|   15:07:40
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
האם ניתן לקיים צוואה על בסיס העתק הצוואה?
קבוצת ירדן
מים זורמים, נחת מתמשכת: מזרקות ומפלי מים כמקור לרווחה בגינה

במערכת הפוליטית מגנים; המפלגות החרדיות מגבות

שר האוצר על הגזענות של סגנו: "נדהמתי"

סגן השר יצחק כהן משס תקף את ח"כ אלכס קושניר מישראל ביתנו: "אתה עדיין עולה חדש עם מבטא רוסי כבד, ובא מהתרבות שבה חינכו אותך לאנטישמיות" בהמשך התנצל בחצי פה: "לא התכוונתי לפגוע. אם פגעתי - מתנצל"
13/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
[צילום: ערוץ כנסת]
כהן. מבטא רוסי כבד [צילום: עדינה ולמן/דוברות הכנסת]

איציק המתנשא
על ארס הגזענות שנטף מפיו של סגן שר האוצר יישפך לא מעט דיו. אך מעטים ידברו על אופיו של האיש. התנצלותו המעושה והמאוסה בנוסח ה"סליחה אם פגעתי" מעידה מיהו בדיוק איציק כהן, ח"כ שבמשך שנים רבות משמש כסגן שר, ורואה עצמו מורם מעם.
במשך שנים הוא עולה להשיב במליאה לשאלות חברי הכנסת. עד לפני הקורונה גם בירך "שהכל", לגם מכוס המים המונחת לפניו והחל את נאומיו. הייתה זו הברכה האחרונה לכל אורך הנאום.
בתדמית "סחבקית" הוא מחייך לכולם, מה שלא מונע ממנו לעקוץ את חבריו למליאה, לעקוץ אותם ולסנוט באירוניה. יצחק כהן מזלזל בחברי הכנסת כדרך שגרה, וברגע שעליו לקרוא מן הכתוב את התשובות הענייניות שנמסרות לו מגורמי המקצוע במשרד, הוא מגביר את הקצב, קורא במהירות באופן שאפילו במחלקת הפרוטוקולים של הכנסת מתקשים לתמלל את דבריו, והכל תוך בליעת מילים. אם להשתמש בלשונו: "גועל נפש".
הגזענות שגילה במליאה היא רק נגזרת של מידת ההתנשאות שמאפיינת אותו. ההתבטאות המקוממת על מבטאו הרוסי הכבד של ח"כ קושניר לא הפתיעה אפוא את מי שעוקב אחרי כהן. זה האיש - אם אין דרך ארץ אין תורה. מה שהפתיע הוא התעוזה שלו להרחיק לכת, ודברים שאנשים אולי מרשים לעצמם לומר בחדרי חדרים, הוא מרשה לעצמו קבל עם ועולם - כנציג ממשלת ישראל - על דוכן הכנסת, מהמקפצה.
▪ עידן יוסף

גינויים במערכת הפוליטית לדבריו הגזעניים של סגן שר האוצר, ח"כ יצחק כהן (שס). שר האוצר ישראל כ"ץ צייץ בטוויטר: "נדהמתי מדבריו נגד ח״כ אלכס קושניר ונגד העלייה מרוסיה ואני מגנה אותם בכל תוקף. העלייה ממדינות בריה״מ לשעבר תרמה תרומה מכרעת לעקרון קיבוץ הגלויות, ולחיזוקה ופיתוחה של מדינת ישראל".

מוקדם יותר, פנה סגן השר כהן מעל דוכן המליאה לח"כ קושניר, בטון מזלזל: "קושניר, חברי, אתה אשקלוני. בוא אני אלמד אותך משהו. אתה עדיין עולה חדש, אתה עדיין עם מבטא רוסי כבד. אתה עדיין בא מהתרבות שבה חינכו אותך לאנטישמיות. תירגע. תירגע. אתה כבר בארץ ישראל, שירת בצה"ל, היית מנכ"ל. תירגע. תנתק מהמקור מאיפה שהגעת. אל תיתן נאומים אנטישמיים, תשתחרר מזה. תשתחרר. תשתחרר. תתביישו לכם. תשתחררו מהדבר הזה. תפסיקו לרדוף חרדים, הם לא עשו לכם שום דבר. בזכותם אתם חיים בכלל. בושה. בושה".

