|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים
קבוצת ירדן
תמר פטרוליום: חברה עסקית או בית חרושת לג׳ובים?

הבחירות יכולות לחכות

נתניהו: החלטתי לקבל פשרת האוזר

"זה הזמן לאחדות וזה לא הזמן לבחירות וצריך להפסיק עם הממשלה בתוך הממשלה" ההצהרה מתייחסת לנושא הקורונה ולנושא האפשרות להקדמת הבחירות המו"מ בין המפלגות נסוג אחור בליכוד הודיעו על עוצר ראיונות
23/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
נתניהו. הצהרה לאומה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]

ראש הממשלה נשא הצהרה (יום א', 23.8.20) ממעון ראש הממשלה. הוא הודיע כי מתוך אחריות לאומית החליט לקבל את הפשרה שהציע חבר הכנסת צבי האוזר, שנועדה למנוע בחירות.

״מתוך אחריות לאומית החלטתי הערב לקבל את הצעת הפשרה של ח״כ האוזר. ההצעה הזו מאפשרת הזרמת כסף מיידי לאזרחים ולכלכלה והיא מונעת את הצורך בבחירות. ההצעה הזאת תביא תקציב מיוחד שיאפשר לנו להזרים כסף עכשיו לפתיחת שנת הלימודים, לסיוע לאזרחי ישראל, להחזרת מקומות עבודה, לבריאות ולכל התחומים. זה הזמן לאחדות וזה לא הזמן לבחירות וצריך להפסיק עם הממשלה בתוך הממשלה״, אמר.

על הטענות בנוגע להסכם השלום עם האמירויות: הסכם השלום בינינו לא כלל שום הסכמה של ישראל לעסקת נשק כלשהי ולא הציגו לי כזאת. חזרתי ואמרתי מהי העמדה המסורתית שלנו. כנראה שלשמאל קשה כשעושים שלום תמורת שלום ולא תמורת שטחים. אני עובד על השלום הזה כבר הרבה שנים. העמדה שלנו עקרונית ועקבית. העמדה שלי לא השתנתה וכך אמרתי לאמריקנים".

נתניהו סירב לגנות את המתקפות מצד חבריו בליכוד שטענו כי גנץ אינו כשיר להיות ראש ממשלה, ואמר כי הן באו בתגובה להתקפות חריפות הרבה יותר כלפיו משורות כחול לבן. לשאלה האם גנץ יהיה ראש ממשלה השיב כי הדבר תלוי במילוי ההסכמים מצד המפלגה.

הוא התייחס לסקר שלפיו 50% מהציבור סבור שהוא פועל ממניעים אישיים, ואמר כי הוא מתפלא שהמספר אינו נמוך יותר לנוכח הפמפום מצד אמצעי התקשורת של שקר זה.

עוד אמר כי אין לו כוונה למנות מפכ"ל או פרקליט המדינה. הוא תהה על כך שניסנקורן, שנסגר לו תיק מתחת לשולחן מונה לשר משפטים ולא חילי טרופר. "אם זה היה מישהו מהימין, זה היה תיק 700 אלף! איך אתם לא עושים על זה כתבות?".

מכחול לבן נמסר לפני שהחלה ההצהרה: "אנחנו קוראים לראש הממשלה להתעשת ולחזור לראות את טובת המדינה ולא את טובתו האישית. בזמן שתשעה מיליון אזרחים מצפים לאחדות וטיפול בביטחון ובקורונה, הליכוד עסוק בתרגילים פוליטיים. זו יריקה בפרצופם של אזרחי ישראל משיקולים אישיים".

את הצהרתו פתח בהסכם השלום עם האמירויות: "התרגשתי לראות ילדה בדובאי מנגנת את התקווה. בקרוב נוכל כולנו לטוס לאבו דאבי והם יוכלו לטוס הנה. השלום הזה יתרחב לעוד מדינות בעתיד הלא רחוק".

בליכוד הודיעו על עוצר ראיונות. לשרים נשלחה הודעה שבה נאמר: "ראש הממשלה צפוי לנאום בשעה 20:30. מבקש שלא יתקיימו ראיונות לפני הנאום. תודה".

