|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
צליל אסולין: אני עדה לכך שהמודעות בציבור ליכולות הטיפול האלטרנטיבי - הולכת וגדלה
חברת סאו-ראש
הלוואה חוץ בנקאית למסורבים: פתרון פיננסי מהיר ואפקטיבי
גלנט בדרך לישיבת הסיעה [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]

גלנט: בארה"ב יודעים שלא תקום מדינה פלשתינית בעזה

שר הביטחון אומר כי ישראל לא יכולה להרשות לעצמה הקמת מדינה פלשתינית ומתנגד לממשל צבאי בעזה בטענה שזה יוביל לאלפי הרוגים בצבא ויאלץ להאריך את השירות הסדיר לארבע שנים חברי כנסת מהליכוד תקפו את גלנט על התבטאויותיו נגד ראש הממשלה ועל עמדותיו המדיניות, בעוד גלנט הדגיש את היותו איש ליכוד וביטא את עמדתו המנוגדת לזו של בן-גביר
20/05/2024  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 25   |   תגובות

שר הביטחון יואב גלנט אומר שארה"ב הבינה שהרשות הפלשתינית לא תשלוט ברצועת עזה. בהקלטה מישיבת סיעת הליכוד היום בכנסת, שהובאה (21.5.24) בכאן חדשות נשמע גלנט אומר לחבריו לסיעה כי ארצות הברית לא מטפחת תקוות לגבי הקמת מדינה פלשתינית וגם לא לגבי שליטה של הרשות בשטחי הרצועה ביום שאחרי. "ארצות הברית הבינה שהרשות הפלשתינית לא תשלוט בעזה", אמר, והוסיף: "עזבו את ההצהרות שלהם, הם יודעים שלא תוקם מדינה פלשתינית כי ישראל לא יכולה להרשות לעצמה את זה".

במהלך הישיבה אמר גלנט כי ממשל צבאי בהזיה יאלץ את הצבא להאריך את משך השירות הסדיר לארבע שנים. "אין לנו מספיק חיילים לזה", דבריו.

"בעיצומה של מלחמה אתה יוצא נגד ראש הממשלה"

בהקלטות נוספות שפורסמו הערב במהדורה נשמעים חברי הכנסת כשהם תוקפים את שר הביטחון.


השר גלנט: גם אני מתנגד למדינה פלשתינית, שכביכול הואשמתי, אז אני אומר את זה כאן במפורש. תראו, מהיום הראשון למלחמה...

ח"כ משה סעדה: לא אבל תסביר את עצמך, אתה מקיים מסיבת עיתונאים בעיצומה של מלחמה, אתה יוצא נגד ראש ממשלה... למי אתה רוצה להעביר את הכוח הזה?

גלנט: אני אומר לכם ואני רוצה להסביר מנקודת מבט ביטחונית מה המשמעות של ישראל שולטת אזרחית בעזה. המשמעות היא אלפי חיילים שישלמו בחייהם לאורך שנים. בשביל לעמוד בעניין הזה יש פה בעיה יותר מורכבת, מאחר שכוח האדם הזה לא מצוי, אין לנו את הסד"כ הזה, אנחנו גם נצטרך להאריך את השירות לסדר גודל של ארבע שנים, זה ניתוח שכבר עשינו

גלנט לא הסתפק בהסבר הזה. לשאלות חוזרות ונשנות – ניסה להסביר איזה סוג של חלופה שלטונית צריכה לדעתו להיות בעזה: אני חושב שהחלופה הכי פחות גרועה היא לא ישראל, לא חמאס, אלא גורם מקומי. מישהו אחר שהוא מקומי נכנס במקומך---

סעדה: מי זה? מי זה? זה הרשות הפלשתינית!

השרה מירי רגב: בסוף זה לא עמדה של אדם אחד, יש קבינט ויש ראש ממשלה והוא לא יכול להביע את עמדתו!

גלנט: יש ברצועת עזה הרבה מאוד אנשים שהם לא אנשי חמאס, את האנשים האלה---

סעדה: מה הם?

השר שלמה קרעי: ממש אוהבי ישראל הם. אי-אפשר לשמוע את זה!