הדברים נאמרו במסגרת הצעה לסדר שהגיש קושניר בנושא "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא: תקצוב הישיבות ככלי להשגת מטרות פוליטיות בתקופת משבר הקורונה". קושניר עשה לחברי הכנסת החרדיים תרגיל, וציטט מדברים שאמר בנימין נתניהו בשנת 2003 כאשר שימש כשר האוצר: "אני מאמין בכל ליבי שהסיבה להכנסה למעגל העוני המתמשך היא מדיניות הקצבאות המפליגות, שהוציאה דורות שלמים ממעגל העבודה. אדם מפסיק לעבוד, מפסיק להאמין ביכולתו להתפרנס. קצבאות הילדים הביאו אוכלוסיות שלמות בציבור הערבי והחרדי לכך שמה שהבן-אדם עושה כעבודה הוא בעצם ילדים. הוא עושה ילדים. אחר כך הוא יגדל ילדים שתפקידם לעשות ילדים". קושניר, שהבהיר כמה פעמים כי מדובר בדברים של נתניהו ולא לו, שוסע בקריאות ביניים מכיוון חברי הכנסת של שס ויהדות התורה.

קושניר הגיב לדברי כהן, ואמר: "אז אני אומר שברגע שנגמרים הטיעונים לגופו של עניין, מתחילים לדבר לגופו של אדם. קל לכם לתקוף אותי. אבל אתם, משום מה, לא העזתם לתקוף את ראש הממשלה נתניהו כשהוא אמר את הדברים שציטטתי עכשיו". עוד הוסיף: "אדוני סגן השר, אני רוצה להגיד לך שאני חושב שכולנו נמצאים כאן בזכות התורה ובזכות המסורת, אבל באותה נשימה אני רוצה להגיד לך שלא יכול להיות מצב שיש במדינת ישראל 130,000 אברכים ורק כ-4,000 עתודאים. יש פה עיוות".

גם סמוטריץ' גינה

למגנים הצטרף ח"כ בצלאל סמוטריץ', שאמר במליאה: "בעמדות הבסיסיות אני מאוד לא מסכים עם חבר הכנסת קושניר על הביקורת שלו על תלמידי הישיבות והאברכים והתקציבים שהמדינה צריכה לתת להם. אני כואב מאוד את דבריו, אבל אני כואב הרבה יותר - ואני לא יכול שלא למחות - על דבריו של סגן השר איציק כהן בפתח הדברים, שרמזו לעובדה שחבר הכנסת קושניר עלה מברית המועצות, על המבטא שלו. אני אומר לכם, ואני בוכה משמחה כשאני שומע ברחוב הישראלי את המבטא של עולי ברית המועצות ואת המבטא של עולי אמריקה ואת המבטא של עולי אתיופיה ואת המבטא של עולי ארצות המזרח ואת המבטא הרומני של המשפחה של אימא של אשתי. נתווכח ונחלוק בלי חס וחלילה לרמוז לאיזושהי פטרונות או התנשאות של מי שעלה כמה שנים קודם".

ח"כ יבגני סובה אמר: "זה נקרא לרדת לרמות הכי נמוכות לא רק של גזענות, גם של בורות. כי באולם הזה, ב-72 שנה של מדינת ישראל, ישבו ראשי ממשלה שלא רק שדיברו במבטא רוסי אלא נולדו באימפריה הרוסית. דוד בן-גוריון, איזה מבטא היה לדוד בן-גוריון, איזה מבטא היה לו? משה שרת דיבר במבטא. לוי אשכול דיבר במבטא. אפילו אריאל שרון דיבר במבטא - אגב, ההורים שלו משם. ההורים של יצחק רבין משם. חברים, אם אתם תספרו כמה ראשי ממשלה היו בהיסטוריה של מדינת ישראל שדיברו במבטא רוסי, אז זה השיעור ההיסטורי האמיתי שראש הממשלה צריך לתת לכל הח"כים ולכל עם ישראל.

"אפילו לא נתתם לסיים לדבר, וישר קפצתם. וגם כשאנחנו מצטטים את נגיד בנק ישראל, שמדבר על המצב הכלכלי ומדבר על התעסוקה במגזר שלכם, אתם קופצים. ישר נשרף לכם הפיוז. תתמודדו עם העובדות, לא עם המבטא, לא עם ארץ מוצא ולא עם ארץ לידה. והעובדות, מה לעשות, מדברות בעד עצמן, העובדות מדברות בעד עצמן. והעובדות הן קשות בשביל המגזר שלכם".

