|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
כתיבת המומחים
עו"ד דפנה שגל פודור - הסדרת מעמד בישראל לבני זוג זרים: כל מה שצריך לדעת
כתיבת המומחים
מרפאת כאב תל אביב - מה חשוב לדעת לפני שבוחרים?
בשור למשפחות הלוחמים

100 מיליון ש"ח מענקים למילואימניקים: הבשורה של ועדת הכספים

ועדת הכספים אישרה הקמת קרן במימון הבנקים בסך 100 מיליון ש"ח, שתעניק מענקים לאנשי מילואים עצמאים ובני זוגם שנפגעו כלכלית. היוזמה זכתה לתמיכה רחבה בוועדה והבנקים התחייבו להעביר את הכספים במהירות דרך הסוכנות היהודית
27/05/2024  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 25   |   תגובות
בתום מו"מ של חודשים בהובלת ועדת הכספים, הוצגה הקמת קרן מטעם הבנקים לסיוע לאנשי המילואים ובני זוגם: 100 מיליון שקלים יוענקו לאנשי מילואים עצמאיים שהתנדבו במלחמת חרבות ברזל ובני זוגם העצמאים
לא פחות מ-5,000 שקלים ועד 40 אלף שקלים יוענקו לעסק עצמאי שזכאי למענק. ההסכמות על המענקים התקבלו לאחר מו"מ בין נציגי הוועדה לבנקים, שהחל במסגרת חקיקת החוק שקבע כי ברקע רווחיהם החריגים של הבנקים עליהם לשלם אחוז מרווחיהם בשנים 24' ו-25', בעת דיוני תקציב המדינה
יו"ר הוועדה, גפני: "מודה לחברי הכנסת אזולאי ובליאק שעמלו על המתווה, וכן לבנקים ולכל הנוגעים בדבר, אבל אני לא מסתפק בסכום הזה, אני מבקש לחפש דרך להגדיל את הסכום הזה, אבקש מהאוצר שיתנו יד בדבר הזה"

ועדת הכספים קיימה דיון (27.5.24) בנושא הקמת הקרן מטעם הבנקים לסיוע לאנשי המילואים. כזכור, במסגרת דיוני החקיקה שנלוותה לתקציב האחרון, נקבע מנגנון במסגרתו על-רקע רווחיהם החריגים בשנים האחרונות, הבנקים ישלמו למדינה עד 2.5 מיליארד שקל סה"כ בשנים 2024 ו-2025, כאשר הבנקים ישלמו 6% מהרווח שיפיקו על פעילותם בישראל בכל אחת משנים אלה. במסגרת דיוני החקיקה, התחייבו הבנקים לדרישת ועדת הכספים כי יפעלו לטובת אנשי המילואים בעלי עסקים, בתחילה דובר על הענקת הלוואות ולבסוף במסגרת משא-ומתן בין נציגי הוועדה, ח"כ ינון אזולאי וח"כ ולדימיר בליאק לנציגי הבנקים, סוכם על מתן מענקים בגובה 100 מיליון שקל סך הכל לאנשי מילואים עצמאים ובני זוגם העצמאים. סך הסכום לא יפחת מ-5,000 שקל ועד 40 אלף ש"ח לעסק עצמאי זכאי, כאשר את המנגנון תנהל הסוכנות היהודית.

יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני, פתח את הדיון: "במסגרת החקיקה שנגעה לבנקים לפני מספר חודשים, וכדי לנסות להגיע לסיוע לאנשי המילואים ולהקים קרן מטעם הבנקים, הטלנו על חברי הכנסת ינון אזולאי וולדימיר בליאק לקדם את הנושא הזה".