המו״מ לא התקדם היום אלא נסוג אחור. בליכוד לא מוכנים לאשר את תקנון הממשלה שמעגן את עקרון השוויוניות בין המפלגות. הליכוד דורש להקפיא את כל המינויים המשפטיים פרט למינוי המפכ״ל מצד השר אמיר אוחנה. אין הבנות לגבי תקציב דו-שנתי.

דברי נתניהו במסיבת העיתונאים (לפני שאלות העיתונאים):

"אזרחי ישראל, אנחנו בימים היסטוריים. הסכם השלום שלנו עם איחוד האמירויות פותח עידן חדש של שלום במזרח התיכון. התרגשתי לראות לפני ימים אחדים ילדה באיחוד האמירויות לובשת חולצה עם דגל ישראל ודגל האמירויות, והתרגשתי לראות ילדה אחרת מנגנת את "התקווה" באיחוד האמירויות. מי היה מאמין? אני האמנתי. שוחחתי לפני כמה ימים עם נציגי הקהילה היהודית בדובאי, איזו התרגשות. אחד מהם סיפר לי שהוא זוכר שהייתי בעימות, עימות מפורסם באיגוד העימותים באוניברסיטת אוקספורד, לפני 25 שנים - אני זוכר אז שדיברתי על שלום שיהיה במזרח התיכון, אבל שלום מסוג אחר, השלום הזה. בקרוב נוכל כולנו לטוס לאבו-דאבי ולדובאי וגם הם יטוסו הנה. פירות השלום רבים הם, והשלום הזה יתרחב לעוד מדינות.

מחר אני אארח כאן בירושלים את ידידי, מזכיר המדינה מייק פומפאו, ואדון עמו בהרחבת מעגל השלום באזורנו. אנחנו עובדים על שלום עם עוד מדינות. להערכתי, תהיינה עוד מדינות. בעתיד הלא רחוק יהיה לנו שלום עם עוד מדינות.

ההתפתחויות החשובות הללו הן תוצאה ישירה של המדיניות שאני מוביל למעלה משני עשורים. יש כאלה שקוראים לזה "דוקטרינת נתניהו" - אני אגיד את זה במילים פשוטות - שלום תמורת שלום, שלום מתוך עוצמה. עוצמה כלכלית - של כלכלת שוק חופשי שאנו מפתחים, עוצמה צבאית-טכנולוגית שאנו מפתחים במקביל ועוצמה מדינית שנובעת משילוב שתי העוצמות הללו.

השלום עם איחוד האמירויות יביא לפריחה בהרבה תחומים: בתיירות, בטכנולוגיה, במלחמה בקורונה, בבריאות, ברפואה, באנרגיה, במים, בחקלאות ובתשתיות. הם מעוניינים להשקיע במדינת ישראל, ויהיו כאן השקעות ענק. זה חשוב כי זה מייצר מקומות עבודה, זה מייצר תעסוקה, זה מייצר פרנסה. כל זה חשוב תמיד, אבל זה הרבה יותר חשוב בתקופת הקורונה.

בתקופת הקורונה אנחנו עושים הרבה מאוד דברים נוספים כדי לשמור על החיים שלכם, על הבריאות שלכם ועל הפרנסה שלכם, אזרחי ישראל. אנחנו הארכנו את תקופת הזכאות לדמי אבטלה עד יוני 2021 - ליצור ודאות, כך גם עם החל"ת. נתנו מענקים והלוואות לעסקים וגם לעצמאים, הבאנו מענק לכל אזרח, עודדנו עסקים לקלוט בחזרה עובדים, התחלנו את הפתיחה של עולם התרבות, התחלנו את הפתיחה של השמיים, נתנו מענקים לחיילים משוחררים ועוד ועוד. ואני אביא עוד תוכניות.

