|   15:07:40
דלג
  עידן יוסף  
מועדון VIP
להצטרפות הקלק כאן
בימה חופשית ב-News1
בעלי מקצועות חופשיים מוזמנים להעביר אלינו לפרסום מאמרים, מידע בעל ערך חדשותי, חוות דעת מקצועיות בתחומים משפט, כלכלה, שוק ההון, ממשל, תקשורת ועוד, וכן כתבי טענות בהליכים בבית המשפט.
דוא"ל: vip@news1.co.il
כתבות מקודמות
קבוצת ירדן
תכשיטים לקחת לחופשה בחו״ל בחג הפסח
כתיבת המומחים
מה צריך לדעת כשמתכננים חופשה באילת?

גלנט: "קרוב ל-20 אלף בקשות לאיוש 6,500 משרות הוראה חדשות"

כמו-כן, הודיע שר החינוך: "יוקצו משרות פרישה למורים וגננות בסיכון" יו"ר הוועדה לביקורת המדינה: "לא רלוונטי לדבר על למידה מרחוק כאשר חצי מבתי הספר כלל לא מתוקשבים"
24/08/2020  |   עידן יוסף   |   חדשות   |   כנסת 23   |   תגובות
[צילום: דוברות הכנסת]
השר גלנט והיו"ר שלח [צילום: יונתן סמייה/דוברות הכנסת]

היערכות משרד החינוך לקראת פתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא, בצל נגיף הקורונה: הוועדה לענייני ביקורת המדינה אירחה (יום ב', 24.8.20) לדיון בנושא בוועדה את שר החינוך יואב גלנט וצוות משרדו שהציגו בפני הוועדה את שלבי התוכניות בפתיחת שנת הלימודים בכל הגילים. כמו-כן, עסקו בוועדה בשערוריית הפחתת תשלומי ההורים שטרם אושרה בוועדת החינוך וכן בנושא העסקת מורים וגננות בסיכון.

יו"ר הוועדה, ח"כ עפר שלח: ״הנקודה המדאיגה שעלתה בדיון מספר פעמים: מערכת החינוך נכנסת לשנה מאתגרת במיוחד, ולמרות משאבים שהושקעו בעבר, קיימים חוסרים גדולים אל מול הסיטואציה של חיים בצל הקורונה. בדיון הקודם שקיימנו בנושא כאן בוועדה, משרד החינוך הציג נתון שמצביע על כך שכחצי מבתי הספר לא מתוקשבים. לכן, כל הדיבור על לימוד מרחוק, לא רלוונטי במקרה שלהם.

"החשש המרכזי שלי לקראת פתיחת שנת הלימודים הוא: שבאחד בספטמבר אנחנו נעמוד בהרבה נקודות מול שוקת שבורה ואם התחושה תהיה של כישלון חמור, גם התוכניות שמשרד החינוך הציג, לא יצאו אל הפועל. הוועדה תמשיך לעקוב אחרי הנושא".

השר גלנט פתח את הישיבה בדברים לצוות החינוכי לימים אלו: "אנחנו בסיטואציה לא שגרתית בכלל, אך לצד הבעייתיות שמתי לעצמי שלושה יעדים שצריך לאזן ביניהם - בריאות התלמידים, חינוכם והקניית השכלה ודעת. הייתי רוצה שהילדים לא ירגישו שמתחוללת סערה מעלינו והכל יושת עלינו המבוגרים. מערכת החינוך היא עוגן של יציבות מייצבת של תלמיד וכל משפחה ובמיוחד את הכלכלה בישראל. הגורמים החשובים ביותר הן הגננות, המורות המורים וכל מי שבא באופן ישיר במגע עם התלמידים. הראשונים שמגיע להם מילה טובה על כל מה שקרה בשנה החולפת - הם אלו הצוות החינוכי".

