|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
המדריך המלא להלבנת שיניים
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח

ויתרה על סמכות

המשטרה לא תשתמש בכוח כדי להעביר סרבן למלונית

תיקונים ל"חוק הקורונה הגדול": מלוניות יוכרו כמקום ציבורי לצורך חוק המאבק בתופעת השכרות אך לא יהיה איסור כללי על הכנסת אלכוהול יו"ר ועדת החוקה התייחס להגבלות הפעילות בתחום התרבות שיובאו מחר לוועדה: "כמו שידענו כוועדה לשמר את קדושת התפילות ואת הזכות הדמוקרטית להפגנות, צריך קווי רוחב נוספים של היגיון"
16/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
[צילום: דוברות הכנסת]

[צילום: יונתן זינדל, פלאש 90]

ועדת החוקה חוק ומשפט סיימה (יום א', 16.8.20) לדון בהצעת חוק סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (בידוד במקום לבידוד מטעם המדינה וצווי סגירה מנהליים) (הוראת שעה), התש"ף-2020. שני ההסדרים היו אמורים להשתלב ב"חוק הקורונה הגדול" (חוק המסגרת) שנחקק ב-23.7.20 אך הוגשו בנפרד בשל לוחות הזמנים הקצרים שליוו את הליך חקיקתם. ישולבו שניהם בחוק המסגרת, כך שיהיו בתוקף עד ל-30.6.21.


צווי סגירה מנהליים: הצעת החוק עוסקת בהוספת אמצעי אכיפה של צווי סגירה מנהליים לעסקים ולמקומות נוספים שפתוחים לציבור והוא מוסדר כיום ב"חוק צווי סגירה" כהוראת שעה. לגבי הסדרת הבידוד במקום לבידוד מטעם המדינה המכונה " בידוד במלוניות", קיים הסדר מקביל שהוארך אף הוא בחוק. הצעת החוק קובעת הוראות בדבר המקרים שבהם חוזרים מחו"ל, חולים או אנשים שלגביהם נקבע שהיו במגע הדוק עם חולה, יחויבו בשהייה בבידוד במקום לבידוד מטעם המדינה.

לפי תיקון נוסף שערכה הוועדה, ניתן יהיה לקיים דיונים בנושאי "חוק הקורונה הגדול" במהלך פגרות הכנסת במליאה ובוועדות, שלא יהיו כפופים למגבלות הקבועות בתקופות אלו.

כמו-כן, לבקשת הממשלה, נוספו מספר הסדרים ובהם: הארכת פרק הזמן לשמירת הצהרות בריאות שהתקבלו בטיסות מעבר ל-24 שעות; והסדר שיאפשר למשרד הבריאות לקבל מעסקים וממפעילים של תחבורה ציבורית רשימות טלפונים ורשימות פרטים נוספים של אנשים ששהו במקום או השתמשו בתחבורה הציבורית, לשם קיום חקירה אפידמיולוגית.

בעקבות דיון קודם בוועדה שנגע לסמכויות האכיפה ביחס למי שיסרב להגיע למלונית, ויתרה הממשלה על סמכות השוטר לעשות שימוש בכוח סביר כדי להעביר אדם למלונית. עם זאת הוועדה השוותה את גובה הקנס המנהלי על הפרת ההורה לשהות במלוניות לגובה הקנס על הפרת חובת הבידוד שהוא 5,000 שקל.

כמו-כן, הוועדה דנה באפשרות לקבוע איסור הכנסה והחזקה של משקה משכר במלוניות בעקבות הקשיים שהעלו נציגי פיקוד העורף בנוגע לטיפול מקרי אלימות וונדליזם והחליטה שלא לקבוע איסור כללי ובמקום זאת, לקבוע כי מלוניות יוכרו כמקום ציבורי לצורך חוק המאבק בתופעת השכרות אך לא יהיה איסור כללי על הכנסת אלכוהול. קביעה זו מאפשרת למשטרה לפעול לתפיסת משקאות משכרים בעת חשש להפרת הסדר הציבורי ולמנוע מקרי אלימות ומשחיתנות. עם זאת לא ייקבע איסור גורף וכן, המשטרה לא תוכל לפעול באופן זה בחדרי המלון אלא במקרה של פנייה מסוימת.