אני רוצה להגיד לכם משהו שאני לא בטוח שאתם שומעים באמצעי התקשורת, בעצם אני בטוח שאתם לא שומעים - הצעדים שאנחנו נוקטים הביאו את ישראל למקום טוב ביחס למדינות העולם. המיתון שלנו הוא חצי מזה של אירופה. האבטלה בישראל - גם כן מהנמוכות בעולם. וזה בעידן הקורונה כשיש אבטלה בכל העולם - בארה"ב, באירופה, בכל מדינות העולם. על-אף הדברים הללו, אני יודע שזו תקופה קשה. אני יוצא לשווקים, אני הולך לעסקים, אני מדבר עם הנציגים שלכם. אני יודע שקשה עכשיו, אני יודע שזה לא פשוט, ואני לא מסתפק במה שעשינו. אני כל הזמן עובד על תוכניות חדשות, תוכניות נוספות. אנחנו עובדים ממש מסביב לשעון.

אני אמרתי כל הזמן שאחריות לאומית מחייבת הזרמת כסף מיידי לכלכלה שלנו והימנעות מבחירות. לכן, מתוך אחריות לאומית, החלטתי הערב לקבל את הצעת הפשרה של ח"כ האוזר. הצעה זו מאפשרת הזרמת כסף מיידי לאזרחים ולכלכלה של מדינת ישראל, והיא מונעת את הצורך בבחירות. הצעת הפשרה הזו קוראת לאישור תקציב מיידי מיוחד שיאפשר לנו להזרים כסף כבר עכשיו לפתיחת שנת הלימודים, לסיוע לאזרחי ישראל, להחזרת מקומות עבודה, לביטחון, לרווחה, לבריאות, בעצם לכל התחומים. הצעת הפשרה הזאת היא ההקשבה הנכונה לכלכלת ישראל בעת הזאת. זה הזמן לאחדות, זה לא הזמן לבחירות.

צריך להפסיק כבר את הממשלה בתוך הממשלה. אני פותח את הרדיו והטלוויזיה עכשיו, ואני שומע התקפות פראיות על ראש הממשלה - עליי. ואני שואל, תגידו, מי זה - מהאופוזיציה? אומרים לי לא, זה בתוך הממשלה. ואני אומר: די כבר עם זה, מספיק. או שעובדים יחד או שלא עובדים יחד. אני מציע לעבוד יחד, אני מציע להתאחד לקראת המשימות הגדולות שעומדות לפנינו: הצלת החיים והבריאות, שלכם אזרחי ישראל, שמירה על הפרנסה שלכם, בלימת אירן, שמירה על הביטחון בכל הגזרות והשגת עוד הסכמי שלום היסטוריים עם מדינות באזור. אני אומר דבר פשוט - בואו נתאחד ונעבוד יחד למען המטרות החשובות הללו."

תאריך:  23/08/2020   |   עודכן:  23/08/2020
עידן יוסף
+המועד האחרון לתקציב נדחה ב-120 יום
06:47 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המועד הקובע להעמדת התקציב, יהיה ה-23 בדצמבר 2020  ▪  במסגרת התיקון, סיכמה הוועדה עם שר האוצר על תוספת של 11 מיליארד שקל לתקציב המדינה לשנת 2020, נוסף על ההצמדה למדד המחירים לצרכן  ▪  סה"כ יעמוד התקציב המועדכן על 411 מיליארד ש"ח  ▪  התוכנית המלאה לשימושי התקציב תוצג בפני ועדת הכספים עד ל-13.9
שר האוצר ישראל כ"ץ [צילום: דוברות הכנסת]
פינדרוס וצוות הוועדה [צילום: דוברות הכנסת]
+השר אבי ניסנקורן נכנס לבידוד
00:50 24/08/20  |  עידן יוסף
שר המשפטים אבי ניסנקורן ייכנס לבידוד לאחר ששהה בקרבת השרה פנינה תמנו שטה, אשר אובחנה מוקדם יותר כחיובית לנגיף הקורונה. ניסנקורן ימשיך בעבודתו השוטפת, בסיוע אמצעים טכנולוגיים שיותקנו בביתו.
+הוועדה להתמודדות עם סמים ואלכוהול סיירה ברטורנו
00:10 24/08/20  |  עידן יוסף
הוועדה המיוחדת להתמודדות עם סמים ואלכוהול סיירה בקהילה טיפולית "רטורנו" - עמותה שמעניקה טיפול כוללני בהתמכרויות המותאם והמיועד כולו למגזר החרדי. יו"ר הוועדה ח"כ מיכל קוטלר-וונש הודתה למנכ"ל העמותה הרב איתן אקשטיין על העשייה של העמותה.