אזולאי: "ההצעה נולדה במסגרת החוק של תוספת המיסוי על הבנקים, הבנקים התנגדו וביקשו שזה לא יהיה כמיסוי, ואנחנו דרשנו שחלק מהכסף יוחזר לציבור. לעניין ההחזרה לציבור, נתנו כמה רעיונות, אחד מהם היה במשכנתאות, נוצרו בעיות, לבקשת היו"ר ישבנו על זה, ובסופו של דבר יצא משהו שאנחנו מחזירים לציבור, חשבנו מה יכול להיות החזר לציבור, והעלנו את אנשי המילואים העצמאיים שפעם אחר פעם הגיעו לוועדה ושקולם נשמע פה, ונוכחו לדעת שבמתווה הפיצויים חלקם לא קיבלו, היה את נשות אנשי המילואים שגם הן באו וזעקו את זעקתם הצודקת, אמרנו שאם יש משהו שהוא דחוף, זה במתווה פיצויים שיוכל לסייע לאותם אנשי עסקים עצמאים, שלא קיבלו התייחסות בחוק הפיצויים. שהגענו להבנות עם הבנקים, בתחילה חשבנו שאולי נכון לתת הלוואה, אבל רצינו כמה שפחות ביורוקרטיה, באו הבנקים עם הצעה של מענק, אני חושב שזה הדבר הטוב ביותר שאפשר, והחלטנו לעשות זאת עם הסוכנות היהודית, שנמצאת במקום הזה מתחילת המלחמה, שסייעה גם לאזרחים וגם לאנשי עסקים מילואימניקים. עלה מענק על-פי קריטריונים, לא פחות מ-5,000 שקל לעסק עצמאי שזכאי. המנגנון שהבנקים תורמים לסוכנות, כדי שהכסף יוכל לעבור בצורה סדירה. ההסכם קובע שיחולק עד הגרוש האחרון. פעלנו עם כלל הבנקים כדי להביא בשורה, אני חושב שזו בשורה טובה, אני מקווה שזה יהיה פתח לאולם גדול, כדי להביא יותר לאנשי המילואים ולכל עם ישראל שתורמים. האוצר לא סייעו לנו, אני חייב לציין, בכל דבר אמרו שהם לא יכולים. אני מודה לח"כ ולדימיר בליאק שסייע, ושנמשיך לעשות למען עם ישראל".

בליאק: "היה מו"מ לא פשוט מול הבנקים, אני חושב שהמתווה שהגענו אליו הוא המתווה הנכון, כי גם מדינת ישראל תקבל את הכסף שרצתה, וגם אנחנו מסייעים פה לאנשים שנושאים בנטל, אלה שיצאו להגן על המדינה והציבור, להם ולמשפחות שלהם, גם להם וגם לנשות אנשי הקבע ולבני הזוג של נשות הקבע. יש פערים בין אנשי המילואים לאנשי הקבע, אני מקווה שהקרן הזו תוכל לסגור קצת את הפער. אבל אני מקווה שהמדינה בכלל תפעל לסגור את הפערים של בני הזוג של אנשי הקבע. היה שיתוף טוב בין האופוזיציה לקואליציה".

[צילום: דני שם-טוב/דוברות הכנסת]

איתן מדמון, מנכ"ל איגוד הבנקים: "אני שמח שאנחנו מסיימים את הליכי הקמת הקרן בסך 100 מיליון שקל. קרן שמעניקה סיוע לחיילי מילואים עצמאים בחרבות ברזל ולבני ובנות זוגם. זו יוזמה של הוועדה הזו, בהובלתם של שני חברי כנסת יקרים, שלמרות חילוקי הדעות הרבים, אני מעריך את פועלם ואת פועלו של יו"ר הוועדה. מותר לחלוק ומותר גם להסכים על פעולות לטובת אוכלוסיות, ובמקרה הזה חיילי המילואים, אני רוצה להודות גם ליועמ"ש הוועדה, שלומית ארליך, על השעות הרבות ועל הרצון שלא לוותר על הגעה לפשרה והסכמה. המערכת הפוליטית לקחה פה את המושכות, ועשתה כמעט את הבלתי יאמן. אני מפרגן גם לאוצר, למרות שהוא הציב קשיים. אני רוצה להודות גם לסוכנות, התפקיד של כולנו שהכסף יגיע כמה שיותר מהר ליעדו".

[צילום: דני שם-טוב/דוברות הכנסת]

ברי רוזנברג, מנהל רגולציה, בנק לאומי: "כשדנו בחוק התשלום המיוחד, הייתי אזרח, מאז גויסתי בצו 8, עד שאתה לא חי את המציאות הזו, ופוגש עצמאים שמספרים ומדברים, אתה לא מבין עד כמה עצמאים נקלעים למצוקה. יש אנשים ששילמו בחיים שלהם, חבר עצמאי אמר שהוא נאלץ לבחור והוא בחר לשלם בפרנסה שלו. זו זכות גדולה, זה מענק ולא להלוואה. יישר כוח לחברי הכנסת ולכל מי שהיה שותף בדבר הזה. אני מגיע מגבול הרצועה ואני חוזר לשם, שנתקלים בחייל מילואים יש להתייחס לא רק לחייל אלא לתא המשפחתי, זה מה שעשינו פה, התייחסות לבן הזוג, לבת הזוג. גם על המדינה וגם על המעסיקים במשק יש להתייחס לבני הזוג".