"אנחנו ממשיכי דרכו של בגין, לא של בן-גביר"

גלנט: הליכוד זו תנועה ימנית, ממלכתית, לאומית, ליברלית בהגדרתה. אנחנו ממשיכי דרכו של בגין - לא של בן-גביר, וכדאי שנזכור את הדבר הזה.

ח"כ טלי גוטליב: מה הבעיה בבן-גביר?!

גלנט: אני אמרתי מה עמדתי על תנועת הליכוד, ואני מציע שאנחנו לא נמיר את ההבנה שלנו על איפה אנחנו צריכים להיות. בניגוד להרבה שמועות שניסו להגיד פה, עבורי הליכוד זה הבית שלי, הליכוד זה המקום שלי, הייתי בליכוד ואני אשאר בליכוד, ואני--- חשוב לי להגיד את זה.

רגב: את זה יחליטו המתפקדים.

ח"כ בועז ביסמוט לראש הממשלה בבקשה שיאשר לבנו של אחד החטופים בעזה להיכנס ולדבר בישיבת הסיעה. נתניהו סרב מכיוון שהזמן קצר והעניין לא תואם מראש.

ביסמוט: ראש הממשלה, אפשר להכניס?

יו"ר הליכוד בנימין נתניהו: קודם כל אני מציע שתזמין אותו לישיבת סיעה, אין שום בעיה, אנחנו פשוט בלוח זמנים קצת דחוק. צריך לטפל גם בזה. תביא אותו לישיבה כמו שצריך.

רגב: חבל, תביא אותו לישיבה מסודרת.

נתניהו: אני אישית קיימתי יחד עם רעייתי בוודאי למעלה מעשרות פגישות עם החטופים, וכמובן אנחנו מוכנים ועושים הרבה והתעמולה השקרית שאנחנו לא פועלים או אני לא פועל להחזירם ושאנחנו המכשול - היא פשוט תעמולה שקרית.

בסביבת ראש הממשלה הסבירו שדווקא רצו להקדיש זמן ארוך יותר לשיחה עם קרוב המשפחה, ולא להכניסו לזמן קצר.


"תשתקי, את הרסת את הליכוד, את מורידה לנו מנדטים"

עימות פרץ בין חברות הכנסת קטי שטרית וטלי גוטליב.
שטרית: אתה יודע מה עושה מורה לילד שמתפרע? תשתקי, את הרסת את הליכוד. את, הרסת את הליכוד. כן את, את, את הרסת את הליכוד. רק את הרסת. את מורידה את המנדטים לליכוד.

גוטליב: האישיו זה מדינת ישראל לא הליכוד.

שטרית: נמאס כבר מהתפרצויות שלך!

גוטליב: תתגברי.

שטרית: תתגברי? תלכי לך, תלכי, תלכי כבר. הרסת אותנו, תלכי.

תאריך:  20/05/2024   |   עודכן:  20/05/2024
עידן יוסף
+עד 300 שקל בחודש: החזר הוצאות רכב למילואימניקים
12:45 21/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת הכלכלה אישרה לקריאה ראשונה: מינואר 2025 חיילי מילואים יהיו זכאים להחזר הוצאות על שימוש בכבישי אגרה בנסיעה לשירות וממנו  ▪  ראש אגף תכנון מילואים בצה"ל: בקרוב נאפשר להם להגיש בקשה להחזר למפרע מאוקטובר עד אפריל
נסיעות לשירות ובחזרה ממנו [צילום: ענת חרמון/פלאש 90]
+זעקת הקבלנים: מחסור בעובדים, עליית מחירים וסגירת חברות
12:11 21/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ועדת הכספים דנה במשבר בענף הבנייה והתשתיות  ▪  נשיא התאחדות הקבלנים הציג תמונה קשה של מחסור בעובדים, עליית מחירים וסגירת חברות  ▪  חברי הכנסת הביעו דאגה מהמצב ודרשו פתרונות מהירים, כולל הבאת עובדים זרים והורדת מיסים
סרוגו. המצב יחמיר [צילום: מן הטלוויזיה]
+"משרד החינוך לא מגן על תלמידים מפני טיפולי המרה להט"בים"
23:15 20/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הוועדה לזכויות הילד דנה באתגרים של ילדים להט"בים  ▪  משרד החינוך גיבש הנחיות להכשרת צוותים חינוכיים להתייחסות מכבדת לזהות המינית של תלמידים, אך בארגוני המשפחה מזהירים מפגיעה בסמכות ההורית ומאשימים את המשרד בקידום "נורמות לא מוסריות" שפוגעות בילדים
הדיון בוועדה לזכויות הילד [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]
+בקריאה ראשונה: כספי פיצויי הפיטורים המגיעים לעובד שמת במלחמה ישולמו לבן הזוג ולילדים התלויים בו
22:50 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק פיצויי פיטורים (תיקון מס' 34 - הוראת שעה - חרבות ברזל), התשפ"ד-2024. 15 חברי כנסת תמכו בהצעה, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדת העבודה והרווחה.