חברי הוועדה לניסוי לטיפול ב-15 בוגרים צרכני זנות, ולסדר יומה של העמותה שעוסקת במתן מענה כוללני לגילים שונים ולסוגי ההתמכרויות שונים. במהלך הסיור באשפוזית, נחשפה הוועדה לפעילות האשפוזית שמתקבלות אליה הנערות בהליך ייחודי וקצר על-מנת להצילן ממעגל הסכנה, כמו-כן קראה קבוצת נערות את "תפילת השלווה" בפני הוועדה הדבר שריגש חלק מהמשתתפים עד דמעות.
+ח"כ טאהא נדרש לבידוד
23:41 23/08/20  |  עידן יוסף
ח״כ וליד טאהא (הרשימה המשותפת) הודיע הלילה לקצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, כי בא במגע עם חולה מאומת ועל כן נכנס לבידוד. טאהא צפוי לצאת מהבידוד ב-3 בספטמבר.
+כחול לבן לנתניהו: מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחיקוך
23:20 23/08/20  |  עידן יוסף
מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי נתניהו: ״מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחיקוך. קוראים לנתניהו לקיים את הבטחתו - למנוע בחירות ולקיים את ההסכם, ולפעול למען בריאות אזרחי ישראל, פרנסתם וביטחונם. הגיע הזמן לומר לציבור את מה שנאמר גם בחדרי המו״מ, אמת יש אחת ולא משחקים בה - בלי שטיקים ובלי טריקים״.
+ח"כ איילת שקד נכנסה לבידוד
23:17 23/08/20  |  עידן יוסף
חה״כ איילת שקד נכנסה לבידוד לאחר שנפגשה עם השרה פנינה תמנו-שטה ביום רביעי. לאחר בדיקה עם משרד הבריאות, שקד תשהה בבידוד על-פי ההנחיות. חברי הכנסת איתן גינזבורג, רם שפע והילה שי וזאן מכחול לבן וכן ח"כ צבי האוזר עברו חקירה אפידמיולוגית ונמצא כי אינם טעונים בידוד.
+ועדת הכספים מכינה לקריאה שנייה ושלישית את דחיית התקציב
22:15 23/08/20  |  עידן יוסף
ועדת כספים מקיימת ישיבה לילית להכנה לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ צבי האוזר לדחיית מועד אישור התקציב. בישיבה נוכח שר האוצר ישראל כ"ץ.
+ניסנקורן: המסע המתוזמן של הסתה ושקרים לא ירתיע אותי
22:07 23/08/20  |  עידן יוסף
שר המשפטים אבי ניסנקורן הגיב לדברי נתניהו נגדו: "נתניהו, התבלבלת. המסע המתוזמן של הסתה ושקרים לא ירתיע אותי. אני אמשיך לשמור על שלטון החוק ועל הדמוקרטיה הישראלית. אם מישהו שם צריך עוד תזכורת: אני עובד אצל אזרחי ישראל, לא עבור אף אחד אחר".

ח"כ שלמה קרעי (ליכוד) תקף את ניסנקורן: "שר המשפטים חושב שהציבור מטומטם ולא רואה איך צעד אחר צעד מרגע שנכנסו לממשלה, כל מה שהם עשו זה לבצר את עצמם מול זרועה של מערכת האכיפה והמשפט, במסווה של ביצור הדמוקרטיה. הקומבינות עם מנדלבליט לא יעזרו. לא לאבי, לא לגבי ולא לעוד כמה. סוף האמת להתגלות".
+משבר במו"מ: הליכוד מפר את כל ההבנות בהסכם הקואליציוני
19:53 23/08/20  |  איציק וולף
מפלגת כחול לבן זועמת על מפלגת הליכוד במה שנראה כמשבר משמעותי במגעים בין המפלגות בנושא תקציב המדינה שאמור להיות מאושר עד מחר בחצות. גורמים בכחול לבן טענו כי הליכוד מפר את כל ההבנות שבהסכם הקואליציוני.