דורון אלמוג, יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית: "העבודה שנעשתה ראויה לכל שבח, חברי הכנסת, צוות הוועדה, 350 אלף חיילי מילואים גויסו בתחילת המלחמה, חללים, שני שלישים מהצבא הם מילואימניקים, יש לזכור מי הם, הם אנשי משפחה ועובדים, הם תומכים את המשק. בלי צה"ל ואנשי המילואים של צה"ל לא נשרוד, נוכחותם היא קיומית. החלטה לתמוך בהם ובבני משפחותיהם היא חשובה מאוד. קבענו בתנאי הנתינה של הסוכנות 60 ימי מילואים, וירידה במחזור של 10%, גילינו שהממוצע של אלה שהגישו הוא 128 ימי מילואים".

אמירה אהרונוביץ, מנכ"ל הסוכנות היהודית: "המענק מגיע בצורה חכמה ותוך הצעה להסתייעות גם במנטורים, ולאחר מכן מי שצריך גם בהלוואות. אני מניחה שתוך מספר שבועות תחל הקרן לפעול".

[צילום: דני שם-טוב/דוברות הכנסת]

שגית בכנר, פורום נשות המילואימניקים: "אנחנו תא משפחתי אחד, גם שהם חוזרים מהלחימה, אנחנו באי וודאות. אני מבקשת שיינתן מענה בקרן גם לנשים גרושות של אנשי מילואים, ולנשות מילואים שפוטרו מעבודתם".

ליאור גור, פורום העצמאים בהסתדרות: "הוועדה תומכת באופן עקבי בעסקים, לא הפתעה שזה יוצא מפה. אנחנו רוצים שיהיה מיקוד בעסקים בצפון, שיזדקקו גם לסיוע לאחר המלחמה, בפרילנסרים שאינם מעסיקים עובדים, וציבור שלישי זה בעלי עסקים מתחום התיירות ולא זכאים כרגע".

יו"ר הוועדה סיכם את הדיון: "אני מבקש לקדם את הקרן כמה שיותר מהר ולהביא זאת לידיעת הציבור, אני לא מסתפק בסכום הזה, אני מבקש סכום גבוה יותר, לחפש דרך להגדיל את הסכום הזה, אבקש מהאוצר שיתנו יד בדבר הזה. אני מודה לחברי הכנסת ינון וולדימיר שפעלו, בתוך 3 חודשים אנחנו מבקשים שתעדכנו אותנו מה קרה, יכול להיות שיש דברים לשנות ולהוסיף, אני רוצה גם את האוצר בעניין הזה. אם יהיה צורך נקיים דיון נוסף. אני מודה לבנקים השונים, ולסוכנות היהודית".

תאריך:  27/05/2024   |   עודכן:  27/05/2024
עידן יוסף
+לפיד, ליברמן וסער יתאמו מהלכים מול נתניהו וגנץ
00:53 28/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש האופוזיציה ייפגש עם ראשי סיעות האופוזיציה ישראל ביתנו והימין הממלכתי לקדם את הפלת הממשלה  ▪  השלושה לא נפגשו מאז פרוץ המלחמה, והפגישה מגיעה לאחר תקופה של רוגז בין לפיד לליברמן  ▪  במקביל, התקבל הערעור של מפלגת העבודה, והבחירות המקדימות לראשות המפלגה תהיינה סופיות
לפיד וסער בישיבת מליאת הכנסת [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]
+ח"כ מיש עתיד נגד רגב: "דם המתים על הידיים שלה"
23:46 27/05/24  |  עידן יוסף
"הדם של המתים על הידיים שלה והיא צריכה להיות בכלא" - ח"כ בועז טופורובסקי (יש עתיד) מתח ביקורת חריפה על השרה מירי רגב, כשסיפר בנאום בן דקה במליאה על "11 אנשים שהם לא יהלומים ובגלל זה הם מתו" בתאונות דרכים מתחילת השבוע.
+קרנות כספיות: התשואה הגבוהה שמאיימת על הבנקים
23:30 27/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
הצעת חוק בהכנה מבקשת להנגיש את הקרנות הכספיות לציבור הרחב, ובכך לאפשר תחרות עם הפקדונות הבנקאיים  ▪  ועדת הכספים דנה בדרכים להסיר חסמים שמונעים מהציבור להשקיע בקרנות כספיות, כגון היעדר מידע על תשואות צפויות והגבלות על מי שיכול לתווך את המוצרים הללו  ▪  נתוני רשות ני"ע: קרנות כספיות הניבו תשואות גבוהות יותר מפקדונות בבנקים בתקופה האחרונה
האם הבנקים יפסידו את הלקוחות
+אושרו התקנות לעיסוק בכירופרקטיקה
19:48 27/05/24  |  עידן יוסף
ועדת הבריאות אישרה תקנות להסדרת מקצוע הכירופרקטיקה, צעד שיסיים 16 שנות המתנה ויסייע במאבק בשרלטנים. התקנות החדשות מסדירות את היקף ההכשרה הנדרש, הכשרה בפיקוח, מקום ההכשרה והסמכה לעבודה בפיקוח. יו"ר הוועדה, ח"כ יוני משריקי, בירך על המהלך כ"יום בשורה גדול".