גם יתר הח"כים בישראל ביתנו גינו את הדברים של סגן השר במהלך הדיון. ח"כ אלי אבידר אמר: "תתבייש לך. אתה מבייש את המורשת הספרדית. ירדת נמוך". ח"כ עודד פורר אמר: "ירדת מהפסים לגמרי. מה קרה לך? איציק, אתה מדבר שטויות". יוליה מלינובסקי החריפה את הטון: "אנטישמי. אנטישמי. אתה נגד עולים מברית המועצות. אתה אנטישמי", והיו"ר אביגדור ליברמן אמר: "אני רוצה להגיד לגבי אלכס קושניר, שהוא גם תושב אשקלון: בדיוק כמו סגן השר איציק כהן, הוא באמת עלה למדינת ישראל, שירת בגבעתי, היה מ"פ בגבעתי; אחר כך, עוד כמה שנים טובות, עבד בכוחות הביטחון, במשרד ראש הממשלה ואני חושב שבאמת אנחנו צריכים להיות גאים באותם אנשים שעולים למדינת ישראל, משרתים בצבא, עושים מילואים, עובדים ומשלמים מיסים".


ח"כ משה גפני (יהדות התורה) התייחס לדברי קושניר: "עומד פה נציג - יכול להיות שהוא לא יודע מה עמדת המנהיג שלו, אבל אם הוא יודע, אז מה זה שהוא עומד פה ומדבר על זה שלחרדים נולדים ילדים ואחרי זה לילדים האלה נולדים עוד ילדים. את הנאומים האלה אני מכיר מאירופה. את הנאומים האלה אני מכיר ממקום שאני לא יכול לשמוע את זה".

איש מבין חברי הכנסת החרדיים לא גינה את האמירה הגזענית, אך לאחר הדיון, הביע כהן חרטה חלקית על דבריו ופרסם התנצלות רפה, שבה נאמר: "לא התכוונתי חלילה לפגוע בעולים או בדוברי הרוסית עם או בלי מבטא, לכולנו היה מבטא. אז אם פגעתי, אני מתנצל. עם זאת, הסרטונים שח"כ קושניר ואחרים מפרסמים בשפה הרוסית ברשתות החברתיות מלאות בהסתה נגד הציבור החרדי ובאמירות פוגעניות מאוד. על כך התרעמתי".