יו"ר הוועדה ח"כ יעקב אשר: "בית מלון שהוסב למלונית לחולים או מבודדים אינו בית מלון. במקום ממשלתי שמושכר על-ידי המדינה צריך שיהיו הגבלות, בוודאי כשיש בו אנשים בסיכון. אני לא נדרש איסור גורף, אבל כיום למשטרה אין סמכויות רגילות, זה לא מקרה קלאסי ורגיל, זה לא בית מלון וחייבים מחסומים מסוימים. אני מבקש לתת את הסמכות והכוח למי שמנהל את האירוע הזה. מי יהיה אחראי אם יירצח מישהו? כמה שעות יישב בחקירה אותו איש פקע"ר? מי יגן עליו? הוא יהיה הש"ג שהכל יפול עליו. המדינה זורקת על הצבא שזורק על פקע"ר שאין לו סמכויות. לכן, מה שמוצע הוא להכניס בחוק את המאבק בתופעת השכרות כצעד מניעתי המאפשר למשטרה התערבות כמו בפארקים ובמקומות ציבוריים".

ח"כ יואב סגלוביץ' (יש עתיד תל"ם): "אם יש מקרי שכרות יש כלים להתמודד איתם במקום לקבוע איסור גורף. מייצרים פה עולם הפוך. קובעים שיש פה תופעת שכרות, והיא לא קיימת. יש שיכורים וצריך לטפל בהם. אין פה בסיס נתונים שמצדיק להגדיר "תופעת שכרות". על 3 מקרים לא עושים חוק. החליטו שהתופעה קיימת והיא לא מגובה בנתונים. סמכויות כאלו או הגבלות גורפות בנושא זה בוודאי לא צריכות להיות בחוק".

139 אירועים פליליים במלוניות

ח"כ עופר כסיף (הרשימה המשותפת): "קורה לא פעם שבמקומות כמו בתי מלון אנשים משתכרים ונכנסים לתגרה. אבל זו השגרה? זה לא אמור להיות בית-כלא, זה לא עונש ולא אמור להוות סנקציה. איש לא רוצה שישתוללו. השאלה אם זה מדתי לאסור על הכנסת אלכוהול בכלל. חלק מהאנשים נמצאים בכפייה ולא אמורים להיות עיצומים כאלו".

ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד תל"ם): "זה לא נראה סביר. אנחנו פוגעים בהרבה זכויות זה צריך להיעשות במידתיות ולא לעשות חוק פרסונלי על 3 מקרים שהיו. זה לא מדתי".

אורי בוצ'ומינסקי, יועמ"ש מנהלת האכיפה במשטרה: "כשמתבצעות עבירות פליליות המשטרה מגיעה ומטפלת. 139 אירועים פליליים טופלו ע"י המשטרה מרגע שקמו המלוניות. הכנסת משקאות אלכוהול אינה עבירה פלילית ואם רוצים צריך להסדיר את הסמכות לתפוס אלכוהול. התנגדנו להגדרת המלוניות כגוף ציבורי לצורך מהמאבק באלכוהול כי שוטרים לא אמורים להסתובב במצב שבשגרה במלוניות".

יועמ"ש הוועדה, עו"ד גור בליי: "יש פה קושי בפגיעה של חרות של אנשים בהגבלה של דבר שהוא חוקי ומוכר. צריך הצדקה ותשתית עובדתית כדי לקבוע דבר כזה. הייעוץ המשפטי לוועדה הציע להגדיר את שטח המלוניות כמקום ציבורי לצורך מאבק בתופעת השכרות, כך שהמשטרה תוכל לסייר ולאכוף במקרה של בעיות אך המשטרה התנגדה. אנחנו במצב לא רגיל אז לפני שעוברים לאיסור לא רגיל, ראוי לשקול את הרעיון". בסופו של דבר קיבלה הוועדה את ההצעה של צוות הייעוץ המשפטי לוועדה".