בהיערכות המשרד לתוכניות המיוחדת בפיצול הכיתות והלימוד מרחוק, אמר: "העיקרון מבוסס על למידה מרחוק ומקרוב. הגודל המקסימלי של כיתה יהיה עד 18 תלמידים ובהרשאות מיוחדות עליה ל-20 באישור מנהל המחוז -22 באישור המנכ"ל ומעל זה באישור השר וכמובן בהסכמת משרד הבריאות. יינתן מענה מיוחד לאוכלוסיות מיוחדות ויהיה מענה שכביכול מנותק מהקורונה ויהיה מענה שלם. בכיתות ג'-ד' יהיה פיצול לראשונה ולצורך זה גויסו עובדי הוראה והם ילמדו מקרוב כיוון שהם לא יכולים ללמוד ללא פיקוח. תלמידי ה'-י"ב מאפשרים לפחות יומיים בשבוע בבית הספר".

"עם המסלול הזה", אמר השר בוועדה, "אנו רצים לאורך כל הדרך מעכשיו, אא"כ יימצא חיסון או להפך אם מדרדרים להתפרצות חמורה שאז כבר הכל יהיה בסגור ואז מערכת החינוך ממילא גם. אבל כל עוד הדברים פועלים ואין סגר, מערכת החינוך תפעל. המדינה הקצתה לנושא - 4.2 מיליארד שקל. התוכנית שלי הייתה עם 9 מיליארד שקל לפצל את הכיתות החל מגני הילדים, אלא שהמומחים טענו שאין צורך בכלל לפצל שלושת שכבות הגנים ובכיתות א' ו-ב'."

על תגבור צוות ההוראה בגלל הפיצול, סיפר השר כי "6,500 מורים יבואו על בסיס של הרחבת משרות או גיוס עובדים חדשים ממשרד החינוך. הרשות העירונית יכולה להוסיף עוד 6000 עוזרי הוראה שתגייס אנשים שכשירים לעבוד עם ילדים אבל הם לא מורי הוראה בהגדרתם. אנחנו לא נמצאים בחוסר בנושא זה אלא רק צריך להחליט את מי לבחור - הוגשו כבר קרוב ל-20 אלף בקשות".

בנוגע ללמידה מרחוק, אמר גלנט: "משרד החינוך יוסיף אמצעים טכנולוגים ותקשוב כגון מצלמות וכו' ב-1,600 בתי ספר חדשים, ומשדרגים 1,900 בתי ספר שכבר מתוקשבים. הוצאנו קול קורא לתקשוב בתי הספר - העיקרון הבסיסי שככל שיש פחות ובית הספר חלש ומגיע מרקע סוציואקונומי נמוך יותר, הוא יקבל ראשון את המחשבים והתקשוב. הכל ילך לפי מדד הטיפוח של בית הספר. כך ייצא לדוגמה שבעשירון התחתון משרד החינוך ייתן ל-3 העשירונים התחתונים מחשב לכל 6 ילדים, ב-3 העשירונים הבאים יהיה 1 ל-7 ילדים ול-3 העשירונים הבאים מחשב ל-8 ילדים ובעשירון העליון יהיה מחשב ל-50 ילדים. ההערכה היא שחסרים מחשבים של 10 אחוז כ-150 אלף מחשבים. לפי מחקר שנערך במשרד החינוך 20 אחוז מהלמידים לומדים טוב יותר מרחוק ו-80 אחוז לומדים פחות טוב. משרד החינוך נמצא בסיג ושיח עם הסתדרות המורים בנושאים שונים והסוגיות יפתרו, הערכתי שיגיעו לפתרון בעניינים האלה".