+נתניהו: "רוצים דכדוך - תקשיבו לאולפנים, עוצמה - תקשיבו ללוחמים"
19:36 27/05/24  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
ראש הממשלה: "קיבלתי 5 פניות של צוות המשא-ומתן אלי להרחיב את המנדט ולהגמיש את התנאים ונעניתי לכל הבקשות"  ▪  "לפיד וחבריו לא מעלים על דעתם שיש אפשרות לקבל החלטות בניגוד ללחצים מבחוץ"  ▪  ראש האופוזיציה: "כל מה שיש לך להגיד זה 'לא חמאסטן ולא פתחסטן', כי מה שנשאר ממך זה חרוזים"
נתניהו. גיבורינו לא נפלו לשווא [צילום: נועם מושקוביץ/דוברות הכנסת]
+הממשלה הודיעה לכנסת: דין רציפות על חוק גיוס מהכנסת הקודמת
18:33 27/05/24  |  עידן יוסף
במליאת הכנסת נמסרה הודעת הממשלה על רצונה להחיל דין רציפות על הצעת חוק שירות ביטחון (תיקון מס' 26) (שילוב תלמידי ישיבות), התשפ"ב-2022 וכן על הצעת חוק שירות לאומי-אזרחי (תיקון מס' 4), התשפ"ב-2021, שעברו בקריאה ראשונה בכנסת ה-24.