אל"ם ניר בר און, מפקד משל"ט מלונות בפיקוד העורף: "ההשוואה בין אורח במלון רגיל לאורח במלון קורונה אינה נכונה. אדם שמגיע לנופש או חופש ומתפרע עם אלכוהול המלון מטפל בו משמעתית, כרטיס האשראי שלו בידי המלון וחובת ההוכחה לאי-חיוב היא על האורח עצמו. בסופו של עניין הוועדה יכולה להחליט לשים שוטרים במלון או לעשות משהו אחר אבל יש לתת לנו כלים לכך. אתמול הייתה תגרה במלון כתוצאה מאלכוהול. אדם לא נמצא פה בכפייה אך אם קופ"ח לא מוכנה לתת מכתב שחרור- אדם תקוע במלון ועושה בעיות ומצפצף על כולם בתוך המלון. האלכוהול שהצעירים שותים הוא לא כוס יין אדום בארוחת ערב. הוא גורם לתגרות. המטרה הייתה להוריד עומס מבתי החולים ואם אסור לשתות בבי"ח צריך לאסור גם פה".

תנ"צ ערן קמין ראש מנהלת האכיפה במשטרת ישראל: "אנחנו אחראים לסדר הציבורי ונגיב לכל קריאה גם במלונית. היינו מעדיפים שלא היה נכנס אלכוהול למלונית וככל שקיים חשש לפגיעה בסדר הציבורי המשטרה מטפלת במצב. אין דרך להיכנס לחדרים פרטיים כשאדם שותה לעצמו או כשאין חשש להפרת סדר. המשטרה תיתן עדיפות לקריאות אלו בין אם מדובר באדם פרטי ובין אם מטעם האחראים למלוניות".יו"ר הוועדה אשר פתח את דיוני הוועדה הבוקר בהתייחסו להחלטות קבינט הקורונה שיובאו מחר לוועדת החוקה: "השוואת התנאים לנושאי תרבות, תפילה ומסעדנות היא צעד בכיוון הנכון. ככל שההחלטות יהיו שוויוניות מובנות והגיוניות וככל שייעשו בקווי רוחב כך יושג אמון הציבור שיקיים את ההחלטות והן ייאכפו יותר טוב. ככל שהדברים יותר הגיוניים חלק מהציבור עצמו יהפוך לפקחים בפועל והם יהיו המפקחים הטובים בשטח, הרי אי-אפשר לשלוח פקח לכל מקום".

אשר הודיע כי "הוועדה תדון מחר במכלול התקנות ותבחן אם לאשרן ולכמה זמן. אני מחכה לתוכנית הרחבה יותר של פרופ' גמזו לקיום שגרת הקורונה בחודשים הקרובים. אנחנו צריכים לראות את ההיגיון והבסיס להחלטות ואם יש שכל והיגיון גם נתמוך. התקנות הן בכיוון הנכון בנוגע להגבלת הפעילות, אך בדרך עשו שינוי קטן שהרע מצבו של ענף מסוים ביחס לשאר. הרגשתי תחושה לא נעימה כאילו רוצים לשסות תחום בתחום, ואמש דווחתי שהולכים לשנות את ההחלטה ולעשות השוואה ביחס לכל התחומים, וטוב שכך".

בהתייחסו לתחום התרבות אמר: "יש הרבה דברים משותפים לכל סוגי ההתכנסויות, הרצאות, מופעים שאינם מופעי זמר, הופעת סטנד אפ, הצגת יחיד או הצגה אחרת ועל המדינה להפעיל שיקול דעת. כמו שידענו לקדש את הזכות הדמוקרטית להפגנות ואת קדושת התפילות, צריך קווי רוחב נוספים של היגיון".


ח"כ אלהרר: "ניהלנו מאבק עיקש כדי שלכנסת תהיה מילה מראש ולא רק בדיעבד ואישרנו 24 שעות. היום זו כבר פעם שנייה שאנחנו לא דנים בתקנות מראש והשאלה מה כיוון הוועדה. מאוד חשוב לשם יצירת הוודאות אצל האזרחים, לדון בדברים כמה שיותר מהר, שלא יהיה שוב מצב שהממשלה מחליטה וההחלטות נכנסות לתוקף ואנחנו מבטלים וחוזר חלילה. אנשים משנים התנהגותם בהתאם לתקנות ולכן ראוי שנדון בדברים לפני תום 24 שעות מההחלטה".