בנושא תשלומי ההורים, אמר כי "הוסרו סעיפים שנמצא שהם לא התממשו או ככאלה היוצרים עומס במתווה שנוצר הופחתו תשלומי ההורים במאות שקלים למשפחה, הוכנסו בפעם הראשונה פעימות בגבייה ויצרו פתרונות לגביית יתר והיקף הגבייה הקיים יאפשר לקיים פעילויות חברתיות כמו העשרה טיולים חוגים וסדנאות שונות. המתווה שהובא מדבר על הפחתה בסל התרבות של 10 אחוז והפחתה של 50 אחוז באירועי סוף שנה הצמצום הוא משמעותי".

שר החינוך תקף את התנהלות יו"ר ועדת החינוך בנושא ואמר: "בקריטריון שאני קבעתי, הממלכתיות והחינוך קודמים לפוליטיקה. זה מהלך פוליטי ציני של יו"ר הוועדה על-מנת לזכות במחיאות כפיים מההורים. זה פשוט עניין פוליטי, ועדת החינוך מחפשת סיבה לריב מטעמים פוליטיים על חשבון ציבור ההורים".

לשאלת עדנה דוד, סגנית יו"ר הסתדרות המורים, מה תוכנית המשרד לעשות אם ההכרזה על סכסוך עבודה בגלל מורים וגננות שמצאים בסיכון בריאותי שלא יכולים לשוב ולעבוד והם ללא הסדר בנושא, אמר השר: "ישבתי אתמול ישיבה ממושכת עם פרופ' גמזו ודנו בין היתר לגבי זה. ייצא בקרוב מסמך שמאפשר להם עמידה מרחוק בכיתה ומסכה וזה ייתן את המענה. כמו-כן, יוקצו משרות פרישה לאוכלוסייה בסיכון. מקווה שכולנו נתיישר בעניין ונגיע לפתרון".

עדנה דוד מהסתדרות המורים, אמרה בתגובה: "אין מורה שיכול ללמד ללא קרבה לתלמיד. א"א שלא לבדוק מטלות ולא להפריד בין ניצים וכדו'"

מירום שיף, יו"ר הנהגת הורים ארצית, תקף את ההחלטה לפיצול בימי הלמידה, "ילדים בכיתות ה' ואילך ילמדו 4 ימים בשבוע מהבית בגלל שכיתות ג-ד לומדות בקפסולות בזמן שהם אל מסכנים כשילמדו ביחד. בגלל זה ילדים של כיתות הו-ו' יישארו בבית ויהיו חשופים לכל הסכנות באינטרנט. אנו כהנהגת הורים ארצית לא יכולים לקבל את הדבר הזה. היקף ההדבקות בכיתות ג'-ד' הם כשלישי מהנתונים באוכלוסייה ולא ברור למה יוצרים קפסולות ההחלטות חייבות להיות מבוססות נתונים. בריאות זה לא רק קורונה - זה גם הפן החברתי הרגשי וילד היושב בבית זה מסוכן לא פחות".

אומדן תשלומי הורים במערכת החינוך בשנים 2016-2012 / מסמך
מסמך זה עוסק בתשלומי הורים במערכת החינוך, ומוצגים בו סוגי תשלומי ההורים המותרים לגבייה, תשלומי הורים בשנת 2016 לפי חמישוני הכנסה ולפי שלב חינוך, ואומדן של סך תשלומי ההורים שניגבו במערכת החינוך . בשנים 2016-2012 ( 6 עמ')

תאריך:  24/08/2020   |   עודכן:  24/08/2020
עידן יוסף
+יעלון: הממשלה סידרה לעצמה עוד 120 ימי שיתוק
22:52 24/08/20  |  איציק וולף
ח"כ משה יעלון תקף את ראש הממשלה ואת יו"ר כחול לבן וטען כי כאשר האבטלה גואה, העסקים קורסים, הנגיף ממשיך לתקוף - הממשלה המנופחת והמנותקת סידרה לעצמה ולאזרחי ישראל עוד 120 ימי שיתוק, "כדי לשרת את ראשיה ולא אתכם", כלשונו.
+ח"כ בנט: הממשלה מנוכרת וכושלת, הגיע הזמן למנהיגות חדשה
21:31 24/08/20  |  איציק וולף
ח"כ נפתלי בנט אמר הערב כי מעולם לא היתה לישראל ממשלה כל כך מנוכרת לאזרחיה, כל כך עסוקה בעצמה, כל כך מסורבלת, כל כך לא חכמה, כל כך לא מקצועית, כל כך מעוררת מבוכה, כל כך כושלת בביצוע, כלשונו.