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מייק  פומפאו   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   ממשלת ישראל / Israel Government   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   צביקה (צבי) האוזר / Zvika Hauser   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
נתניהו: החלטתי לקבל פשרת האוזר
תגובות  [ 1 ] מוצגות   [ 1 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
יוסי מ.
23/08/20 22:58
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
ועדת העבודה, הרווחה והבריאות בראשות ח"כ חיים כץ אישרה לקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק של ח"כ חוה אתי עטיה הצעת חוק שכר שווה לעובדת ולעובד (תיקון - חובת פרסום דוח שנתי), שתחייב חברות המעסיקות מעל 518 עובדים לפרסם מדי שנה דוח המפרט את פערי השכר בארגון בין גברים ונשים.
23/08/2020  |  מירב ארד  |   חדשות
הדיון בוועדת הכספים (יום א', 23.8.20) נעצר, וימשך לצורך הצבעות, כפוף להסכמות, בשעה 21:00. מ"מ יו"ר הוועדה, ח"כ יצחק פינדרוס (יהדות התורה), נעל את הדיון ואמר בסופו: "היה וכחול לבן והליכוד יגיעו להסכמות, נגיע להצבעות על החוק שהצענו כאן. היה ולא יגיעו כחול לבן והליכוד להסכמות - יכול להיות שנבשר לעם ישראל על בחירות".
23/08/2020  |  מירב ארד  |   חדשות
המפלגות החרדיות הודיעו כי יתמכו בהצעת הפשרה המתגבשת בין מפלגות הליכוד וכחול לבן, המבקשת למנוע את פיזור הכנסת מחר תוך דחיית הדד-ליין של הגשת התקציב.
23/08/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
1. מה שהתחולל אמש (מוצ"ש, 22.8.20) בהפגנות נגד בנימין נתניהו בירושלים היה אנרכיה. אין מילה אחרת. המשטרה קבעה היכן ומתי מותר להפגין, והמתפרעים - כן, זו ההגדרה הנכונה - החליטו שהם עושים מה שבא להם. המשטרה נכנעה להם חלקית ואפשרה להם להפגין בניגוד לחוק, אבל אחר כך היו להם טענות שהיא השתמשה בכוח כדי לפזר אותם. שלא לדבר על ההפקרות המוחלטת בנוגע למגבלות הקורונה.
23/08/2020  |  איתמר לוין  |   כתבות
בליכוד נוטים להסכים לפשרה של ח"כ צבי האוזר (דרך ארץ) שלפיה התקציב יידחה בכמה חודשים ומינויי הבכירים במערכת המשפט יוקפאו. האוזר היה מזכיר ממשלת נתניהו וכיום משתייך לגוש כחול-לבן.
22/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
איתמר לוין
איתמר לוין
המתקפה האירנית מהווה הזדמנות פז לישראל, אך מותר להניח שהממשלה תבזבז אותה    ובינתיים: האנטישמיות בארה"ב שוברת שיאים, הקבינט ממשיך לדלוף ויריב לוין מפגין צביעות
דן מרגלית
דן מרגלית
בעבר אנשי ציבור הכחישו שחטאו בעבירות של הצווארון הלבן, לקחו כסף? לא ולא    עתה הרושם הוא שכאשר מטיחים בהם זאת הם משיבים לא בהכחשה אלא ב"אז מה"?
צבי גיל
צבי גיל
בקטע "דיינו" הנוסח האלטרנטיבי הוא "כמה מעלות רעות לאלוהים עלינו"    מתחילים באיתמר בן-גביר שהוא השר לשגעון הלאומי - דיינו, עוברים לשר האוצר ששודד את הקופה הציבורית - דיינו, ושר המשפ...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il