ח"כ יואב סגלוביץ' (יש עתיד תל"ם): "בנינו חוק לא טוב והציבור לא מבין מה קורה. היה לחץ והיו צעקות ואנחנו כמו חבורת חותמות גומי, התוצאה של חוק לא טוב הוא תהליך לא טוב. התוצאות מנציחות את הטיפשות. אמרנו שהריבון היא הכנסת ופה צריכות להתקבל ההחלטות, הממשלה שלומיאלית ואנחנו לא תמיד מצליחים לשים מראה. בנוסף, מספיק הודעת דוברות שמזהירה את הציבור מלהגיע לירכא ו-80% ירידת מכירות, לא נדרש החוק, אלא הדוברות שולחת אזהרה וזהו, בהבל פה משנים דברים. זה דפוס שצריך לשים בפנינו תמרור אזהרה. מצאו שיטה חדשה ועם כל הרצון הטוב, התמימות של יושבי החדר הזה מאפשרת למקבלי ההחלטות לעשות כרצונם ואת זה יש לעצור".

תאריך:  16/08/2020   |   עודכן:  16/08/2020
עידן יוסף
+פערים משמעותיים במגעים בין הליכוד לכחול לבן
09:49 17/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
גורם בכיר שמעורב במו״מ בין כחול לבן לליכוד צוטט: ״סכנת הבחירות לא חלפה, נתניהו עוד לא החליט אם הוא רוצה בחירות  ▪  פגישה נוספת תתקיים הערב
(פגישת צוותי המו"מ של הליכוד וכחול לבן [צילום ארכיון])
+עמיר פרץ: "פוגש ח"כים ומקיים איתם שיחות על הנשיאות"
09:12 17/08/20  |  עידן יוסף
שר הכלכלה והתעשייה עמיר פרץ אישר בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב' כי הוא בוחן את האפשרות להתמנות לתפקיד נשיא המדינה: "אני בהחלט פוגש ח"כים רבים וכאשר אנחנו מקיימים דיונים על כל הנושאים, אני גם מקיים איתם שיחות על הנשיאות ועל הבחירות לנשיאות שיתקיימו בעוד 10 חודשים".
+תישקל חקיקה לגישור סכסוכים עסקיים בקורונה
22:47 16/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המשנה ליועמ"ש עו"ד ארץ קמיניץ: "מצב שבו נמצא המשק הישראלי כעת, כדאי לצדדים עסקית לחזור למו"מ ולתקן את החוזה"  ▪  יו"ר ועדת החוקה ח"כ אשר: נקדם חקיקה לגישור בסכסוכים שנגרמו בשל קורונה
([צילום אילוסטרציה: נועם ריבקין פנטון/פלאש 90])
[צילום: דוברות הכנסת]
+"נתניהו מתעקש בעיקר על 'נקודת יציאה' מההסכם"
21:15 16/08/20  |  עידן יוסף
צוות המו״מ של הליכוד בשיחות הערב: יו״ר הכנסת יריב לוין ויעקב אטרקצ׳י. מטעם כחול לבן: שר המשפטים אבי ניסנקורן והוד בצר. גורם המעורב בשיחות אומר כי נתניהו מתעקש בעיקר על ״נקודת יציאה״ מההסכם (כאן חדשות).
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות מי ומי בפרשה
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר גרוטו / Itamar Groto   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גבי ברבש   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר בן שבת / Meir Ben-Shabat   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה בר סימן טוב   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סיגל סדצקי   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עפר שלח / Ofer  Shelah   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
המשטרה לא תשתמש בכוח כדי להעביר סרבן למלונית
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, קורא לחבריו לאופוזיציה להתנגד לחוק דחיית התקציב. החוק, שעלה ביוזמת סיעת דרך ארץ, אמור לקנות זמן נוסף למגעים בין הליכוד לכחול לבן בטרם תפוזר הכנסת באופן אוטומטי אם לא יאושר תקציב המדינה.