תאריך:  13/08/2020   |   עודכן:  13/08/2020
עידן יוסף
+החוק לפיקוח על המעונות אינו מיושם כבר שנתיים
11:47 13/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
התקנות לא הוגשו לאישור הוועדה לזכויות הילד, משרד העבודה והרווחה לא הכין מנגנון לתמרוץ המעונות שיתקינו מצלמות וקיימים רק 23 תקני מפקחים למרות שנחוצים כ-80  ▪  יו"ר הוועדה לזכויות הילד: הוועדה רואה את הסחבת והעיכוב באישור התקנות כביזוי החוק וזלזול בילדינו
הפגנה בדרישה לפיקוח על המעונות [צילום: מרים אלסטר/פלאש 90]
+האם הקורונה תעשה אותנו אכפתיים יותר איש לרעהו
11:35 13/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
מחקר חדש מגבעת חביבה ואוניברסיטת חיפה שהוצג בוועדת הקורונה, רואה במשבר הזדמנות לשיתוף פעולה בין רשויות, קבוצות באוכלוסייה ובניית החוסן האישי והלאומי  ▪  יו"ר הוועדה: צריך לראות בראשי הרשויות שותפים מרכזים וראשיים בהתמודדות עם המשבר, ולשתף את הציבור ולרכוש את אמונו
([צילום: אוליביה פיטוסי/פלאש 90])
+יציבות הבית באחריותנו
11:10 13/08/20  |  תהלה פרידמן   |   לרשימה המלאה
נאום בכורה של חברת כנסת מטעם מפלגת כחול לבן במליאת הכנסת [כ"א באב תש"ף, 11.08.2020]
([צילום: עדינה ולמן/דוברות הכנסת])
+יש עתיד: כחול לבן לא ביקשה שנדחה הצעת החוק נגד נתניהו
08:46 13/08/20  |  עידן יוסף
גורמים בכחול לבן טוענים כי הציעו ליש עתיד לדחות בשבוע את ההצבעה על החוק שמונע מנתניהו לכהן כראש ממשלה, ובתמורה ישקלו לתמוך בה (אחרי שיידעו אם יש הסכמה בנושא התקציב, אך ביש עתיד סירבו. לדביהם, הדבר מוכיח שהם יותר רוצים להביך את גנץ מאשר למנוע מנתניהו לכהן כראש ממשלה. מנגד, ביש עתיד אומרים כי אנשי כחול לבן כלל לא פנו אליהם (כאן חדשות).
+חוזרים בשאלה לא זכאים להטבות יוצאי החינוך החרדי
23:48 12/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
חרדים החוזרים-בשאלה המשרתים ביחידות כלל-צה"ליות - אינם זכאים להשלמת השכלה כמשרתי המסלולים החרדיים  ▪  יו"ר ועדת העלייה והקליטה: "אין צורך להגדיר מיהו חוזר-בשאלה, יש להתייחס לכל מי שלמד שנתיים בחינוך החרדי כחרדי - ולהשוות את תנאיו"
(אילוסטרציה)
+משרדי הבריאות והאוצר מעכבים הכרה
בתארים אקדמיים רפואיים מצפון אמריקה
23:26 12/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
תואר שווה-ערך לדוקטור מארה"ב משתכר כבעל תואר ראשון בישראל  ▪  האם יושוו תארים אלו - לאלו בישראל  ▪  משרד החינוך לא מוכן עדיין להכיר בלימודים תיאורטיים מקוונים, ולו לשעה אחת - למרות שההתנסות המעשית תתקיים בפועל
(אילוסטרציה)
+השירות הלאומי: כבר לא 12 בנות בדירה
23:26 12/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
יו"ר ועדת העלייה והקליטה דורש: לא יותר משש בנות בדירה. אגודה שלא תעמוד בכך - לא תקבל בנות-שירות  ▪  בדיון נחשף: רכזות פגשו בנות רק פעמים בודדות בשנה, ויש כאלו שלא ביקרו מעולם בדירותיהן
(בנות שירות [צילום אילוסטרציה: יוסי פורת])
+הקורונה הנפשית: עלייה של 25% באיומי התאבדות
23:25 12/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
170 אלף פניות התקבלו במוקד המצוקה של ער"ן מאז פרוץ המשבר, מתוכן 3,700 פניות אובדניות  ▪  "אין כרגע מערכת ציבורית מתפקדת", מזהירים בוועדת הקורונה נציגי הפסיכולוגיה הציבורית  ▪  יו"ר הוועדה: זאת תהיה המגיפה-שאחרי-המגיפה - וכולנו נידרש לה
(יד עזר לפני שישלחו יד בנפשם [צילום: AP])
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אביגדור (איווט) ליברמן / Avigdor  Liberman   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איציק כהן, משרד אדריכלים / Itshak Cohen, Architects Office   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי אבידר / Eli Avidar   אלי כהן / Eli Cohen   אלכס קושניר / Alex Kushnir   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריאל שרון / Ariel Sharon   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   בצלאל סמוטריץ' / Bezalel  Smotrich   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   דוד בן-גוריון   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יבגני סובה / Yavgeni Sova   יהדות התורה והשבת   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוליה  מלינובסקי / Yuliya Melinovsky   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   יצחק כהן / Yitzhak  Cohen   יצחק רבין / Rabin Yitzhak   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   ישראל ביתנו   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   ממשלת ישראל / Israel Government   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משה  שרת / Moshe Sharet   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
שר האוצר על הגזענות של סגנו: "נדהמתי"
תגובות  [ 7 ] מוצגות   [ 7 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
כותרת התגובה שם הכותב שעה    תאריך
1
נחמיה תנא
13/08/20 09:00
2
שלומית רז
13/08/20 13:06
3
הגוי..
13/08/20 13:41
 