לגבי כספי פיצויי הפיטורים המגיעים לעובד, שנפטר בתקופה שמיום ה-7 באוקטובר 2023 ועד שנה מתום תקופת תוקפה של ההכרזה על מצב מיוחד בעורף, כתוצאה מפעולות האיבה או בפעולות המלחמה או שהוא חייל בשירות מילואים, שוטר, סוהר או חבר כיתת כוננות שנפטר בתקופה האמורה - מוצע לקבוע כי השארים שיהיו זכאים לתשלום הם בן זוג וילד התלוי בעובד, וכי בהעדר שאירים כאמור, ישולמו הפיצויים רק ליורשי העובד על פי דין או לזוכים לפי צוואה. שר העבודה יהיה רשאי להאריך באישור ועדת העבודה והרווחה את התקופה שבה ההסדר יחול.
+בקריאה ראשונה: יורחבו סמכויות אכיפה לפקחי רשות ההגירה
22:48 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק הכניסה לישראל (תיקון מס' 40) (סמכויות קצין ביקורת הגבולות ופקח), התשפ"ד-2024. 22 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 7 מתנגדים, והיא תועבר לדיון בוועדת הפנים והגנת הסביבה.

מוצע בה לתקן את חוק הכניסה לישראל כך שיורחבו סמכויות האכיפה של פקחי רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול, לרבות סמכויותיו של פקח לדרוש אדם להתלוות אליו למקום משמורת, כך שיחולו אם היה יסוד סביר כי אותו אדם שוהה בישראל שלא כדין, או לחילופין אם אותו אדם קיבל רישיון ישיבה, והיה יסוד סביר להניח שהפר את תנאי הרישיון או שביצע עבירה שפוגעת בביטחון המדינה או בשלום הציבור. בנוסף, מוצע להסדיר את סמכויות קציני ביקורת הגבולות והפקחים כלפי מי שסורבה כניסתו לישראל, לרבות לעניין שימוש בכוח סביר וחיפוש גופני.
+בקריאה ראשונה: מאבטחים במשרדי הממשלה ובמעברי גבול יוסמכו להשוות אמצעי זיהוי ביומטריים
22:44 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגר מידע (תיקון מס' 5), התשפ"ד-2024. 22 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 8 מתנגדים, והיא תועבר לוועדת הכנסת שתקבע באיזו ועדה תידון ההצעה.

ההצעה מוסיפה מאבטחים לגופים המוסמכים ליטול, להפיק ולהשוות אמצעי זיהוי ביומטריים, מאפשרת אימות זהות באמצעות מערכות ממוחשבות במקום העבודה, קובעת שמי שמסרב להזדהות ביומטרית ייחשב כמי שלא הזדהה, מתירה צפייה בתמונת הפנים השמורה בשבב תעודת הזהות, אוסרת אחסון תמונת הפנים או נתוני זיהוי ביומטריים שהופקו ממנה ומחייבת מחיקה מיידית של תמונת הפנים.
+בקריאה ראשונה: השר לבט"ל יוכל להמשיך להכריז על מצב חירום כליאתי
22:39 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת החוק לתיקון פקודת בתי הסוהר (מס' 64 - הוראת שעה - חרבות ברזל) (מצב חירום כליאתי) (תיקון מס' 2), התשפ"ד-2024. 18 חברי כנסת תמכו בהצעה, אל מול 10 מתנגדים, והיא תועבר לדיון בוועדה לביטחון לאומי.

