|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים
כתיבת המומחים
טיפול בתא לחץ: להתחזק בנשימה
הפגנה בדרישה לפיקוח על המעונות [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]

החוק לפיקוח על המעונות אינו מיושם כבר שנתיים

התקנות לא הוגשו לאישור הוועדה לזכויות הילד, משרד העבודה והרווחה לא הכין מנגנון לתמרוץ המעונות שיתקינו מצלמות וקיימים רק 23 תקני מפקחים למרות שנחוצים כ-80 יו"ר הוועדה לזכויות הילד: הוועדה רואה את הסחבת והעיכוב באישור התקנות כביזוי החוק וזלזול בילדינו
13/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
ח"כ יוסף ג'בארין [צילום: עדינה ולמן/דוברות הכנסת]

"שלומם ובטחונם של ילדינו לא הוסדרו עשרות שנים. אחרי עבודה לא קלה נחקקו שני חוקים שיתנו מענה ולו חלקי לדאגות של כולנו. אבל למרות שהחוק נקב בלוחות זמנים, התקנות שהיו צריכות להגיע לאישור הוועדה כבר בחודש אוקטובר עדיין לא מוכנות, וחוק התקנת המצלמות שאמור להיכנס לתוקף ב1.9 לא בשל, כי משרד העבודה טרם הכין את המנגנון לתמרוץ המעונות שיתקינו מצלמות", כך אמר יו"ר הוועדה לזכויות הילד, יוסף ג'בארין בדיון על חוק הפיקוח על המעונות ועל חוק התקנת מצלמות. "הידיעה שאלפי מסגרות קיימות ללא שום פיקוח צריכה להדאיג את כולם. חשיפת המקרים האחרונים רק חיזקה את חשיבות הפיקוח. אסור לחכות לזוועה הבאה. זה אפשרי לצמצם את היכולת שמקרים כאלה יקרו".

ח"כ יפעת שאשא ביטון, ששימשה בעבר כיו"ר הוועדה אמרה: "280 מיליון שקל הוקצו ליישום שני החוקים. איפה הכסף?" אמיר מדינה, מנהל אגף מעונות יום, משרד העבודה והרווחה: "הוצאנו 24 מיליון על קורסים להכשרה, על בניית מערכת פיקוח, על הקמת מוקד טלפוני. 280 זה תקציב על הנייר. החוק עבר ב-2018 ובפרק זמן שיא הצלחנו להוציא מכרז ולפתוח מענה טלפוני. זה יפה. אני מאמין שעד סוף 2020 נסיים גם את התקנת המצלמות בכל תקציב שנקבל ונשים את התקנות על השולחן".

שאשא ביטון: "איפה משרד הרווחה? איפה ההורים? שידרשו רישוי. אין רישוי? שלא יכניסו ילדים. שיעזרו לנו במעקב בשטח. התקנות היו צריכות להיות מובאות. היה מספיק זמן להיערך. משרד העבודה והרווחה גיבש, הכל מוכן, אבל האוצר לא מוכן להביא לאישור. זה בידיים של שר הרווחה, שרוצה את החוקים ויש לו את הזכות להביא למימושם".

אביעד שוורץ, משרד האוצר: "התקציב של 280 מיליון נועד ל-7 שנים, 40 מיליון לשנה, מתוכם 25 מהאוצר ו-15 מתקציב משרד העבודה והרווחה. ההקצאה השנה הייתה בהתאם לצרכים שהועלו - הכשרה לעזרה ראשונה ולהתקנת מצלמות 3 מיליון. זה יכול להספיק ל-3000 מעונות, תלוי מי הגיש בקשות ומה גודל המעון. אנחנו לא יודעים כמה מעונות התקינו. זה לוט בערפל. אנו בשלב סיום בחירת הזוכים המכרז המתקינים".