"אפשר אחרת. הגיע הזמן למנהיגות חדשה לישראל", צייץ בחשבון הטוויטר שלו.
+האוזר: ניתן לפתור המחלוקות בחודשים הקרובים
21:12 24/08/20  |  איציק וולף
יו"ר ועדת החוץ והבטחון, ח"כ צבי האוזר (דרך ארץ), ברך את כל חלקי הקואליציה שהודיעו על תמיכתם בחוק של דרך ארץ למניעת בחירות רביעיות.

"ניתן לפתור המחלוקות בחודשים הקרובים, לשקם את האמון ולאחד שורות אל מול אתגרי הבטחון הכלכלה והבריאות. זו דרכה של דרך ארץ וזו צריכה להיות דרכה של ממשלת ישראל", טען.
+ח"כ פרומן: נתניהו וגנץ מובילים לעוד 120 ימי כאוס
21:03 24/08/20  |  איציק וולף
ח״כ אורלי פרומן (יש עתיד-תל״ם) טוענת כי הליכוד וכחול לבן לא מונעות בחירות אלא מובילות את המדינה לעוד 120 ימי כאוס. זאת, בעקבות הודעות נתניהו וגנץ כי מפלגותיהם יצביעו בעד דחיית מועד אישור התקציב.

״עכשיו, אחרי שהליכוד וכחול לבן ''סיימו'' לריב על התקציב, על המינויים, על הסיכומים והכל תוך חוסר אמון משווע המלווה בטריקים ושטיקים... אתם חושבים שהם יתפנו לטפל במשבר הכלכלי והבריאותי במדינה או שזה עדיין מוקדם מדי? כי הם לא באמת מנעו בחירות, אלא מובילים אותנו לעוד 120 ימי כאוס״, אמרה.
+פשרת האוזר אושרה, 120 ימים לתקציב
20:36 24/08/20  |  איציק וולף   |   לרשימה המלאה
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק לדחיית המועד האחרון לאישור התקציב  ▪  נתניהו: הנחיתי את חברי הכנסת של הליכוד להצביע בעד ההצעה  ▪  גנץ: אם יהיו בחירות - יישפך דם בבחירות, לא ניתן לקחת את ישראל לבחירות - נצביע בעד דחיית התקציב
גנץ ונתניהו בהצבעות, הערב בכנסת [צילום: יהונתן סמיה, דוברות הכנסת]
67 הצביעו בעד, 37 התנגדו [צילום: יהונתן סמיה, דוברות הכנסת]
+אין מניעה להתחיל אכיפת צריכת זנות
19:49 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
המשרד אומר כי רמת המענים הניתנת לאוכלוסייה בזנות מאפשרת התחלת אכיפת חוק איסור צריכת זנות  ▪  ח"כ מיכאלי: מזעזע שחוד החנית של אכיפת החוק החשוב הוא מי שמחבל בו. הוועדה קוראת לשר אוחנה להתעשת
(ח"כ מרב מיכאלי [צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת])
+אוחנה: האם גם בית המשפט העליון שלי?
17:04 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
במהלך דיון שהתקיים בוועדת הפנים לגבי נהלי עבודת משטרת ישראל בזמן הפגנות אשר התקיים בוועדת הפנים של הכנסת, אמר השר לבט"פ כי הגברת אכיפת החוק באה בעקבות הוראת בית המשפט  ▪  ניצב דורון ידיד: אלימות המשטרה שתועדה לא משקפת את המציאות: "קל מאוד לתקוף אותנו"
([צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת])
[צילום: דוברות הכנסת]
+כחול לבן: נעמוד מול מחטף של הליכוד למינוי יועמ"ש ופרקליט
16:35 24/08/20  |  עידן יוסף
כחול לבן: "לנתניהו נותרו שעות ספורות להוכיח את הבטחתו לאומה מאמש למנוע בחירות בישראל. נותרו לו שעות בודדות להראות אם יעמוד בהבטחתו לציבור לקיים ממשלת אחדות שתטפל בקורונה ובביטחון, או לשבור את הכלים לטובת שיקוליו האישיים והמשפטיים.