מוצע בה להאריך את תוקפה של הוראת השעה, במסגרתה מוסמך השר לביטחון לאומי, באישור הממשלה והוועדה לביטחון לאומי של הכנסת, להכריז על מצב חירום כליאתי ולאפשר חריגה מהוראות הדין לעניין שטח מחיה מזערי בבתי הסוהר עד ליום 31 בדצמבר 2024. עוד מוצע להאריך את תוקף הכרזתו של השר על מצב חירום כליאתי ליום 30 ביוני 2024.
+בקריאה ראשונה: ייקבעו הסדרים להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים
22:37 20/05/24  |  עידן יוסף
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת חוק המקרקעין (תיקון מס' 36) (התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף ודיני מקרקעין), התשפ"ג-2022, אליה הוצמדה הצעת חוק פרטית של חבר הכנסת בועז טופורובסקי. 16 חברי כנסת תמכו בהצעה, ללא מתנגדים או נמנעים, והיא תועבר לדיון בוועדת הפנים והגנת הסביבה.

מוצע בה לקבוע הסדר שיאפשר הסרת חסמים ותמרוץ התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים, תוך קביעת איזון ראוי בין צורך זה לבין השמירה על זכות הקניין של בעלי הדירות בבית משותף. בהצעה הסדרים הנוגעים להתקנת עמדת טעינה בחנייה צמודה לדירה ובחנייה משותפת, ובחיבורן לחשמל הדירתי או המשותף, כאשר הדרישה לקבלת עמדת רוב בעלי הדירות משתנה בהתאם למידת הפגיעה ברכוש המשותף - החל בדרישה ליידוע בלבד לעניין עמדת טעינה הצמודה לדירה ועד דרישת רוב של שני שליש מבעלי הדירות להתקנת עמדת טעינה ברכוש המשותף. עוד מוצע לבטא את ההבחנה הקיימת כיום בפועל בין מפקחים על רישום מקרקעין שמפעילים סמכויות מנהליות לבין אלה שמפעילים סמכויות שיפוטיות.
+הימין הממלכתי תיעדר מהצבעת האי-אמון
17:17 20/05/24  |  עידן יוסף
סיעת הימין הממלכתי בראשות גדעון סער החליטה, כי לנוכח החלטת תובע בית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג, שלא תשתתף בהצבעת אי-האמון נגד הממשלה בכנסת הערב.
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אברהם בניהו בצלאל / Avraham Benayahu  Bezalel   אוהד טל   אופיר כץ / Ofir  Katz   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   אושר שקלים / Osher  Shekalim   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר בן-גביר / Itamar  Ben Gvir   אליהו דלל / Eli Dallal   אליהו רביבו / Revivo Eliyahu    אלמוג כהן / Almog  Cohen   ארז מלול / Erez  Malul   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז ביסמוט / Boaz  Bismuth   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   ביסמוט בועז / Bismuth Boaz   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גד איזנקוט / Gadi  Eisenkot   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלית דיסטל אטבריאן / Galit  Distal Atbaryan   גלעד קריב / Gilad Kariv   דבורה ביטון / Dvora  Biton   דוד  ביטן / David Bitan   דן אילוז / DAN Iluz   דני בן יוסף דנון / Dani Danon   ואליד אל הושלה / Waleed  El Hawashla   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חמד עמאר / Hamad Amar   חנוך דב מילביצקי / Hanoch Dov Milwidsky   טלי גוטליב / Tali  Gottlieb   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יונתן משריקי / Yonatan Mishraki   יוסף עטאונה / Youssef  Atauna   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   ינון אזולאי / Yinon  Azoulay   יסמין פרידמן / Yasmin Fridman   יעקב אשר / Yakov  Asher   יצחק קרויזר / Kroizer Yitzhak    יצחק שמעון סרלאוף    ירון לוי / Yaron Levi   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   לימור סון הר-מלך / Limor  Son Har-Melech   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מטי