16/08/2020  |  איציק וולף  |   חדשות
ועדת החוץ והביטחון דנה (יום ה', 13.8.20) בהצעתו לסדר של ח"כ גדעון סער, בנושא "החלטת בג"ץ האוסרת להרוס בית מחבל ובקשה לדיון נוסף", ובסיום הדיון אישרה בהצבעה את ההחלטה הבאה:
13/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
"החלטת משרדי החינוך והאוצר לסגור את תוכנית היל"ה, מבלי שיש להם חלופות של ממש לתלמידי התוכנית, מהווה פרה ברורה של הדין" - כך טוען עו"ד הרן רייכמן מהקליניקה לחינוך באוניברסיטת חיפה. לדבריו, תוכנית היל"ה היא מסגרת ייחודית שונה מהותית מכל תוכניות ההעשרה שמשרד החינוך הודיע בימים האחרונים על סגירתן, בכך שהיא מעוגנת בחוק חינוך חובה חינם, לפיו המדינה מחויבת לספק מסגרות לימוד לכל ילדי ישראל עד כיתה י"ב.
13/08/2020  |  איילת פישביין  |   חדשות
"שלומם ובטחונם של ילדינו לא הוסדרו עשרות שנים. אחרי עבודה לא קלה נחקקו שני חוקים שיתנו מענה ולו חלקי לדאגות של כולנו. אבל למרות שהחוק נקב בלוחות זמנים, התקנות שהיו צריכות להגיע לאישור הוועדה כבר בחודש אוקטובר עדיין לא מוכנות, וחוק התקנת המצלמות שאמור להיכנס לתוקף ב1.9 לא בשל, כי משרד העבודה טרם הכין את המנגנון לתמרוץ המעונות שיתקינו מצלמות", כך אמר יו"ר הוועדה לזכויות הילד, יוסף ג'בארין בדיון על חוק הפיקוח על המעונות ועל חוק התקנת מצלמות. "הידיעה שאלפי מסגרות קיימות ללא שום פיקוח צריכה להדאיג את כולם. חשיפת המקרים האחרונים רק חיזקה את חשיבות הפיקוח. אסור לחכות לזוועה הבאה. זה אפשרי לצמצם את היכולת שמקרים כאלה יקרו".
13/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ההשפעות החברתיות של משבר הקורונה כבר נבדקות באקדמיה, והשבוע (יום ג', 11.8.20) הן הוצגו בוועדת הקורונה ע"י מחקר חדש מגבעת חביבה ואוניברסיטת חיפה, הרואה במשבר הזדמנות לשיתוף פעולה בין רשויות, קבוצות באוכלוסייה ובניית החוסן האישי והלאומי. לדברי יו"ר הוועדה, יפעת שאשא-ביטון, "מלבד ההשלכות הרפואיות והכלכליות - אסור לשכוח את השפעתה האדירה של המגפה על החברה, על המצב הנפשי והחברתי, ועל הצורך בחשיבה-מחודשת של מערכות יחסים בין הרשויות השונות ובנייה של חוסן חברתי. צריך לראות בראשי הרשויות שותפים מרכזים וראשיים בהתמודדות עם המשבר, ולשתף את הציבור ולרכוש את אמונו - מתוך קשב למצוקותיו ולהעדפותיו".
13/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
אלי אלון
אלי אלון
תלמה חתומה על שירים רבים שהפכו לקלסיקות בתרבות הישראלית ונמנית עם יוצרי פס הקול המוכר והאהוב על רבים מילדי ישראל בעבר ובהווה
אורי מילשטיין
אורי מילשטיין
ברית ארוכה בין גרמניה לברית המועצות; המטרה של גרמניה וברה"מ הייתה פולין; יהודי פולין לא הבינו מה מאיים על שרידותם; פיתוח ה"בליץ קריג" הגרמני; הגנרל היהודי גאורגי שטרן מפתח את מלחמת...
רון בריימן
רון בריימן
יש לעודד השתתפות של ארצות הברית ושל "העולם הנאור" בחיסול בפועל של הפצצה האירנית המאיימת על העולם כולו, לרבות על הצ'מברליינים האירופיים, ולא רק על ישראל
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il