציון: נזק נגרם לבית מגורים
22:59 25/03/24  |  עידן יוסף
פיגוע ירי בגוש-עציון: מחבל ירה לעבר כרמי צור, קליע פגע באחד הבתים ביישוב - כוחות צה"ל בשטח פתחו במרדף.

ראש מועצת גוש-עציון ירון רוזנטל: "כרמי צור מגינה על גוש-עציון מדרום. לא נאפשר לאויב להמשיך להתקיף את היישוב, בלי תגובה תקיפה. ה-7.10 הוכיח לנו שמי שמאפשר ירי על תושבים ומכיל את זה, מזמין פגיעה חמורה יותר בעתיד ולא נאפשר זאת".
[צילום: דוברות גוש עציון]
+הטמפרטורה עולה
22:55 25/03/24  |  טובה ספרא   |   לרשימה המלאה
תקופה מסוכנת עם פוטנציאל לעימותים, פעולות טרור ופתיחת חזית חדשה במלחמה. ייתכן אובדן חיים, בעיקר בפעולות הומניטריות. המערכה נמשכת והסכנה מתגברת. הרבה מילים חשובות לזמנים הקרובים שעיקרן זהירות!
פורים בחוף תל אביב [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]
+צה"ל השמיד משגר חמאס שהוצב בתוך מחסה הומניטרי בדיר אל בלאח
21:49 25/03/24  |  עידן יוסף
מספר שיגורים חצו משטח רצועת עזה, לעבר מרחב העיר אשדוד, חלקם יורטו על-ידי לוחמי ההגנה האווירית והשאר לא יורטו על-פי מדיניות. השיגורים בוצעו ממרחב הומניטרי באזור דיר אל בלח שבמרכז רצועת עזה, בו שהתה אוכלוסייה אזרחית.

מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו והשמידו את עמדת השיגור במרחב ממנה בוצע הירי, בתום התקיפה זוהו פיצוצי משנה אשר העידו על הימצאות של אמצעי לחימה נוספים במרחב.
+סי"צ: גורם בכיר בחמאס נמלט נמלט מתקיפת צה"ל בבקעת הלבנון
21:46 25/03/24  |  עידן יוסף
סוכנות הידיעות הצרפתית מדווחת מפי מקור ביטחוני בלבנון כי יעד התקיפה הישראלית אתמול בא-סווירי שבבקעת הלבנון היה גורם בכיר בחמאס שנמלט. בתקיפה נהרג פועל סורי.
תקיפת שני מחבלי חיזבאללה שפעלו במרחב מיס אל ג'בל שבדרום לבנון
+ארה"ב טוענת כאילו החלטת מועצת הביטחון מאשררת קריאה לשחרור חטופים
21:45 25/03/24  |  עידן יוסף
דובר מחלקת המדינה הערב מבהיר איך ארה"ב רואה מה שאושר באו"ם: "היום במועצת הביטחון של האו"ם, ארה"ב אישררה כי כל הפסקת אש חייבת להגיע כחלק מהסכם לשחרור חטופים. אנו חוזרים ומדגישים את הצורך להאיץ ולהעביר את הסיוע ההומניטרי בכל המסלולים הזמינים".
+‏ישראל הוסיפה סעיפי אישום חמורים למחבלי הנוח׳בה
21:42 25/03/24  |  עידן יוסף
‏ישראל הוסיפה סעיפי אישום חמורים למחבלי הנוח׳בה. גולת הכותרת: שימוש תקדימי בסעיף מחוק העונשין של ״פגיעה בריבונות המדינה״ המאפשר לגזור על המחבלים גזר דין מוות (כאן חדשות).
+נתניהו: דוחה את הצעת גנץ לשלוח את המשלחת לארה"ב
19:36 25/03/24  |  עידן יוסף
השר בני גנץ: "לא רק שנכון שהמשלחת תיסע - טוב היה עושה ראש הממשלה אם היה נוסע בעצמו לארה״ב, ומקיים שיח ישיר עם הנשיא ביידן ועם בכירי הממשל. זה נכון בשגרה, וזה בוודאי נכון כעת, כשמשקל התמיכה של ארה״ב בישראל כה קריטי".

ראש הממשלה נתניהו הגיב לדבריו: "לאחר שחמאס בירך על החלטת מועצת הביטחון שעברה בהימנעות ארה"ב, בני גנץ עוד מציע הערב לשלוח משלחת לארה"ב. דוחה את הצעתו".