צרפתי הרכבי / Matti  Sarfati Harkavi   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   ממשלת ישראל / Israel Government   מנסור עבאס / Mansour Abbas   משה אבוטבול / Moshe Abutbul   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משה סעדה / Moshe Saadda   משה רוט / Moshe  Roth   מתן כהנא / Matan  Kahana   נאור שירי   ניר ברקת / Nir  Barkat   סימון  מושיאשוילי / Simon  Moshiashvili   סימון דוידסון / Simon Davidson   עודד פורר / Oded Forer   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמית הלוי / Amit  Halevi   צבי ידידיה  סוכות / Tzvi Yedidia  Sukkot   צביקה פוגל / Tzvika  Foghel   צגה צנגש  מלקו / Tsega  Melaku   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רון כץ / Ron Katz   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   שלום דנינו / Shalom  Danino   שלי טל מירון / Shelly Tal Meron   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרון ניר / Sharon Nir   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
גלנט: בארה"ב יודעים שלא תקום מדינה פלשתינית בעזה
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 25
הוועדה לזכויות הילד דנה (20.5.24) באתגרים של ילדים להט"בים. איריס בן-יעקב ממשרד החינוך אמרה כי ילדים שלא מרגישים התאמה בין המין הביולוגי שלהם לבין הזהות המינית שלהם אינם רוצים לבוא לבית ספר כי אנשי חינוך פונים אליהם בהתאם למין הביולוגי ולא מוכנים לפנות אליהם כרצונם.
20/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת המשנה למשאבי אנוש בצה"ל התכנסה (יום ב', 20..24) לדיון שעסק במדיניות משרד הביטחון וצה"ל בנושא שנות השירות והמכינות הקדם צבאיות.
20/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת הבריאות שבה ודנה (יום ב', 20.5.24) בהיערכות ליישום הרפורמה למניעת כפל ביטוחי בריאות, ובדיון נחשף כי הפרמיות התייקרו בשיעור של 45%. יו"ר הוועדה, ח"כ יוני משריקי הדגיש את הצורך בהיערכות לכניסת הרפורמה לתוקף ב-1 ביוני, ולוודא שהיא תמצה את מטרותיה לצד שמירה מוחלטת על זכויות המבוטח בקצה.
20/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
מהומה פרצה בפתח דיון ועדת החוקה במהלך דבריהם של בני משפחות החטופים ומשפחות מפורום גבורה.
20/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת החוקה המשיכה השבוע (16.5.24) להכין לקריאות שנייה ושלישית את הצעת חוק הגנת הפרטיות (תיקון מס' 14), התשפ"ב-2022. הדיון התמקד בסמכויות הפיקוח, הבירור המינהלי והאכיפה הפלילית. מוצע בה להקנות לרשות להגנת הפרטיות סמכויות חקירה פליליות אשר אינן מוקנות לה כיום, למעט באמצעות הסמכה פרטנית של השר לביטחון לאומי מכוח פקודת הפרוצדורה הפלילית.
17/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דרור אידר
דרור אידר
השבת נציין עשרים שנה למשוררת נעמי שמר, חוליה על רצף משוררים, נביאים ופייטנים שעמדו לעמנו בכל הדורות. שירה "שבחי מעוז" מלווה אותי מתחילת המלחמה, בעיקר בשל סופו
איתמר לוין
איתמר לוין
הממשלה חוזרת לעסוק במלוא הקיטור בנושאים המפלגים והאנוכיים של 6 באוקטובר - אז כנראה המלחמה נגמרה. אבל אם כך, אזי הגיע הזמן להקים ועדת חקירה ממלכתית
טובה ספרא
טובה ספרא
פוטנציאל לתאונות, משברים עולמיים ומלחמות בשבועות הקרובים. משנת 2025 צפויה התאחדות של החברה הישראלית ועלייה גדולה לארץ. עם זאת, עד אז צפויה תקופה של אי-ודאות ודיסאינפורמציה עם בעיית...
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: ד"ר אליהו כהן 1 פתח תקוה 4976012 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il