+בשנה"ל הקרובה: ביטוח תאונות אישיות יעלה ל-73 ש"ח
14:02 27/05/24  |  מירב ארד   |   לרשימה המלאה
בשנת הלימודים הנוכחית עמד הסכום על 69 ש"ח אחרי שאושר בוועדה סכום זה לשנה"ל תשפ"ג ולשתי תקופות נוספות  ▪  יו"ר ועדת החינוך ח"כ יוסף טייב דרש ממשרד החינוך להציג תוך 4 שבועות תוכנית לירידה הדרגתית עד לביטול תשלומי ההורים: "תפסיקו להטיל את הטירוף הזה על ההורים"  ▪ 
היו"ר טייב. משרד החינוך היה אמור להציג תוכנית חומש
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אברהם בניהו בצלאל / Avraham Benayahu  Bezalel   אוהד טל   אופיר כץ / Ofir  Katz   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   אושר שקלים / Osher  Shekalim   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתמר בן-גביר / Itamar  Ben Gvir   איתן מדמון   אליהו דלל / Eli Dallal   אליהו רביבו / Revivo Eliyahu    אלמוג כהן / Almog  Cohen   ארז מלול / Erez  Malul   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז ביסמוט / Boaz  Bismuth   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנק לאומי לישראל בע"מ / Leumi Bank LTD   גד איזנקוט / Gadi  Eisenkot   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלית דיסטל אטבריאן / Galit  Distal Atbaryan   גלעד קריב / Gilad Kariv   דבורה ביטון / Dvora  Biton   דוד  ביטן / David Bitan   דורון אלמוג   דן אילוז / DAN Iluz   דני בן יוסף דנון / Dani Danon   ואליד אל הושלה / Waleed  El Hawashla   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חמד עמאר / Hamad Amar   חנוך דב מילביצקי / Hanoch Dov Milwidsky   טלי גוטליב / Tali  Gottlieb   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יונתן משריקי / Yonatan Mishraki   יוסף עטאונה / Youssef  Atauna   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   ינון אזולאי / Yinon  Azoulay   יסמין פרידמן / Yasmin Fridman   יעקב אשר / Yakov  Asher   יצחק קרויזר / Kroizer Yitzhak    יצחק שמעון סרלאוף    ירון לוי / Yaron Levi   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   לימור סון הר-מלך / Limor  Son Har-Melech   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מטי צרפתי הרכבי / Matti  Sarfati Harkavi   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב בן-ארי / Meirav  Ben-Ari   מירב כהן / Meirav  Cohen   מנסור עבאס / Mansour Abbas   משה אבוטבול / Moshe Abutbul   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משה רוט / Moshe  Roth   מתן כהנא / Matan  Kahana   נאור שירי   ניר ברקת / Nir  Barkat   סימון  מושיאשוילי / Simon  Moshiashvili   סימון דוידסון / Simon Davidson   עודד פורר / Oded Forer   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמית הלוי / Amit  Halevi   צבי ידידיה  סוכות / Tzvi Yedidia  Sukkot   צביקה פוגל / Tzvika  Foghel   צגה צנגש  מלקו / Tsega  Melaku   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רון כץ / Ron Katz   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   שלום דנינו / Shalom  Danino   שלי טל מירון / Shelly Tal Meron   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרון ניר / Sharon Nir   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
100 מיליון ש"ח מענקים למילואימניקים: הבשורה של ועדת הכספים
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 25
ועדת החינוך, התרבות והספורט בראשות חבר הכנסת יוסף טייב אישרה (יום ב', 27.5.24) את תעריף תשלומי החובה לשנה"ל תשפ"ה הנוגע לביטוח תאונות אישיות לתלמידים, שיעמוד של 73 ש"ח ויכלול סכומי פיצוי מוגדלים מבעבר.
27/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
ועדת החוקה החלה לאחרונה (22.5.24) להכין לקריאה ראשונה את הצעת חוק עקרונות האסדרה (תיקון - פקיעת אסדרה) התשפ"ג-2023 שיזמו חברי הכנסת דן אילוז ואליהו רביבו.
26/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
בשבוע שעבר, ועדת האתיקה של הכנסת דחתה קובלנה כנגד יאיר לפיד בגין הפצת פייק ניוז. התלונה הוגשה לאחר שיאיר לפיד אמר כי "אין גורם רשמי אחד בעולם שמציע הכרה חד-צדדית בפלשתינים". על בסיס עובדה נטענת זו, יושב-ראש האופוזיציה לפיד הטיח בראש הממשלה נתניהו, "המצאת! המצאת איום שאינו קיים"!
26/05/2024  |  סוזי דים  |   יומני בלוגרים
ועדת החוקה קיימה (23.5.24) דיון ממושך וטעון על הליך תיקון התקנות של ארגון הבריאות העולמי WHO והליכי האשרור על-ידי ישראל לרבות ההשלכות על הליכי החקיקה בישראל. הדיון התקיים, לבקשת שליש מחברי הוועדה, בהשתתפות נציג ארגון הבריאות העולמי בישראל, ובכירי מערכת הבריאות.
24/05/2024  |  עידן יוסף  |   חדשות
הוועדה לביקורת המדינה התכנסה (יום ד',22.5.24) לדיון בנושא ההסדרים של המוסד לביטוח לאומי עם חברות הסיעוד לטיפול בקשישים. במהלך הדיון עלו פרצות חמורות במערכת, במסגרתן חברות הסיעוד גובות מהביטוח הלאומי סכומים גבוהים באופן משמעותי עבור שירותים שאינן מספקות בפועל.
23/05/2024  |  מירב ארד  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
אלי אלון
אלי אלון
לוד הייתה הצומת החשוב ביותר בארץ ישראל בתקופת המנדט בו נפגשו קווי הרכבת - יפו ירושלים שחצו את הארץ לרוחב וקווי הרכבת חיפה - קנטרה שחצו את הארץ לאורך וקישרו אותה למצרים
רון בריימן
רון בריימן
תזכורת לבני גנץ: מצב החירום עדיין קיים, ואף מחמיר    מכתבי ההתפטרות של שרי המחנה הממלכתי צפויים להיכנס לתוקף רק למחרת חג השבועות    אם כך, עדיין לא מאוחר מדי לנתניהו ולגנץ - ולא רק ל...
דן מרגלית
דן מרגלית
עד היום אני סבור ש"ירושלים של זהב" הוא ההמנון הראוי לישראל גם אם פה ושם ניתן להחליף מילה
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il