+גורם אמריקני רשמי: נרשמה התקדמות במגעים לעסקת חטופים
19:34 25/03/24  |  עידן יוסף
גורם אמריקני רשמי לרויטרס: נרשמה השבוע התקדמות בשיחות על הפסקת אש ושחרור חטופים.
+יהרג ואל יעבור
18:44 25/03/24  |  דן מרגלית   |   לרשימה המלאה
לאחר 170 ימי המלחמה, לא נסכים עוד שנכדינו ונכדותינו ישלמו בדמים אלה או בדמים אלה את מחיר הטפילות של החרדים
גלנט. נהג כשורה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
+חמאס מברך על הקריאה של מועצת הביטחון באו״ם להפסקת אש
18:25 25/03/24  |  עידן יוסף
ארגון הטרור חמאס מברך על החלטת מועצת הביטחון של האו"ם וקורא למועצת הביטחון להפעיל לחץ על ישראל כדי שזו תהיה מחויבת להחלטה.
+סמוטריץ': מגבה את החלטתו של ראש הממשלה מול ארה"ב
18:22 25/03/24  |  עידן יוסף
השר בצלאל סמוטריץ׳: "החלטת ארה"ב שלא להטיל וטו במועצת הביטחון משחקת לידי חמאס ופוגעת במאמצים להשיב את החטופים ולייצב את האזור באמצעות חיסול הכוחות הרדיקליים וחיזוק הכוחות המתונים. מדינת ישראל לא תעצור עד להשמדה מוחלטת של החמאס ולהשבת החטופים הביתה.

עוד אמר יו״ר הציונות הדתית: "מערכת היחסים שלנו עם ארה"ב היתה מאז ומעולם של שותפים אבל לא של מדינת חסות. אין זו הפעם הראשונה שבה ממשלה ישראלית נדרשת לקבל החלטות מנוגדות לעמדת הממשל בארה"ב. כך היה בהחלטה על הקמת המדינה, כך ברבות ממלחמות ישראל, וכך כעת בהחלטה להמשיך להילחם בנאצים של דעאש-חמאס עד הניצחון המוחלט. אני מגבה את החלטתו של ראש הממשלה וקורא ברגע הקיומי הזה לכל המנהיגים בישראל להתעלות מעל לשיקולים פוליטיים צרים ולהתייצב מאחורי ממשלת ישראל והעומד בראשה עד הניצחון".
+גלנט בוושינגטון: נעצור את המלחמה ברגע שנחזיר את כל החטופים לביתם
18:16 25/03/24  |  עידן יוסף
אחרי החלטת ארה״ב לא להטיל וטו באו״ם, אומר שר הביטחון יואב גלנט, לפני פגישותיו עם בכירי הממשל בוושינגטון: ״אין לנו זכות מוסרית לעצור את המלחמה בעזה עד שנחזיר את כל החטופים לביתם. אם לא נשיג הכרעה ברורה ומוחלטת בעזה - עלולים לקרב מלחמה מצפון".

המשלחת של ראש הממשלה לא תגיע לוושינגטון אמנם, אבל גלנט ייפגש בעוד זמן קצר עם היועץ לביטחון לאומי בבית הלבן ג׳ייק סאליבן.
[צילום: אלעז מלכה]
+סוכלה הברחת אמצעי לחימה מתקדמים מאירן שנועדה לפיגועים קשים בישראל
18:09 25/03/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
גורמי ביטחון אירניים ניסוי להבריח גם טילי נ"ט וחומרי נפץ, לשטחי יהודה ושומרון במטרה לבצע פיגועים נגד מטרות ישראליות  ▪  הפעילות האירנית הוכוונה ע"י אגף 4000 של משמרות המהפכה וכוח קדס בסוריה, והיא נחשפה בעקבות מעצרים וחקירות של גורמים פלשתינים שגויסו לביצוע פיגועים
אמצעי לחימה שנתפסו [צילום: תקשורת שב"כ]
+לראשונה מאז דצמבר: אזעקות וירי רקטות לעבר אשדוד
14:01 25/03/24  |  מירב ארד
לראשונה מאז דצמבר: אזעקות וירי רקטות לעבר אשדוד.
+ספר הג'ונגל
12:35 25/03/24  |  יוסי אחימאיר   |   לרשימה המלאה
במקרה שלנו התמונה המדומיינת הפוכה: ישראל היא האריה, המותקף משום-מה על-ידי עדר זברות מתייהרות  ▪  היוכלו החיות המפוספסות, עטויות כפיות וסרטים ירוקים למצחם ללביא הבודד?