שיר סגל, משרד ראש הממשלה: "בעניין השימוש החורג, נכון אמרה ח"כ שאשא ביטון שחוק הפיקוח על המעונות לא התייחס לשימוש חורג, אבל הלכה למעשה זה יכול ליצור השלכה. אם נבדוק מה התמריץ של מעונות להירשם ומנגד מה מונע מהם להירשם, אז הם לא נרשמים בגלל שהחשש שיצטרכו לבקש היתר לשימוש חורג. תבינו שיש השפעות גם בניגוד לעמדת המחוקק, ויש חשש שמקומות טובים ייסגרו. אנו בתהליך בדיקה של הנתונים. בפועל ברשויות מקומיות רבות מטילים אסדרה כבדה ודרקונית, והמשמעות היא עלייה של 1,500-1,000 שקל לילד. אנו חוששים שדווקא מקומות חלשים ייסגרו".

ח"כ קארין אלהרר: "אז בחוק ההסדרים תודיעו על הקפאה של נושא השימוש החורג לפעוטונים עד לפרסום התקנות. האם משרד ראש הממשלה מתחייב להעביר את ההצעה שהוועדה תגבש, לפיה עד ליישום התקנות תוקפא הדרישה לבקש היתר לשימוש חורג לפעוטונים?" שיר סגל: "כן".

יו"ר הוועדה, ח"כ ג'בארין: "כמה בקשות הוגשו וכמה קיבלו את הליך האישור הראשוני?" מדינה: "4,564 בקשות הוגשו. 1,652 אושרו. כוחו של אישור נכון לאותו רגע. ארגון עם כמה עשרות מעונות, אם התחלף היו"ר או המנכ"ל, האישור לא תקף וצריך לבדוק הכל מחדש".

ח"כ קארין אלהרר: "מרבית המעונות מתנהלים בצורה טובה. לא בכולם מתעללים. החקיקה נועדה למנוע מקרים. אני יוצאת לא מעודדת מהדיון. אני מציעה בעניין נוסח התקנות - משרד העבודה רוצה לפרסם את הטיוטה להערות הציבור ורק אז להעביר לוועדה. הדיון בתקנות בוועדה יכול להתקיים במקביל. אם נחכה להסכמות בין כל משרדי הממשלה זה לא יקרה".

אמיר מדינה, מנהל אגף מעונות יום, משרד העבודה והרווחה: "נכין את התקנות הכי מוקדם שאפשר. זה בראש מעיינינו. זה הליך מתיש אבל יש לו תכלית הכי ראויה. אנו באמת בישורת האחרונה, אבל גם הטיוטה עוד תעבור הרבה תהפוכות".

ח"כ ע'דיר כמאל מריח: "המצב עגום משנדמה לנו. יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל. מספר הפקחים מועט, ובפריפריה המצב עוד יותר עגום - רק 2% מהמעונות מפוקחים במגזר הערבי בכל הכרמל יש רק מעון מפוקח אחד. חוקים מועברים והיישום נדחה כל פעם מחדש כמו במדינת עולם שלישי".

חוק התקנת המצלמות

מדינה: "אנו לקראת סוף הליך מכרזי לבחירתם של 22 ספקים". ח"כ שאשא ביטון: "אני מבקשת לראות ייצוג שלהם ברחבי הארץ. יש מתקינים בצפון ובדרום. לא ניתן להדיר אותם. אנו רוצים מפרט כולל מחיר. למה צריך לשלם יותר, כשהמדינה משתתפת בכמה גרושים? הרבה מאוד מעונות התקינו מצלמות באופן פרטי ולא יקבלו כסף".

ח"כ אופיר כץ: "יותר מ-200 מקרי אלימות תועדו במצלמה ברמלה. זה מוכיח כמה זה חשוב. לא ניתן שידחו את יישום החוק בשנתיים, כפי שרוצים לעשות בחוק ההסדרים. היה צריך להתחיל תהליך ואם צריך להוסיף כסף. זה הגורם היחיד שמתעד. יש לי גם הצעת חוק לעונש מאסר בפועל מינימום. לא הגעתי להסכמה עם ניסנקורן. אני לא מסכים לחלופות מאסר".