"כחול לבן הבהירה יותר מפעם אחת: כל הנושאים פתירים ובלבד שההסכמים ימולאו כפי שהובטחו וימנעו בחירות מיותרות לישראל. כל נסיונות מחטף הרגע האחרון של הליכוד באשר למינוי פרקליט מדינה או יועץ משפטי לממשלה ייתקלו בחומה בצורה".
+הליכוד: כחול לבן מסרבת לוועדה פריטטית
15:59 24/08/20  |  עידן יוסף
בכיר בליכוד אומר כי כחול לבן בורחים מפשרת האוזר שהם עצמם הסכימו לה וגוררים את המדינה לבחירות בטענות שקריות והערמת קשיים של הרגע האחרון. לדבריו, למרות שראש הממשלה נתניהו כבר הודיע שהוא לא יתערב במינויי בכירים במערכת המשפט, כחול לבן מסרבים להקים ועדה פריטטית (שוויונית) למינוי בכירים - כפי שקבעה פשרת האוזר וכפי שהוסכם בהסכם הקואליציוני.

עוד אמר הבכיר: "כחול לבן גם מנסים להגדיר את התקציב כדו-שנתי למרות שבפשרת האוזר התקציב אינו מוגדר כך. כחול לבן דורשים את אישור תקנון הממשלה - דבר שגם הוא לא מופיע בפשרת האוזר עליה סוכם". הבכיר סיכם כי "בזמן שכחול לבן של גנץ הסכימה לפשרה, כחול לבן של גבי אשכנזי גוררת את המדינה לבחירות".
+משבר: איום הבחירות טרם הוסר
15:32 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
שעות של הכרעה: נתק בין הליכוד לכחול לבן בשל חוסר אמון  ▪  הליכוד מעוניין לסכם את נושא מינויי הבכירים במערכת אכיפת החוק כבר כעת, אך כחול לבן דורשת לוודא קודם כי הליכוד יצביע בעד התקציב
נתניהו. כחול לבן אשמים [צילום: יונתן זינדל/פלאש 90]
גנץ. קודם שהליכוד יצביע [צילום: אלכס קולומויסקי/פלאש 90]
+ליברמן: נתנגד לדחיית התקציב
14:41 24/08/20  |  עידן יוסף
ח"כ אביגדור ליברמן, אמר כי מפלגתו ישראל ביתנו תתנגד לדחיית התקציב כי הכרעה בנושא זה היא הדבר הכי חשוב עבור המשק והכלכלה, ואילו את נתניהו
מעסיקים מינויים של מפכ"ל, פרקליט המדינה והיועמ"ש לממשלה. לדבריו, בפתח ישיבת הסיעה, הממשלה הכושלת אינה מסוגלת לטפל ביותר מ-800 אלף מובטלים ומייצרת "דור אבוד" של צעירים.

את בני גנץ האשים שתמך בהתלהבות בדחיית התקציב מסיבה אחת - הבנתו שבבחירות הבאות הוא הולך להיעלם.