שלומית רז
13/08/20 16:47
 
הגוי..
13/08/20 19:05
4
משפטן בכיר
13/08/20 13:54
5
יאקי
16/08/20 09:02
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
ועדת העלייה והקליטה שבה ודנה (יום ב', 10.8.20) בהשוואת תנאי שירותם של חיילים בודדים, חרדים החוזרים-בשאלה, לאלו המשרתים במסלולים החרדיים. לדברי יו"ר הוועדה, דוד ביטן, בשנים האחרונות משרתים בצה"ל חיילים חרדים המטופלים במנהלת החרדים. כמו-כן חרדים משרתים בכלל יחידות צה"ל.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
יהודים רבים מצפון אמריקה מתדפקים על שערי הארץ, אך מתברר כי קיבעון מחשבתי במשרד הבריאות, חקיקה מיושנת והסתדרות שאינה נלחמת עבור העובדים עלולים למנוע מבעלי תארים רבים להיקלט בישראל. כך התברר השבוע (יום ב', 10.8.20) בוועדת העלייה והקליטה.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
דירות ישנות ורכזות שלא מתפקדות, אלו חלק מהתנאים איתן בנות שרות לאומי מתמודדות, אך היום (ד', 12.8.20) דנה ועדת העלייה והקליטה בתנאיהן של הבנות-העולות המשרתות במסגרת זו.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
היקף המצוקה הנפשית בישראל עקב משבר הקורונה, אובדן התעסוקה, היעדר האופק לשינוי קרוב והשינוי החד בהתנהלות החברתית, עלה (יום ב', 10.8.20) חלקית בדיון בוועדת הקורונה על תפקודו של מערך הפסיכולוגיה הציבורית. יו"ר הוועדה, יפעת שאשא-ביטון, הדגישה כי המתח והחרדה שמביא עמו המשבר מקיפים אוכלוסיות כה-רבות: מבוגרים בגלל הבדידות והחרדות, ילדים ובני נוער המתקשים להתמודד עם המציאות המאיימת והמשתנה, המתח וחוסר הוודאות הכלכלית של הוריהם, צוותים רפואיים, ילדים הנמצאים בבידוד ועוד. "לצערנו, כל ניסיוננו לקבל נתונים מהימנים ממשרד הרווחה - עלה בתוהו. הועברו נתונים חלקיים, עם פערים גדולים מאד, ולכן לא ניתן לדון על בסיס נתוני-אמת, אך על סמך הערכות מנתוני הארגונים השונים, יש עליה במספר הפניות ובמקרי האובדנות על-רקע המצב הכלכלי, הבריאותי והנפשי. זאת תהיה המגיפה-שאחרי-המגיפה - וכולנו נידרש לה", אמרה.
12/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בית המשפט העליון יכריע בשאלת מינוי נציגי הכנסת לוועדה לבחירת שופטים, על-פי שתי נקודות מרכזיות: האם קיים נוהג חוקתי לפיו אחד הנציגים הוא איש אופוזיציה, ואם כן - האם וכיצד ניתן לאכוף אותו בפועל. כך עולה מהדיון בבג"ץ (יום ד', 12.8.20) בשלוש עתירות בנושא.
12/08/2020  |  איתמר לוין  |   חדשות
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
חאן אל אחמר [צילום: ג'מאל עוואד/פלאש 90]
אביעד ויסולי
ראשי מדינות בכל העולם מסתכלים כעת מה תעשה ישראל    אם התגובה שלנו תהיה בכיינית יתייחסו אלינו בעולם בזלזול ויחריפו את הצעדים
איתמר לוין
איתמר לוין
קיים קשר ישיר בין הבקשה להוציא צווי מעצר לנתניהו וגלנט לבין "הרפורמה המשפטית"    כיצד נתניהו נותן לסינוואר את המטרה האסטרטגית לשמה יצא למלחמה
דן מרגלית
דן מרגלית
הפרופסור שקמה ברסלר חזרה הלילה למקומה בראש ההפגנות לאחר ראיון שהעניקה שלשום לטלוויזיה    איננו עקורים בארצנו, אמרה ברסלר שהיא שילוב של מדע ואהבת הארץ, מכון ויצמן ועמק יזרעאל
אפרים הלפרין
אפרים הלפרין
אנו רגילים לומר שנתניהו פועל מאינטרס פוליטי    כל פוליטיקאי טוב פועל מאינטרס פוליטי כמו שכל כדורגלן שואף לנצח אלא אם הוא כשלון אטומי, או אם מכר את המשחק    ההבדל בין נתניהו לאחרים הו...
יגאל יששכרוב
יגאל יששכרוב
התגבשה שותפות אסטרטגית, המקיפה קשת של יוזמות, בין היתר, טיילת ומסלולי רכיבה על אופניים    צעד משמעותי לעבר עתיד מזהיר
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il