ציפי ברנד, סגנית ראש עיריית תל אביב: "המצב קטסטרופלי. יש לנו הערכה מאוד כללית שכאלף מסגרות לא מדווחות. הסיבה שהן לא מדווחות - החשש מבקשת היתר לשימוש חורג. את אלה שמשלמים ארנונה עסקית אנחנו מכירים, אבל יש מאות מסגרות בתוך דירות. בואו נפסיק לעצום עיניים. זה מצב שהתקבע. אין לנו אפשרות לדעת ואין לנו סמכות לפעול מול הדירות".

ורד וינדמן, מנכ"ל המועצה הלאומית לשלום הילד: "נציג האוצר מדבר כאילו אין חקיקת כנסת. ישבו ימים שלמים, גם בפגרה להעביר פה חוק. תפקיד משקדי הממשלה להביא את התקנות באופן מיידי. הפיקוח קובע תקינה מחייבת. אי-אפשר להגיד לילדים 'תסתדרו לבד'. אסור לדחות את חובת התקנת המצלמות. אל תאפשרו דחייה נוספת".

ענת דייגי, הורים למען אחריות מלידה: "אני פונה לאוצר: לא ייתכן שנשמע אמירות מקוממות כמו 'לא לשפוך את התינוק עם המים'. קודם כל חשוב הכיס של בעלי המעונות? לא ייתכן שנעשה שיקול כלכי. עשו שיקול לטובת הילד".

מור דקל, יו"ר העמותה הישראלית למען הילד בגיל הרך: "עוד חוזר הניגון. שום דבר לא קורה ולא יקרה. אוטוטו נפתחת שנת הלימודים, אלפי פעוטות ילכו למסגרות פרטיות וכולם ימשיכו לעצום עיניים. יש היום כלים יעילים שאפשר להשתמש בהם. תנו סמכויות לרשויות המקומיות. יש להם תשתיות. שימנו רכזת יישובית בכל עיר או ירחיבו סמכויות לפקידות הקיימת. גם אם יתקצבו, כמות המפקחים הארצית לא תגיע כל ילד. לרשויות המקומיות יש היכולת לפקח, תנו להן".

יניב בר אור, מנכ"ל התאחדות מעונות היום הפרטיים: "לא יכול להיות שלא תינתן אפשרות לבעלי המעונות לצפות במצלמות לצורך פיקוח פדגוגי. בעניין תקצוב ההשתתפות בהתקנת מצלמות, אם התקציב יהיה רק לרמה 1-5 סוציו אקונומי, זה משאיר את אוכלוסיית מעמד הביניים בחוץ. עליו יפול כל נטל המצלמות. בשילוב עם ההוצאות על היתר לשימוש חורג זה יביא לסגירת הרבה גנים, ויישארו רק גנים לעשירים".

יו"ר הוועדה ח"כ יוסף ג'בארין סיכם: "הוועדה פונה למשרד העבודה ולמשרד האוצר לסיים את התקנת התקנות שצריך היה להכין לפני שנה. הוועדה דורשת לקבל את נוסח הטיוטה, לאחר שאושר על-ידי השר, תוך ימים ספורים. כדי לוודא זאת, הוועדה תתכנס לדיון נוסף תוך שבועיים. הוועדה רואה את הסחבת והעיכוב באישור התקנות כביזוי החוק שקבע שאת התקנות צריך היה לאשר לפני שנה. הוועדה רואה חשיבות בקמפיין ציבורי שיעורר מודעות המעונות לחובתם לבקש רישוי ראשוני על-פי חוק, ואת מודעות ההורים לסיכון שבשיבוץ ילד למעון שאינו מבקש רישוי".