את עיקר דבריו הקדיש למתקפה נגד החרדים - האשים את דרעי וליצמן באולטימטום לנתניהו, שהסכים לדחיית התקציב ובמקביל ליצירת קופה קטנה של 11 מיליארד ש"ח שתבוזבז בהתאם לאינטרסים אלקטורליים ולחצים קואליציוניים. כמו כן טען שאם עמדתו של רוני גמזו בעניין מניעת הטיסות לאומן לא תתקבל, אליו להתפטר.
+במקום פגרה: הכנסת יוצאת להדממה
14:20 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לנוכח המצב אישרה ועדת הכנסת סדרי דיון מיוחדים בשבוע הבא והקדמת הדיון בהצעת חוק יסוד: הכנסת  ▪  בימים אלו משכן הכנסת יהיה סגור לשיפוצים ולא יתקיימו ישיבות  ▪  הפגרה תצומצם לתקופת החגים בלבד
(גינזבורג. תיתכן יציאה לבחירות [צילום: מן הטלוויזיה])
+כץ מנע אישור צו הצינון של גנץ
13:37 24/08/20  |  עידן יוסף   |   לרשימה המלאה
לוועדת העבודה הובא לאישור צו של שר הביטחון המבקש להגביל שורה של אישים יוצאי מערכת הביטחון לשם שמירת טוהר המידות ולהטיל עליהם איסורים  ▪  יו"ר הוועדה סירב לאשרו בטענה שמדובר ברשימה ארוכה וכוללנית מדי  ▪  "אני לא מוכן שתוכלו לסמן אנשים ולעשות מה שאתם רוצים. לקחתם לעצמכם חופש פעולה רחב מדי. נסחפתם בצורה דרמטית"
כץ. לא חותמת גומי [צילום: יהונתן סמייה/דוברות הכנסת]
גנץ. הבקשה נדחתה [צילום: הדס פרוש/פלאש 90]
+בפעם השנייה החודש: יברקן נכנס לבידוד
12:38 24/08/20  |  עידן יוסף
סגן השר לביטחון פנים ח"כ גדי יברקן שנפגש ביום רביעי שעבר עם שרת העלייה והקליטה ח"כ פנינה תמנו התבשר עם הגיעו לכנסת שעליו לשהות בבידוד. לדבריו, הוא חש מצוין ובריאותו איתנה. זו הפעם השנייה החודש שהוא נכנס לבידוד.