עם כלביא [צילום: מוסאב אלשמי/AP]
+לראשונה מזה חודשיים: 8 רקטות נורו לאשדוד
12:27 25/03/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
סא"ל א' מפקד פלגת לוחמים בשייטת 13 על המבצע בשיפא: אמל"ח רב הוסתר בין ציוד רפואי ובין חולים  ▪  תא"ל הגרי בהצהרה לתקשורת הזרה: חמאס הורס את בית החולים, חמאס יורה מתוך חדרי המיון והיולדות של שיפא וזורק מטענים מתוך המחלקה לטיפול בכוויות
יירוטים [צילום: חיים גולדברג[פלאש 90]
[צילום: דובר צה"ל]
+כמה עצות שימושיות
12:11 25/03/24  |  יעקב אחימאיר   |   לרשימה המלאה
בנתב"ג חונה המטוס שתוכנן במקור לטיסות הנשיא או ראש הממשלה, אבל המטוס "כנף מציון" מושבת  ▪  מדוע לא יוכשר מטוס זה לטיסותיהם של הבכירים לארה"ב?
כנף ציון [צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90]
+מטוסי קרב תקפו הלילה מבנה צבאי של חיזבאללה, במרחב מיס אל ג׳בל
10:36 25/03/24  |  מירב ארד
מטוסי קרב תקפו הלילה מבנה צבאי של ארגון הטרור חיזבאללה, במרחב מיס אל ג׳בל, בו שהו מחבלים. במהלך הלילה זוהו כ-15 שיגורים שחצו משטח לבנון לעבר מוצב צה״ל סמוך למנרה, שנפלו בשטחים פתוחים, אין נפגעים.
+דובר צה"ל לתקשורת הזרה: "המבצע בשיפא מהמוצלחים במלחמה"

10:22 25/03/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
עד כה נעצרו כ-500 מחבלי חמאס וג׳יהאד איסלאמי  ▪  בפעילות מרחב אל אמלחוסלו מעל 20 מחבלים במהלך הלחימה במרחב ביממה האחרונה  ▪  מטוסי קרב של חיל-האוויר תקפו כ-50 מטרות טרור ברחבי הרצועה
[צילום: דובר צה"ל]
+למעלה מ-100,000 קשישים נזקקו לסיוע ברכישת מזון
10:13 25/03/24  |  מאיר חוטקובסקי   |   לרשימה המלאה
94% מהקשישים התכוננו מראש לשעת החירום והצטיידו עם רשימת טלפונים של קרובי משפחה, תרופות וכסף מזומן
מקרי הונאה [צילום: AP]
+מדוע מפקדים מוצלחים מקבלים החלטות הרות אסון בשדה הקרב (חלק א)
10:10 25/03/24  |  אורי מילשטיין   |   לרשימה המלאה
חלק ראשון בשיחת עומק בין בתי, ד"ר למדעי הקוגניציה דלית מילשטיין, לביני על מחקר מדעי שפרסמנו בכתב-עת מדעי אמריקני, "Defence Studdies", ביחד עם פרופ' אבישי הנינג ואביתר בן צדף, על השאלה: מדוע מפקדים מוצלחים מקבלים החלטות הרות אסון בשדה הקרב
[צילום: דובר צה"ל]
+אנשים מתגעגעים לעצמם
08:52 25/03/24  |  עמנואל בן-סבו   |   לרשימה המלאה
אנשים מתגעגעים לבית, לעצים ולפרחים, לרוח הקיבוצית לרוח העירונית, לרוח המושב, לרוח היישוב, לרוח שהוכתמה בזעם השנאה ונפלה שדודה בחבל ארץ יפה כל כך, פורח כל כך, חבל חנק המשווע לנתיבי אויר ותקומה, תחייה מחדש
קפה של בוקר [צילום: אפיקרט ווינוונג/AP]
+ליברמן: חוק אי-גיוס - בגידה בחיילים בסדיר ובמילואים
07:12 25/03/24  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ישראל ביתנו קרא לשרים גנץ ואיזנקוט להתפטר מהממשלה ולשרי הליכוד והציונות הדתית להתנגד להצעה המנוגדת לדבריו למורשת ז'בוטינסקי והרב קוק
האם שרי המחנה הממלכתי יישארו בממשלה [צילום: פלאש 90]
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
דובר צה"ל מדבר
תגובות  [ 12 ] מוצגות   [ 12 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
מיכאל רוזנבלו
25/03/24 11:18
2
ד"ר אלי רון
25/03/24 11:40
3
ד"ר עדי ירדן
25/03/24 12:09
4
רוח אריאל שרון
25/03/24 13:42
5
ד"ר ליאון גרשוביץ
25/03/24 14:41
6
ד"ר רון בריימן
25/03/24 15:43
7
ד"ר רון בריימן
25/03/24 16:33
8
יש
25/03/24 19:50
9
פרופ' אלישע האס
26/03/24 16:21
10
דר' יואל מלמד
27/03/24 16:47
11
הירונימוס
28/03/24 11:29
12
תל-אביבי
28/03/24 16:23
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  מלחמת חרבות ברזל
אנשים מתגעגעים לאהבות, לחלומות, לזיכרונות, לרגעים, ללטיפה, לחיבוק, לנשיקה, לריח, לחיוך, לדמעה, לחיים שהיו, שישנם, שיהיו, מתגעגעים לחיים ולמתים, לדשא, למיטה, לבית, למקרר, לציור, לגיטרה, לטלית, לספר הקריאה, לתבשיל, לפרח, לתורנות, לשמירה, לביטחון, לתקווה, אנשים מתגעגעים.
יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, קורא לשרים בני גנץ וגדי איזנקוט להתנגד להצעת ההחלטה לאישור טיוטת חוק השתמטות חדש מצה"ל עבור המגזר החרדי, וקורא להם להתפטר מיד מהממשלה. טיוטת החוק אמורה לעלות בפני הממשלה להצבעה בישיבה המתוכננת להתקיים מחר.
25/03/2024  |  איציק וולף  |   חדשות
ערב ביקורה במזרח התיכון של שרת החוץ של גרמניה, אנלנה ברבוק, מותחת האורחת ביקורת חריפה ביותר על ישראל מאז תחילת המלחמה ואומרת: "בגהינם של עזה, יותר ממיליון ילדים, נשים וגברים נמצאים בסכנת רעב. זה לא יכול להימשך אפילו יום אחד נוסף. ממשלת ישראל חייבת סוף-סוף לפתוח את מעברי הגבול להרבה יותר סיוע".
24/03/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בעקבות מידע מודיעיני מדויק על מחבלים שמשתמשים בתשתיות אזרחיות למטרות טרור, החלו (יום א', 24.3.24) צה"ל ושב"כ לפעול במרחב בית החולים "אל אמל" בח'אן יונס.
24/03/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
הפיגוע הקשה במוסקבה לא עוצר את פוטין מלהמשיך במלחמתו באוקראינה: הבוקר (יום א', 24.3.24) שוגרו 57 טילים וכטב"מים אירניים לקייב וללבוב שבמערב אוקראינה. לא דווח על נפגעים, אך נגרם נזק לתשתיות בלבוב. אוקראינה דיווחה, כי במתקפה הבוקר שוגרו בסך-הכל 29 טילים ו-28 כטב"מים, מתוכם יורטו לדבריו 18 טילים ו-25 כטב"מים.
24/03/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
חיים רמון
חיים רמון
החד-ממדיות של תוכנית "עובדה" משקפת רק חלק מהאמת ובכך מחזקת את התחושה בקרב תומכי נתניהו כי עורכי התוכנית לא מעוניינים בהצגת התמונה העובדתית המלאה אלא מעוניינים אך רק באשמתו של ראש ה...
דן מרגלית
דן מרגלית
איש העסקים ליאור רייטבלט השיק את ספרו "קראוס" בגן העיר בתל אביב    בלילה לא ישנתי כי לא הצלחתי להינתק ממנו
איתמר לוין
איתמר לוין
מחיר הרפורמה המשפטית במעמדה של ישראל    בכירי הממשלה והקואליציה חוזרים לימי השיסוי    נתניהו מתנהג כמו לפני המלחמה וכעת זו סכנה קיומית    סמוטריץ' בטוח שהמצב הכלכלי מצוין    טקס המשואו...
חיים נוי
חיים נוי
יומן חוף ברייטון - תיאטרון בית ליסין - מחזהו הנודע של ניל סיימון - חוויה תיאטרלית מרגשת    יומן חוף ברייטון הועלה על במות ברחבי העולם, הופק לסרט וגם בארץ הועלה בבית צבי, בהבימה ובקא...
עמנואל בן-סבו
עמנואל בן-סבו
במלחמה הזו נפגש העם מחדש עם אמונתו, עם אלוקיו, עם שורשיו, עם ההיסטוריה עתיקת היומין, עם מימיו הצלולים של המעיין ממנו שאבו אבותינו ואימהותינו, עם היותו יהודי
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il