תאריך:  13/08/2020   |   עודכן:  13/08/2020
עידן יוסף
+ח"כ דיין: שמעתי את פסיקת בג"ץ ורציתי לבכות
23:46 13/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת החוץ והביטחון של קוראת לממשלה לבקש דיון נוסף על החלטת בג"ץ בעניין הריסת ביתו של הרוצח של הלוחם עמית בן יגאל  ▪  אביו: נתניהו הבטיח ל שהמדינה תערער על ההחלטה
(ח"כ עוזי דיין [צילום: משה שי/פלאש 90])
+סגירת היל"ה - עבירה על החוק
21:18 13/08/20  |  איילת פישביין   |   לרשימה המלאה
הקליניקה לחינוך באוניברסיטת חיפה מזהירה שסגירת תוכנית היל"ה המספקת מסגרות לימוד לשמונת אלפים בני נוער שהונשרו ממערכת החינוך הרגילה מהווה עבירה על חוק חינוך חובה  ▪  במשרד החינוך טוענים שהאוצר מסרב לשחרר את הכסף הנחוץ למימון התוכנית
(הפגנה נגד סגירת תוכנית היל"ה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90])
+אנשי ימין ייצאו לצמתים נגד נתניהו
15:30 13/08/20  |  איתמר לוין   |   לרשימה המלאה
ההיסטוריון ראובן גפני קורא להפגנות שקטות בדרישה להחלפתו של נתניהו, בנימוק ש"אנו ראויים ומשוועים להנהגה ולממשלה בראש אחר"
(דגלי ישראל, לא דגלים שחורים)
+האם הקורונה תעשה אותנו אכפתיים יותר איש לרעהו
11:35 13/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מחקר חדש מגבעת חביבה ואוניברסיטת חיפה שהוצג בוועדת הקורונה, רואה במשבר הזדמנות לשיתוף פעולה בין רשויות, קבוצות באוכלוסייה ובניית החוסן האישי והלאומי  ▪  יו"ר הוועדה: צריך לראות בראשי הרשויות שותפים מרכזים וראשיים בהתמודדות עם המשבר, ולשתף את הציבור ולרכוש את אמונו
([צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90])
+יציבות הבית באחריותנו
11:10 13/08/20  |  תהלה פרידמן   |   לרשימה המלאה
נאום בכורה של חברת כנסת מטעם מפלגת כחול לבן במליאת הכנסת [כ"א באב תש"ף, 11.08.2020]
([צילום: עדינה ולמן/דוברות הכנסת])
+יש עתיד: כחול לבן לא ביקשה שנדחה הצעת החוק נגד נתניהו
08:46 13/08/20  |  עידן יוסף
גורמים בכחול לבן טוענים כי הציעו ליש עתיד לדחות בשבוע את ההצבעה על החוק שמונע מנתניהו לכהן כראש ממשלה, ובתמורה ישקלו לתמוך בה (אחרי שיידעו אם יש הסכמה בנושא התקציב, אך ביש עתיד סירבו. לדביהם, הדבר מוכיח שהם יותר רוצים להביך את גנץ מאשר למנוע מנתניהו לכהן כראש ממשלה. מנגד, ביש עתיד אומרים כי אנשי כחול לבן כלל לא פנו אליהם (כאן חדשות).
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות מי ומי בפרשה
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
החוק לפיקוח על המעונות אינו מיושם כבר שנתיים
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
ההשפעות החברתיות של משבר הקורונה כבר נבדקות באקדמיה, והשבוע (יום ג', 11.8.20) הן הוצגו בוועדת הקורונה ע"י מחקר חדש מגבעת חביבה ואוניברסיטת חיפה, הרואה במשבר הזדמנות לשיתוף פעולה בין רשויות, קבוצות באוכלוסייה ובניית החוסן האישי והלאומי. לדברי יו"ר הוועדה, יפעת שאשא-ביטון, "מלבד ההשלכות הרפואיות והכלכליות - אסור לשכוח את השפעתה האדירה של המגפה על החברה, על המצב הנפשי והחברתי, ועל הצורך בחשיבה-מחודשת של מערכות יחסים בין הרשויות השונות ובנייה של חוסן חברתי. צריך לראות בראשי הרשויות שותפים מרכזים וראשיים בהתמודדות עם המשבר, ולשתף את הציבור ולרכוש את אמונו - מתוך קשב למצוקותיו ולהעדפותיו".