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
תגיות  / עוקבים מי ומי בפרשה - לקבלת רשימות חדשות עם הופעתן
 אבי דיכטר / Avi Dicter   אבי ניסנקורן / Avi Nisankorn   אוסאמה סעדי / Osama Saadi   אופיר אקוניס / Ofir Akunis   אופיר כץ / Ofir  Katz   אורי מקלב / Uri Maklev   אוריאל מנחם בוסו / Uriel Busso   אורית פרקש-הכהן / Orit Farkash-Hcohen   אורלי לוי-אבקסיס / Orly Levi-Abekasis   אורנה ברביבאי / Orna  Barbivai   איילת שקד / Ayelet Shaked   אימאן ח'טיב יאסין / Iman  Khatib Yassin   איתן גינזבורג / Eitan  Ginzburg   אלון שוסטר / Schuster Alon   אלי כהן / Eli Cohen   אמיר אוחנה / Amir Ohana   אסף זמיר / Asaf Zamir   אריה מכלוף דרעי / Aryeh  Machluf Deri   בועז טופורובסקי / Boaz  Toporovsky   בני גנץ / Benny  Gantz   בנימין נתניהו / Benjamin  Netanyahu   גבי אשכנזי / Gavriel  Ashkenazi   גדי דסטה יברקן / Gadi Desta  Yivarken   גדעון משה סער / Gideon  Sa'ar   גילה גמליאל / Gila  Gamliel   גלעד מנשה ארדן / Gilad  Erdan   דוד אמסלם / David Amsalem   דוד  ביטן / David Bitan   ווליד טאהא / Waleed Taha   ולדימיר בליאק / Vladimir Beliak   זאב אלקין / Ze'ev Elkin   חיים כץ / Haim Katz   טור פז משה   יאיר לפיד / Yair  Lapid   יואב גלנט / Yoav Galant   יואב סגלוביץ' / Yoav Segalovich   יואב קיש / Yoav Kish   יואל (יולי) אדלשטיין / Yoel Edlshtein   יוסף חיים שפירא   יוראי להב הרצנו / Yorai  Lahav-Hertzano   יזהר שי / izhar  shay   יעקב ליצמן / Yaakov Litzman   יפעת שאשא-ביטון / Yifat  Shasha-Biton   ישראל אייכלר / Yisrael  Eichler   ישראל כץ / Israel  Katz   מאי גולן / May  Golan   מאיר כהן / Meir  Cohen   מאיר פרוש / Meir Porush   מיכאל  מלכיאלי / Michael Malkieli   מיכאל מרדכי ביטון / Michael Mordechai Biton   מיכאל מרדכי ביטון / Michael  Biton   מיכה לינדנשטראוס   מירב כהן / Meirav  Cohen   מירי  רגב / Miri Regev   מכלוף מיקי זוהר / Miki Zohar   מרב מיכאלי / Merav  Michaeli   משה ארבל / Moshe Arbel   משה גפני / Moshe Gafni   משולם נהרי / Meshulam Nahari   מתן כהנא / Matan  Kahana   מתניהו אנגלמן   ניסים ואטורי   נפתלי בנט / Naftali  Bennett   סעיד  אלחרומי / Said Elharumi   עודד פורר / Oded Forer   עודה איימן / Ayman  Odeh   עומר ינקלביץ'   עופר כסיף / Ofer  Cassif   עמיר ארמונד פרץ / Amir  Peretz   עפר שלח / Ofer  Shelah   צחי הנגבי / Tzachi  Hanegbi   ציפי חוטובלי / Tzipi  Hotovely   קארין אלהרר / Karin  Elharar   רות וסרמן לנדה / Ruth Wasserman Lande   רם בן ברק / Ram  Ben Barak   רפי פרץ / Rafi  Peretz   שלמה קרעי / Shlomo  Karhi   שרן השכל / Sharren Haskel 
פורומים News1  /  תגובות
כללי חדשות רשימות נושאים אישים פירמות מוסדות
אקטואליה מדיני/פוליטי בריאות כלכלה משפט סדום ועמורה עיתונות
גלנט: "קרוב ל-20 אלף בקשות לאיוש 6,500 משרות הוראה חדשות"
תגובות  [ 0 ] מוצגות   [ 0 ]  לכל התגובות        תפוס כינוי יחודי            
תגובות בפייסבוק
ברחבי הרשת / פרסומת
התפתחויות נוספות   /  כנסת 23
בניסיון לשפר עמדות, ממשיכות כחול לבן והליכוד להתקוטט ביניהן ולצבור הישגים לפני תחילת ההצבעה על החוק לדחיית התקציב, תוך כיוון אקדח לרקה באיום שלא לאשר את החוק ולקיים בחירות.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת הכנסת אישרה (יום ב', 24.8.20) את בקשת יו"ר הכנסת יריב לוין להדממת פעילות הכנסת בשבוע הבא. כמו-כן, הוועדה אישרה סדרי דיון מיוחדים והקדמת הדיון בהצעת חוק יסוד: הכנסת.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת דחתה (יום ב', 24.8.20) את בקשת שר הביטחון בני גנץ, לאשר את צו שירות הציבור (הגבלות לאחר פרישה) רשימת תפקידים בצה"ל לגביהם יחולו הגבלות או איסורים נוספים לפי הוראות חוק שירות הציבור.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
בתום ליל דיונים ארוך, למעלה מ-100 הסתייגויות, רביזיות, טענת נושא חדש ודיון מעמיק, אישרה לפנות בוקר (יום ב', 24.8.20) ועדת הכספים, את הצעת חוק-יסוד: הכנסת (תיקון - התפזרות בשל אי-קבלת חוק תקציב) (הוראת שעה) של חבר הכנסת צבי האוזר, לקריאה שנייה ושלישית. את הדיון ניהל ח"כ יצחק פינדרוס.
24/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
ראש הממשלה נשא הצהרה (יום א', 23.8.20) ממעון ראש הממשלה. הוא הודיע כי מתוך אחריות לאומית החליט לקבל את הפשרה שהציע חבר הכנסת צבי האוזר, שנועדה למנוע בחירות.
23/08/2020  |  עידן יוסף  |   חדשות
רשימות נוספות   /   כנסת 23  /  מי ומי    / 
רשימות נוספות   /   מבקר המדינה  /  מי ומי  
חובת פרסום דוח שנתי המפרט את פערי השכר בארגון  /  מירב ארד
הדיון בוועדת הכספים נדחה  /  מירב ארד
החרדים: תומכים בחוק האוזר לדחיית פיזור הכנסת  /  איציק וולף
חוסר סדר, תוהו ובוהו, הפקרות  /  איתמר לוין
היגיון? לא בבית ספרנו  /  איתמר לוין
יציבות הבית באחריותנו  /  תהלה פרידמן
בלוגרים
דעות  |  כתבות  |  תחקירים  |  לרשימת הכותבים
דרור אידר
דרור אידר
זה לא היה ביתן "פיצה ותאנים", זה ביתן של מדינה שנלחמת על הישרדותה, לזרוק את האתגר ככה, זה מעשה פחדני    מכיוון שכולם כועסים על ישראל ללא סיבה אמיתית, רק מתוך אנטישמיות, לתת את המתנה...
יורם אטינגר
יורם אטינגר
הפקת לקחי 7 באוקטובר מחייבת להימנע ממדיניות של תגובה, הכלה ומתקפות נקודתיות, ולנקוט במלחמת-מנע ומתקפות מערכתיות ולא רק נקודתיות
מנחם רהט
מנחם רהט
נס הצלת עם ישראל משואה זוטא, תחת נחילי הכטב"מים והטילים שנשאו מטעני מוות נוראים, אינו פחות מנסי הקמת המדינה וששת הימים, ויש אומרים שמדובר בנס בסדר גודל תנכ"י
לרשימות נוספות  |  לבימה חופשית  |  לרשימת הכותבים
הרשמה לניוזלטר
הרשמה ל-SMS
ברחבי הרשת / פרסומת
ברחבי הרשת / פרסומת
News1 מחלקה ראשונה :  ניוז1  |   |  עריסת תינוק ניידת  |  קוצץ ירקות מאסטר סלייסר  |  NEWS1  |  חדשות  |  אקטואליה  |  תחקירים  |  משפט  |  כלכלה  |  בריאות  |  פנאי  |  ספורט  |  הייטק  |  תיירות  |  אנשים  |  נדל"ן  |  ביטוח  |  פרסום  |  רכב  |  דת  |  מסורת  |  תרבות  |  צרכנות  |  אוכל  |  אינטרנט  |  מחשבים  |  חינוך  |  מגזין  |  הודעות לעיתונות  |  חדשות ברשת  |  בלוגרים ברשת  |  הודעות ברשת  |  מועדון +  |  אישים  |  פירמות  |  מגשרים  |  מוסדות  |  אתרים  |  עורכי דין  |  רואי חשבון  |  כסף  |  יועצים  |  אדריכלים  |  שמאים  |  רופאים  |  שופטים  |  זירת המומחים  | 
מו"ל ועורך: יואב יצחק © כל הזכויות שמורות     |    שיווק ופרסום ב News1     |     RSS
כתובת: רח' חיים זכאי 3 פתח תקוה 4977682 טל: 03-9345666 פקס מערכת: 03-9345660 דואל: New@News1.co.il