13/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בשבועות האחרונים, מאז הגעתי לבית הזה, אני לא מפסיקה לחשוב על רבן יוחנן בן זכאי, אחד היהודים החשובים ביותר בהיסטוריה; מי שברגע האחרון הצליח לחלץ את העם היהודי מירושלים של בית המקדש הבוער ליבנה של בית המדרש המחבר, ולהמציא אותו מחדש. אני חושבת על המנהיג הזה שחי בתוך ירושלים, בתוך מלחמת אחים נוראה, כשבחוץ עומדים הרומאים ומחכים לרגע הנכון להיכנס ולהחריב הכל; מלחמת אחים שהתחילה בגלל ויכוח על היחס לרומאים, אבל הפכה מהר מאוד למלחמה של זהות, מלחמת הכל בכל.
13/08/2020  |  תהלה פרידמן  |   נאומים
גינויים במערכת הפוליטית לדבריו הגזעניים של סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן (שס). שר האוצר ישראל כ"ץ צייץ בטוויטר: "נדהמתי מדבריו נגד ח״כ אלכס קושניר ונגד העלייה מרוסיה ואני מגנה אותם בכל תוקף. העלייה ממדינות בריה״מ לשעבר תרמה תרומה מכרעת לעקרון קיבוץ הגלויות, ולחיזוקה ופיתוחה של מדינת ישראל".
13/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת העלייה והקליטה שבה ודנה (יום ב', 10.8.20) בהשוואת תנאי שירותם של חיילים בודדים, חרדים החוזרים-בשאלה, לאלו המשרתים במסלולים החרדיים. לדברי יו"ר הוועדה, דוד ביטן, בשנים האחרונות משרתים בצה"ל חיילים חרדים המטופלים במנהלת החרדים. כמו-כן חרדים משרתים בכלל יחידות צה"ל.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
יהודים רבים מצפון אמריקה מתדפקים על שערי הארץ, אך מתברר כי קיבעון מחשבתי במשרד הבריאות, חקיקה מיושנת והסתדרות שאינה נלחמת עבור העובדים עלולים למנוע מבעלי תארים רבים להיקלט בישראל. כך התברר השבוע (יום ב', 10.8.20) בוועדת העלייה והקליטה.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דרור אידר
דרור אידר
זה לא היה ביתן "פיצה ותאנים", זה ביתן של מדינה שנלחמת על הישרדותה, לזרוק את האתגר ככה, זה מעשה פחדני    מכיוון שכולם כועסים על ישראל ללא סיבה אמיתית, רק מתוך אנטישמיות, לתת את המתנה...
דן מרגלית
דן מרגלית
הרמטכ"ל וראש השב"כ 'שקיבלו בארבע עיניים את ההחלטה האסונית לצמצם בהצבת הכוחות ב-7 באוקטובר, וכן ראש אמ"ן ומפקד דרום קיבלו אחריות וצריכים להתפטר, אבל ריבונו של עולם לא דקה אחת לפני ש...
אורי מילשטיין
אורי מילשטיין
ברית ארוכה בין גרמניה לברית המועצות; המטרה של גרמניה וברה"מ הייתה פולין; יהודי פולין לא הבינו מה מאיים על שרידותם; פיתוח ה"בליץ קריג" הגרמני; הגנרל היהודי גאורגי שטרן מפתח את מלחמת...
עמנואל בן-סבו
עמנואל בן-סבו
מה גרם לאנשים הרואים בעצמם מצביאים מהוללים, חכמים גדולים, נבונים נושאי פרסים, אסטרטגים בעלי חכמה רבה, להתנגד כל כך ו"להרוג" באיבו את החלום, את הציפייה, את הכמיהה של יהודים מגורשים ...
שמחה סיאני
שמחה סיאני
איך נפלת גיבור? איך נפלת עידו, אך לא בידיים ריקות    השארת אחריך ידיים מלאות במורשת קרב ואהבה למולדת, עם הטוב והפחות טוב שבה    בית חם הותרת אחריך אישה וצאצאים שיאהבו את הבריות ואת ה...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il